18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
WeedLover 2016-04-01, 14:42 68
Kurwa! Dałbym te 5 dolców czy ojro za taki dlc! Byle tylko Płotka miała głos Wojciecha Manna!
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-04-01, 14:58 5
Niestety sądze, że 01/04 ale patrząc na ilość chętnych.. może wypuszczą
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-01, 18:27 3
Ale mnie to wkurwia. Duże, rozpoznawalne na cały świat studio reklamuje się po ang.
Zgłoś
Avatar
zakrza59 2016-04-01, 19:17 30
2x up

może dlatego jest rozpoznawalne bo nie nakurwiają tylko dla polaków?
Zgłoś
Avatar
KAmil18ss 2016-04-01, 19:29
Czy głos płotki to nie Wojciech Mann czy mi sie wydaje??!!
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-01, 20:01
zakrza59 napisał/a:

2x up

może dlatego jest rozpoznawalne bo nie nakurwiają tylko dla polaków?

Co niby znaczy "nakurwiają tylko dla polaków"? Wystarczą ang. napisy do filmu. Ogarnij dupę, nowoczesny europejczyku.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-04-01, 20:31 10
gówniaczek napisał/a:

Co niby znaczy "nakurwiają tylko dla polaków"? Wystarczą ang. napisy do filmu. Ogarnij dupę, nowoczesny europejczyku.



Yhy, wieśka 3 też mogli w sumie wypuscic tylko z napisami, na pewno ludzie w innych krajach by kupili równie chętnie. Polaku.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-01, 20:37
hellbwoi napisał/a:



Yhy, wieśka 3 też mogli w sumie wypuscic tylko z napisami, na pewno ludzie w innych krajach by kupili równie chętnie. Polaku.

A czy widzisz film w 2 językach? To zamknij pizdę.
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-04-01, 20:47 1
KAmil18ss, nie, to Materna
Zgłoś
Avatar
pionner 2016-04-01, 21:41 9
gówniaczek napisał/a:

Ale mnie to wkurwia. Duże, rozpoznawalne na cały świat studio reklamuje się po ang.


Robią film pod największą liczbę odbiorców jak najniższym nakładem pracy, czyli po angielsku (bo może cię zdziwię, ale angielskim nie posługują się tylko Brytole i Amerykanie, a polskim mówią tylko Polacy).
Chcesz mieć tylko po polsku, to załóż swoje studio, możesz wtedy wielomilionowe produkcje wypuszczać nawet tylko ze "ślunsko godko".
Zgłoś
Avatar
Pifffko 2016-04-01, 23:06
Wygląda zatem na to, że dwa polskie studia - CD Projekt RED i Techland robią najlepsze tego typu filmiki na świecie
Bardzo fajne, lekkie i zabawne podejście do tematu. I o to chodzi, bo teraz reklama zrobi się sama, tak jak w przypadku kilku (gorszych), krótkich filmów do techlandu odnośnie dead island. Cieszę się, kolejna branża, w której święcimy triumfy.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-04-01, 23:28
pionner napisał/a:


Robią film pod największą liczbę odbiorców jak najniższym nakładem pracy, czyli po angielsku (bo może cię zdziwię, ale angielskim nie posługują się tylko Brytole i Amerykanie, a polskim mówią tylko Polacy).
Chcesz mieć tylko po polsku, to załóż swoje studio, możesz wtedy wielomilionowe produkcje wypuszczać nawet tylko ze "ślunsko godko".

Ale ty jesteś mądry. Problem w tym, że pierdolisz strasznie. Oczywiste jest dlaczego wydali trailer po ang, nie po polsku. Problem w tym, że mogą sobie pozwolić wydać go w wersji polskojęzycznej. Są na tyle szanowanym studiem, że napisy wystarczą. To jedna sprawa.

Druga sprawa jest taka, że ang wcale nie jest najpowszechniej używanym językiem na globie, bo jest nim hiszpański.

A argument "zrób lepiej, to pogadamy"... no wybacz, ale to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. W przedszkolu używałem tego argumentu jak chciałem błysnąć, a nie miałem nic sensownego do dodania.
Zgłoś
Avatar
okap121 2016-04-01, 23:37 2
hiszpański najpowszechniej używanym? dojebałeś do pieca po całości
Zgłoś
Avatar
t................g 2016-04-02, 0:31
Prawie śmieszne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie