18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Cejrowski o gotówce
Thomas_Terkovitz • 2011-11-07, 0:16
Czyli "wredny katol i obrońca krzyża" uświadamia, dlaczego potrzebne są nam pieniądze w postaci monet i banknotów.
Czekam na opnie lewaków i innych tym podobnych odpadów...

Zgłoś
Avatar
madkomp 2011-11-07, 10:15
Teraz nie będzie rzucania datków na tace ani łapówy. Permanentna inwigilacja
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-11-07, 10:24 2
cejrowski to beton ktory nigdy sie cofa tak samo jak wolska katolicka pod rzadami watykanczykow! cejrowski lamusie sredniowiecze sie skonczylo to przezytek tak samo jak banknoty czy monety sie skoncza za jakis czas! to jest wlasnie postep ale co wy watykanczyki mozecie o tym wiedziec?! klekacie przed facetem w sukience uwazajac go za "pasterza" i owszem on jest pasterzem a wy baranami watykanczycy! jak wam sie Polska nie podoba to won do siebie watykanu ale tam prostactwa nie przyjmuja tam "panowie i wladcy swiata" mieszkaja a wy watykanczykom poddani macie placic ta kase na tace i zamknac mordy bo nic nie macie do powiedzenia w sekcie watykanskiej ktora oplacacie!
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-07, 10:30
@up

"Jak dla mnie to on obraza, tych ktorym w zyciu poszlo troche gorzej i jak to powiedzial, handluja ogorkami czy naprawiaja buty."

On ich nie obraża tylko mówi że gdy w Polsce zlikwidują gotówkę to ci co handlują "na czarno" marchewkami upadną bo bo jeśli od każdego marnego grosza będzie odciągany podatek to wyobraź sobie ile im zostanie.
Albo wyobraź sobie że chcesz kupić od kogoś książkę i musisz przelać 2 zł na konto tej osoby zamiast jej dać do ręki. Mało tego ta osoba która zarobi te 2 zł od tych pieniędzy także zostanie odciągnięty podatek.

Tu nie chodzi o to żeby pozbyć się gotówki bo jest ona nie wygodna że trzeba ją nosić itd. Tu chodzi o to żeby nas opodatkować z każdej złotówki. Nawet dzieci które dostają kieszonkowe będą musiałby być opodatkowane. Czy zdajesz sobie sprawę ile państwo na czymś takim zarobi. Nawet jeśli podatek będzie wynosił 10 gr od każdego 100zł.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-07, 10:32 9
Prozac napisał/a:

sredniowiecze sie skonczylo to przezytek tak samo jak banknoty


Wyobraź sobie, że na świecie obraca się tylko wirtualnym pieniądzem. Nagle cały system pada, wszystkie informacje giną i wtedy wracamy do średniowiecza, gdzie płacić będziemy muszelkami.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-11-07, 11:31 1
CO jak co ale Cejrowski to przykład prawdziwego Patrioty Polaka , należy mu się szacunek za postawę i wszelkie mądre wypowiedzi .

WOJCIECH NA PREZYDENTA !!!
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-11-07, 11:36 1
Coś chyba masz słabe pojęcie o lewakach

Wielu moich znajomych nie ma i nie miało nigdy konta w banku.

A w ogóle to Cejrowski anarcholem zajeżdża w tym wystąpieniu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-11-07, 11:48 1
Cejrowski jest mądrym facetem i dobrze gada ale wkurwia mnie to, że w wielu tych swoich programach wypowiada się o naszym kraju bardzo krytycznie, chociaż od lat tu nie mieszka. Powinien trzymać ryj na kłódkę i dalej popierdalać boso przez świat a nie udawać że jest Polakiem.
Zgłoś
Avatar
soqu1 2011-11-07, 12:17 1
BongMan napisał/a:

Cejrowski jest mądrym facetem i dobrze gada ale wkurwia mnie to, że w wielu tych swoich programach wypowiada się o naszym kraju bardzo krytycznie, chociaż od lat tu nie mieszka. Powinien trzymać ryj na kłódkę i dalej popierdalać boso przez świat a nie udawać że jest Polakiem.



A co ty piszesz mu terminarz? Sprawdziłem w necie ile Cejrowski spędza w Polsce i okazuje się, że jesteś kolejnym bajkopisarzem. Po za tym co ty chcesz od niego? Cejrowski wie o Polsce i o wiele więcej zrobił dla niej niż ty, więc kłódkę na ryj zarezerwuj dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Bila 2011-11-07, 12:37 2
Ja pierdole,ale z was debile,pajace znający się na wszystkim,jak będą wam czipa w mózg wszczepiać też będziecie twierdzić że nic się nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2011-11-07, 12:38 2
Wszyscy, którzy nie rozumieją wypowiedzi Cejrowskiego, są dziwkami systemu.
Macie klapki na oczach. Alleluja i do przodu! Pojeby, nie widzicie jak system przejmuje kontrolę nad jednostką?
To, że Cejrowski jest "katolem", czy jak go tam nazywacie, mnie nie interesuje, ważne, że wykłada kawę na ławę i przede wszystkim mówi PRAWDĘ (zaznaczam, że nie zgadzam się ze wszystkimi jego poglądami).
Zgłoś
Avatar
vass 2011-11-07, 13:46
up
Wszystkim którym podobają się wypowiedzi debila Cejrowskiego, to oszołomione kurwy
Pierdolenie w bambus o systemie. System jest jaki jest, widać ludziom pasuje, bo raz na 4 lata mają kartkę wyborczą i na taki system głosują. Jeden oszołom chce zmieniać ten "zły system" (JKM), to od 20 lat nie ma go w parlamencie, takie ma poparcie.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-07, 13:48 3
Napinacie się kurwa jak plandeka na żuku. Spokojniej dziewczynki
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2011-11-07, 14:16
Likwidowanie gotówki to kiepski pomysł, likwidowanie monet już tak, koszt produkcji jednej monety jednogroszowej wliczając materiał, maszyny i obsługę to prawie 20 groszy. Monety są po prostu nieopłacalne w produkcji.
Zgłoś
Avatar
majkel_27 2011-11-07, 14:22
Anonymous~ napisał/a:


Wyobraź sobie, że na świecie obraca się tylko wirtualnym pieniądzem. Nagle cały system pada, wszystkie informacje giną i wtedy wracamy do średniowiecza, gdzie płacić będziemy muszelkami.



Raczej kapslami od coli.

A co do Cejrowskiego, to dobrze, że jest ktoś, kto ma swoją opinię i głośno o niej mówi. I dla mnie nie jest ważne, czy ma rację, czy nie. Przynajmniej nie jest nijaki.

Zgłoś
Avatar
Bila 2011-11-07, 14:30 2
@vass

To nie jest kwestia tego co mówi Cejrowski,czy jest debilem,katolikiem,czy pedałem,ale kontrola ludzi.Pomyśl logicznie o ile potrafisz,brak gotówki,za wszystko płacisz kartą,przelewem,czyli jesteś do namierzenia w każdej chwili,wiedzą o tobie wszystko,co gdzie kiedy,nawet jak się wysrasz to będą o tym wiedzieć,bo babci klozetowej zapłacisz kartą.A wy tylko potraficie pierdolić,katolik,krzyż jak ciemne masy które idą na rzeź,ale Cejrowski to głupoty pierdoli bo katolik.Jak czytam wypociny niektórych to się zastanawiam,jak można się urodzić takim debilem,dożyć tych swoich nędznych nastu lat i się nie dowiedzieć o swoim wodogłowiu.
Zgłoś