18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
s................n 2012-04-21, 18:53 1
Mądrze mówi, polać mu piwo.
Zgłoś
Avatar
vladimir115 2012-04-21, 18:56 97
Cejrowski na prezydenta
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-04-21, 19:18 2
1809 to chyba ponad 200 lat, ale i tak wporzo gość!
Zgłoś
Avatar
GRKperkoz69 2012-04-21, 19:43 11
"... klasyk do bulu!"
Zgłoś
Avatar
ParabolaZła 2012-04-21, 19:46
Cytat:

Mądrze mówi, polać mu piwo.



Piwo to się stawia, nie polewa!
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-04-21, 19:51 29
Jak zawsze MĄDRZE prawi!!!! Polać Panu Cejrowskiemu !

A co do Unii....

Zgłoś
Avatar
SzczypMojeSuty 2012-04-21, 20:00 3
@GRK poczytaj coś o naszym prezydencie to się dowiesz
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-04-21, 20:24 1
Czy tylko ja widzę podobieństwo między Rokiem 1984 Orwella, a Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich ?
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-04-21, 20:32 1
ParabolaZła napisał/a:



Piwo to się stawia, nie polewa!



Stawiać to ja mogę klocka, ale fakt piwo się stawia a nie polewa. Mój błąd
Zgłoś
Avatar
Niegosław 2012-04-21, 20:46 1
Katolem jest pojebanym i poglądy też ma zbyt konserwatywne jak dla mnie. Ale jeśli chodzi o absurdy świata, to pięknie je wykłada.
Zgłoś
Avatar
KeliV 2012-04-21, 20:46 10
Jak Wy we wszystkim widzicie tylko wady.
Lubie i szanuje wypowiedzi Pana Cejrowskiego ale tym razem z nim się nie zgodzę (częściowo)

Prawo europejskie jest jasne, zrozumiale i najważniejsze - jednoznaczne!

Unia próbuje ogarnąć każda sprawę, którą sie zajmuje w taki sposób aby nie zostały w nim jakieś "kruczki" i nie buduje sobie sztucznych blokad do załatwienia kolejnych kwestii.

Tak wiec marchewka jest owocem ponieważ dyrektywa o np. sokach przewiduje, że badaniom sanitarnym powinno sie podawać produkty ze składników owoców -to ma sens.

innym przykładem są słynne normy długości ogórka czy innego warzywa. Ma to na celu ograniczeniu handlem tak zwanymi odpadami spożywczymi. Np. w Niemczech ogórek jest odpadem gdy nie przekracza 10 cm dluogsci - odpady w Niemczech sa zwolnione z podatków wiec jakis sprytny Rumun kupi odpadowe ogorki z DE i sprzeda na swoim rynku juz jako "ogórki 3 kategorii - przemysłowe.
Takie procedery zostały wyeliminowane przez ogólnoeuropejskie prawo, wiec nazywanie je glupim i bezsensownym jest dla mnie trochę nie zrozumiale.

przyznaje nazwanie ślimaka rybą moze jest malo zgodne z zdrowym rozumem ale w kazdej takiej sprawie kryje sie jakas glebsza i korzystna dla wszytkich europejczyków kwestie.

Przepraszam za beldy - ucz sie dopiero Polskiego.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-04-21, 21:03 6
Ale ten buc jest tragiczny....
Zgłoś
Avatar
vass 2012-04-21, 21:07 5
Cejrowski jest głupszy od buta, przypierdala się do nazwy, ale zapomniał powiedzieć ile kasy uczelnia dostała z dofinansowania z UE. Jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B gamoniu.
Zgłoś
Avatar
wicek654 2012-04-21, 21:11 6
UP KeliV Człowieku z całym szacunkiem ale co ty prawisz żeby nie powiedzieć pier***isz. Prawo Europejskie jasne zrozumiałe i jednoznaczne? Jestem pewien że nie znasz go w ogóle bo sama konstytucja UE liczy ponad 1000 stron codziennie Parlament Europejski uchwala absurdalne ustawy nie mówiąc już o Komisji Europejskiej. To prawo powstaje tylko po to żeby utrudnić nam życie cod o marchewki szczerze? walą mi badania sanitarne soku marchewkowego gdy jem sól przemysłową w szynkach i kiełbasach. Jeśli tylko twoja kochana UE zabierze się za coś od razu to psuje przykładem są w tym roku ceny jajek o cukrze rok temu nie wspomnę.
Ps. Więc się ogarnij i powiedz skąd jesteś.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie