18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
Avatar
Bam_Bam 2012-11-06, 16:34 1
Wojtuś jak się rozpędzi to pierdoli jak potłuczony: "Jeśli on się godzi pracować na czworaka 100 godzin dziennie (...)".
Zgłoś
Avatar
KochamPolskę 2012-11-06, 16:48 4
Mówi prawdę ,jeżeli by był osobą reprezentująca kraj Polska naprawdę była by o wiele wiele bardziej pewnym państwem jeżeli chodzi o prace i tego typu rzeczy.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-06, 18:40 33
Bam_Bam napisał/a:

Wojtuś jak się rozpędzi to pierdoli jak potłuczony: "Jeśli on się godzi pracować na czworaka 100 godzin dziennie (...)".



Masz rację. Przecież nikt nie wytrzyma pracując na czworaka nawet 50 godzin dziennie
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-06, 19:52
Jak Wojtka nie lubię, tak się chyba z nim zgadzam.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-11-06, 19:53 2
Za mało Cejrowskiego dzisiaj na głównej! Dorzućcie jeszcze ze 4 filmiki, bo przecież on tak mądrze narzeka...
Zgłoś
Avatar
krecik 2012-11-06, 19:57 1
@up

dokładnie i nawet nie chce mi się włączać tego gówna.
Zgłoś
Avatar
ma4er 2012-11-06, 19:58 97
@up wolę go oglądać niż kurwa zjebanego urbana...
Zgłoś
Avatar
Devill11 2012-11-06, 19:59 1
Widzę jakie macie pojęcie na ten temat jeśli go popieracie tak niech każdy pracodawca zatrudni chinola za 50zł, a wy po studiach będziecie robili za 40 bo chinol zrobi taniej.
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2012-11-06, 20:02 3
jebać urbana, ale cejrowskiego oszołoma też. nie rozumiem jak człowiek, który JEST WIELKIM PODRÓŻNIKIEM i poznał tyle różnych kultur może być tam ograniczony umysłowo. lewactwo ścierwo, ale nawiedzeni katole jeszcze bardziej.
Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-11-06, 20:02 2
Dalej uszatka (red star) kurwa oglądajcie i narzekajcie na Cejrowskiego, dalej...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-11-06, 20:03
jest bardziej pierdolniety niz myslalem
Zgłoś
Avatar
epss 2012-11-06, 20:06 1
Gdyby nie było "jakiegoś urzędasa", o którym mówi pan Wojtek, to cofnęli byśmy się do średniowiecza, i pracowali na zasadzie odrabiania pańszczyzny. Bo skoro nikt nie narzuca mi minimalnej stawki, jaką muszę zaproponować mojemu pracownikowi, to oczywiście dam mu jak najmniej. Żylibyśmy w biedzie, poniżeniu, nędzy... Zaraz zaraz... GDZIE PODZIALI SIĘ CI URZĘDASI?????
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-06, 20:09
hahahaha dopiero co jeden filmik pokazał się na głównej, ludzie pokurwili na jego temat, i kolejny filmik
Niezłe trolle tutaj są.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-06, 20:09
Teraz czeka nas nawałnica cejrowskiego ? Ja pierdolę ludzie znajcie umiar.

co do samej jego wypowiedzi,to pierdoli znowu głupoty straszne mieszka w państwie a nie na bezludnej wyspie jest częścią czegoś więcej niż jego móżdżek pojmuje gdyby każdy miał zatrudniać kogo chce,nie płacić podatków i innych bzdetów to jak można by było to nazwać państwem?Podatki są częścią systemu który ktoś nam narzucił a my się z nim godzimy bo sprzeciwów na ulicach nie widać niestety więc niech nie pierdoli,że jak chce zatrudnić chinczyka czy ruskiego to po co ktoś inny.
Jeżeli chodzi o pozwolenia jak on tu mówi to niech też wypierdala bo gdyby nie ten urząd,który daje pozwolenia to byśmy mieszkali w mixie kulturowym gdzie polacy byliby mniejszością i przeżywalibyśmy oblężenie ze strony bidoty z innych bidnych krajów a przecież my sami biedni i swoich wykarmić nie możemy to po chuj nam resztę ściągać?

Jednym słowem zawsze widziałem mądre wypowiedzi cejrowskiego a teraz widzę,że to taki sam baran jak np mikke co by wszystko mixował,usuwał granicę wszystkich postawił na równi i nazwał europejczykami i chuj!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie