18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
SausageSavior 2014-01-05, 13:49 5
Hmmm zdaje mi się czy coś ale chyba bez ingerencji Polski nie było by tych krajów...
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-01-05, 15:09
ja bym tam zamiast cebuli dał buraka.
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2014-01-05, 15:44 8
Śmieszni jesteście. Spierdoliliście do Anglii na zmywak u ciapaka i już Polska dla was cebulandia. Myślałby by kto jacy jesteście światowi i oświeceni.
Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-01-05, 17:19 6
Koszerne lewackie ścierwo
Zgłoś
Avatar
DAS_KUT_ASS 2014-01-06, 0:39 8
Ludzie tworza rzeczywistosc dookola a nie kraj
poza tym istnieje cos takiego jak zbiorowa swiadomosc
sami wiecie jakie sa nastroje w ojczyznie
chujnia grzybnia z patatajnia do tego lewaki i prawilne kibole

dobrze ze mialem na tyle rozumu ze wyjechalem

tak tak jestem popychadlem z uk ktoremu zyje sie dobrze
mam co jesc, dobre ziolo, konsole i spory ekran i splacone dlugi
a to dopiero kilka miesiecy
polska to syf gowno i ciemnogrod z pojebanymi zadadami i obyczajami
spinajcie sie dalej rodacy albo spiepszajcie bo wasze dzieci sie tam urodza
Zgłoś
Avatar
Zimniok 2014-01-06, 2:04 2
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Plujecie się do Polski i Polaków, a sami kurwa piszecie po polsku i pewnie mieszkacie w Polsce. Tak jak "numerek" napisał wyżej, nie podoba się to :ciach:

Jak jesteście tacy kurwa zajebiści i w ogóle alfa i omega, geniusze, to wykażcie się w jakieś dziedzinie naukowej, rozkręcie firmę która może dać Polsce produkty, dzięki którym będziemy dumni..

Ale o czym ja pisze, przecież wy kurwa jesteście dnem, które umie tylko narzekać i srać we własne gniazdo. Kto tu kurwa jest cebulakiem (osobą ze zbiorem cech, przypisanym temu terminowi), ci na których tak odważnie w interenecie pierdolicie, czy wy jebani nieudacznicy, osrawujący kraj, który jest dla was jedynym miejscem egzystencji - bo gdzie takie tumany znajdą miejsce, ze swym skurwiałym charakterkiem i zerowymi umiejętnościami?

Co za jebany paradoks, że najwięcej narzekają i jebią cebulą ci, co narzekają na cebulaków.



Hehe, cały Twój post to nic innego jak narzekanie, więc sam sobie właśnie odpowiedziałeś kim jesteś.
Tyczy się to też 76200, prawilnego bojownika, jak i reszty.
Wkleił bym maść na bul dupy, ale szkoda mi więcej czasu dla tak płytkiego audytorium.
Zgłoś
Avatar
ryb3czek 2014-01-06, 5:07 3
Polska to syf?syf to masz na języku jak lizesz dupe ciapatemu za jak to powiedziałeś konsole... Czyli jesteś obywatelem Europy? to twoi przodkowie oddawali życie za syf?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-06, 10:25 4
DAS_KUT_ASS czyli wychodzi na to, że jesteś wynarodowionym zerem, za niemca na Śląsku byli folksdojczowie, którymi gardzili polscy Ślązacy, po wojnie z resztą zostali osądzeni, ty sie wiele od nich nie różnisz, jak sie jest leniem (rozumiem jak ktos ma rodzina i już naprawdę nie ma wyjścia) i sie nie chce pracować, to lepiej jechać do obcego kraju gdzie gardzi sie Polakami i służyć im, będziesz zawsze choćbyś nie wiem jak się dorobił obywatelem drugiej kategorii, sam się przyznałeś ,że jesteś popychadłem
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-06, 11:57 4
Kraj kwitnącej cebuli. Czekam na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
matye 2014-01-06, 12:04 2
@up na co czekasz, patrz już ilu biedaków umysłowych...
kurwa, przecież przodkowie tych wszystkich muslimów oddawali życie za islam i za ziemie dla arabów, a wy ich wyzywacie od brudasów? No ludzie, to samo co polaki za chrześcijaństwo, czyli wiarę w zmutowane zombie z kosmosu (Jezus), dzieci ze skrzydłami i naćpanego kolesia w niebie, na którego istnienie nie ma żadnych powodów. Taka prawda, Polska to gówno, bieda, cebula, węgiel itp. itd. W tym kraju nie ma żadnej szansy na rozwój, można co najwyżej stoczyć się do poziomu typowego SADOLA.
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2014-01-06, 12:11 7
Swoich rodaków obraża tylko plebs i biedota z kompleksami. Zarobił cwany parę euro za granicą, to wielki pan. Takich kurew powinni szukać po IP i zabierać polskie dokumenty.
Zgłoś
Avatar
hauhau93 2014-01-06, 12:15
76200 napisał/a:

Widzę, że żydzi opanowali to forum. Nie podoba ci się w Polsce, to wypierdalaj do Izraela chuju.



[/i]

dziwisz się? na hardzie najwięcej swoich widzą ) buuum..
Zgłoś
Avatar
ooip 2014-01-06, 12:15
76200 napisał/a:

Widzę, że żydzi opanowali to forum. Nie podoba ci się w Polsce, to wypierdalaj do Izraela chuju.



oho kolega uzyl wulgaryzmu.pewnie bedzie warn ^_^
Zgłoś
Avatar
ZwykłySadol 2014-01-06, 12:15
My też po 1939 mieliśmy w pizdu ruin, tyle razy po dupie dostaliśmy że mamy prawo mieć cebule we krwi bo ból dupy nam tylko został. Niemcy od wojny nas dymają tak jak sojusznicy. Gdzie się nie obejrzysz to chcą wydymać orzełka i tak kurwa kraj cebulą płynie ale tyle razy się podnosił że to powinien być synonim walki i nieugiętości.

Ps.Cebula ma warstwy Polacy też mają
PS2. Cebula jest zdrowa.
Zgłoś
Avatar
hauhau93 2014-01-06, 12:19
co ty masz z tymi warzywami człowieku?
Polskę co cebuli porównujesz, w nicku ziemniok...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie