18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
rumcajs7893 2014-01-06, 12:22
Jedyna fajna rzecz , która pochodzi z Izraela jest Kravka!
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-01-06, 12:27 2
Wkurwił sie bo mamy cebule... jemu został tylko głód, halucynacje z niedożywienia i politbiuro
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-06, 12:31 4
Wyrywałbym jęzory i łamał łapy za mówienie/pisanie tych obelg na własny kraj.
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2014-01-06, 12:34 2
Autor obrazka cierpi na kompleks prowincjusza. Nie podoba się Polska? Oddaj paszport i zdupcaj.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-06, 12:39 5
Mam wrażenie że jedna i druga strona daje ciała w tej "dyskusji". Jedni nie dostrzegają zalet a inni nie dostrzegają wad. Polska jako kraj to piękne miejsce o całkiem przyzwoitym klimacie i dość bogatej ziemi oraz fajnymi zwykłymi ludźmi. Polska jako państwo to jednak straszna ch*jnia. Byle okraść obywatela, byle mu poprzeszkadzać. Chcesz założyć firmę? Zarejestruj się i od razu płać podatki mimo że jeszcze nic nie zarobiłeś. Chcesz coś postawić na swojej ziemi? Zapytaj wielmożnego pana na urzędzie czy ci wolno. Jesteś biedny/normalny i postawiłeś za dużą o metr altanę, każą ci ją rozebrać. Jesteś bogaty i wybudowałeś nielegalnie drogę, spoko, nie ma sprawy.

PS. Ktoś wcześniej napisał że zamiast narzekać to zrób coś dla Polski. Problem w tym że Polska pazurami setek tysięcy urzędników broni się przed zrobieniem czegoś dla niej.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-01-06, 12:51 1
"Widzę, że żydzi opanowali to forum." Zydzi nic do tego nie mają. Wkurwiają mnie te teorie spiskowe. Ale jeszcze bardziej wkurwiają mnie teksty typu "Polaki cebulaki" "cebuland..etc". To typowe dla dzieci neostrady. Rodzice wszystko podkładają wszystko pod nos swoim pociechom, którym się wydaje, że są światowi, że niewiadomo co osiągną, że zagranica to eldorado, eden, sreden. Najlepsze jest to, że zapewne nigdy nie byli za granicą w celach zarobkowych, a co najwyżej na wycieczce. Polska to piękny kraj, Osobiście jestem dumny, że jestem Polakiem i pomimo wszystkich wad jakie ten kraj posiada nie nazwałbym go cebulandem. Można uważać sięza obywatela świata, pod warunkiem, że rzeczywiście się podróżuje a nie tylko siedzi przed kompem i narzeka na coś o czym nie ma się pojęcia. Nawet jeśli kiedyś wyjadę z Polski (taki mam plan ze swoją Kobietą) to zawsze będę pamiętać skąd pochodzę i kim byli moi przodkowie. Hejterom i dzieciom neostrady brudny chuj w dupę. Szczęść.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-01-06, 13:01 1
CAŁA ta dyskusja i ból dupy to właśnie obraz nędzy i rozpaczy pod tytułem: Cebulaczek robaczek.

A DAS_KUT_ASS ma tutaj zajebistą rację jak mało kto na tym portalu. Coś takiego jak kraj nie powinno istnieć, mieszkamy na ziarenku atomu całego wszechświata, ziemi i koniec tematu. To, jak wyglądają teraz państwa, to tylko definicja człowieczeństwa, czyli wojen, podbojów, syfu i skurwysyństwa, wszystko po to, by przeżyć te plugawe 30-70 lat nakurwiając się na wszystkie strony. Państwa powinny być trzy. Białe państwo, czarne państwo i żółte państwo. Czarne państwo, nie będąc rasistą, po to powstało, by zapierdalać i służyć białym i żółtym. Takie są prawa natury, symbioza. Czarny służy białemu, biały pomoże czarnemu i ułoży mu życie. Powinniśmy się wstydzić, że w ogóle są państwa, bo to tylko ikona nienawiści, nieufności i oddzielania się W OKRĘGU tego samego gatunku.
Zgłoś
Avatar
RidensMoriar 2014-01-06, 13:09 1
Hetman Jan Zamyoski powiedział ''Takie będą Rzeczpospolitę jakie ich młodzież chowane'' jak widać Lewaki na wiejskiej osiągnęli sukces w wynarodowianiu Polaków. Gratuluje gibmy wyśmiewajcie wartości pozostawione przez waszych przodków.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-01-06, 13:13
RidensMoriar

Jak patrzę na historię polski, to mam ochotę umrzeć i nigdy się ponownie urodzić na tej ziemii. Miejmy nadzieję, by nigdy więcej nie działy się takie rzeczy, byle tylko u ciapaków się ogarnęli.
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-01-06, 13:19 2
Naprawdę bawicie mnie, cała ta społeczność sadola która drwi z innych krajów ale gdy tylko ktoś pojedzie naszą piękną Polskę to już ma wielki ból dupy. Więcej dystansu ludzie.
Zgłoś
Avatar
fazi121 2014-01-06, 13:20 5
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2014-01-06, 13:21 6
Ja pierdolę, zero dystansu do siebie, to dopiero kurwa jest w nas smutne Smutniejsze od tej cebuli, która jest tylko żartobliwym skojarzeniem (tak jak Francuzów kojarzy się z żabami, a Amerykanów z hamburgerami), jest to że tylu z was spina poślady do czerwoności, gdy ktoś z ma bekę ze zwykłych stereotypów. Jesteście kurwa smutni...
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-01-06, 13:39
Jak wielkim patafianem trzeba być,żeby obrażać kraj,w którym się mieszka?Na matkę też kurwicie?
To nawet nie chodzi o ten obrazek ,bo on nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
Zimniok 2014-01-06, 14:17 6
No i wyrośli jak grzyby po deszczu internetowi patrioci i bojownicy o Wielką Polskę.
Jestem ciekaw ilu z Was wywiesiło flagę (przynajmniej) na 11 listopada.
Z PRZYMRUŻENIEM OKA - ten zwrot nie jest Wam zbytnio znany, co? Mrużycie oczy jedynie przy sraniu (najprawdopodobniej jeszcze w pieluchę).

Cebulactwem jest właśnie to, co wykwitło tutaj na Sadisticu - czyli pseudo patriotyzm dla wirtualnych piw, hipokryzja i obłuda.
Ta cebula przedstawia właśnie takich ludzi, którzy mają warstwy, czy twarze - inną w internecie, a inną na ulicy. Ciekawe ilu opluło monitor cebulą i żółcią.

Z palca wyssanych zarzutów o wyjazd z kraju, pracę dla ciapaka i oczernianie ojczyzny nawet nie będę komentował.

PS. Najzabawniejsze jest to, że dziś na obiad mam, między innymi, krem z cebuli, hehe.
Zgłoś
Avatar
seba1415 2014-01-06, 14:27 3

Nie ma co spinać dupy, takich obrazeczków można robić setki, żeby wiecej spinania dupy nie było wklejam coś na dowartościowanie się cebulaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie