18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
pemb 2015-06-25, 20:55 2
"To się nazywa 'teoria' ewolucji z pewnego powodu. Nie jest to fakt, a jedynie teoria, która jest jedynie teorią bo ma parę dziur, których nie potrafimy wyjaśnić i wielu znaczących naukowców również tak twierdzi. Niestety rzuciłem krótko okiem na twoje komentarze, widać jesteś zwykłym, niedorozwiniętym trollem który popiera socjalizm, a to jest nic innego jak ustrój dla debilnych jednostek, które nie potrafią do niczego dojść, a jedynie patrzą jak podebrać tym bardziej zaradnym. "
Kurwa kolejny, który nie wie co znaczy teoria.
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-06-25, 20:55
AgentGrzesiek napisał/a:



acha
ło tyle, że tu chodzi o brakujące ogniwa w rozwoju człowieka, których nie ma
ale co to komu szkodzi

grunt to żeby była równość he he he


No niestety, ale to szukanie igły w oceanie siana. Choć patrząc na to jak zmieniały się gatunki człowieka widać, że jest różnica, a teoria ewolucji jest prawdziwa( A to że są dziury w postaci brakujących ogniw, napisałem odpowiedź na początku).
Zgłoś
Avatar
KolejnaJednostka 2015-06-25, 21:14
@sadystycznymirek

Znajdź mi poparty naukowo dowód na to, że naukowcy uzupełnili całkiem sporą lukę w naszej ewolucji. I nie rozumiesz pojęcia brakujące ogniwo, widać nie doczytałeś, bo chodzi o okres pomiędzy człowiekiem jaskiniowym, a homo sapiens. I nie interesują mnie brednie, tylko twarde dowody, których uwaga, mieć nie możesz, bo nawet multimiliarder Richard Branson oferuje 20 milionów funtów temu, kto sprawi, że teoria ewolucji stanie się faktem.
Zgłoś