18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Nuck4d- 2012-04-22, 12:46 1
@my haters

To jest śmiech na sali. Skąd wiesz że marchewka to owoc? Bo Ci tak powiedział, nie sprawdzałeś tego, wierzysz we wszystko? Ja na tego gościa patrzeć nie moge, Wiekszego idioty nie widziałem, jeżeli dalej myślicie inaczej zobaczcie sobie wywiad hołownia cejrowski, nawet nie musze pisać argumentów To jest po prostu idiota. Tyle w tym tamacie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-04-22, 15:50
dwakilo napisał/a:

Ślimak to ślimak, ostryga to ostryga a Cejrowski to kretyn.



Przyganiał kocioł garnkowi.....
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-04-22, 20:37
Kozaczy a sam pierdoli głupoty. Ślimak to ślimak. A kos to kos, nie ptak...
Zgłoś
Avatar
pietruch85 2012-04-22, 22:41
Nuck4d- napisał/a:

@my haters

To jest śmiech na sali. Skąd wiesz że marchewka to owoc? Bo Ci tak powiedział, nie sprawdzałeś tego, wierzysz we wszystko? Ja na tego gościa patrzeć nie moge, Wiekszego idioty nie widziałem, jeżeli dalej myślicie inaczej zobaczcie sobie wywiad hołownia cejrowski, nawet nie musze pisać argumentów To jest po prostu idiota. Tyle w tym tamacie.



Trąbili o tym absurdzie dawno. banzaj.pl/Marchewka-dlaczego-wedlug-UE-jest-owocem-5930.html

Cejrowskiego nie musisz lubić, ale ma rację.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2012-04-22, 23:05
@BMWswap- 200 to, akby nie patrzec, ponad 100

@GRKperkoz69- PREZYDENCKI klasyk. Rozumiem, ze mozna nie interesowac sie polityka, ale ten tekst Komorowskiego byl juz na tylu portalach, ze ciezko sie nie domyslec
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-05-06, 13:20
Cejrowski o UE
Zgłoś