18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
EasyMedia 2011-08-24, 1:16 2
niech zaśpiewa to ktoś kto wogóle umie śpiewać i będzie git piosenka
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-08-24, 1:19 60
Ja pierdole... co to kurwa jest ?! O ile potrafię zrozumieć kampanie wirusową, o tyle tego typy gówno bardziej uświadamia mnie w tym, że tylko idioci głosują i wspierają tą partię Ten głos w tle to twój ? Mogłeś chociaż kutasa z mordy wyciągnąć... "Cena cukru, rośnie, rośnie" Tekst to chyba wymyślałeś w traktorze podczas orania pola...
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-08-24, 2:20 32
@up
mi się właśnie podoba ten fałsz dodaje dramaturgii a tekst według mnie jest na zwałę. Jaką partię kurwa ? Oglądałeś uważnie ? Ten spot jest kurwa antypartyjny !

''? Mogłeś chociaż kutasa z mordy wyciągnąć... ''
Niestety kręgosłup mi uniemożliwa włożenie tego organu do ust. Wiem bo próbowałem i odpuściłem. Niektórzy poszli dalej ! Jak twoje wycięte żebra Super Ruchaczu ?
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2011-08-24, 2:56 2
He he, warny polecą
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-08-24, 4:55 7
@up
tylko nie to, dopiero z miesięcznego bana wróciłem
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-08-24, 7:38 1
Pan Rzeźnik napisał/a:

warny polecą


e tam, jeszcze nie jest tak źle
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2011-08-24, 7:41 2
Następny Wiśniewski się urodził
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-08-24, 8:30
znawcaekranu napisał/a:

@up
mi się właśnie podoba ten fałsz dodaje dramaturgii a tekst według mnie jest na zwałę. Jaką partię kurwa ? Oglądałeś uważnie ? Ten spot jest kurwa antypartyjny !



Krótko mówiąc, kolejny gówniany bełkot o niczym :] Wg. mnie to nie fałsz dodaje dramaturgii, a oklepany podkład muzyczny.
Fakt, nie oglądałem tych obrazków (bo chyba tylko po nich można wnioskować to co piszesz), tekst mnie rozjebał do tego stopnia, że oślepłem na chwilę
Zgłoś
Avatar
q................a 2011-08-24, 9:17 1
Cena cukru rośnie rośnie... A największe buraki ciągle na stołkach.
Jebać ich! Przeróbmy ich na cukier!

BTW: Gdzie jest Twoj wczorajszy tekst o cyganach ? Czyzby wolnosc słowa nie zatriumfowała ?
Zgłoś
Avatar
z................u 2011-08-24, 11:52
@up
aha
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-08-24, 13:27 1
Polecam przyjrzeć się kolesiowi, który stoi za Jarkiem(Ten w kapeluszu). Jego mina mówi coś w stylu "Co ja kurwa tu robię"
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-08-24, 13:53 1
(tu byłoby słowo zaczynające się na W, kończące na J, oznaczające szybkie oddalenie się) z polityką z tej strony! Ale kurwa w podskokach!
Zgłoś
Avatar
xqvz 2011-08-24, 13:59 1
Na Kongres Nowej Prawicy głosować ! : )
Zgłoś
Avatar
shaqqy 2011-08-24, 14:06 2
I co to niby jest? Czemu w tle jest PiS i SLD? Taka sugestia, że to niby przez nich mamy największy burdel po 4 latach po '89? Jak zwykle wszystko to wina PiS a PO jest niewinne. Czy sadistic jest pro PeOwski? Może wrzucił to internetowy młody demokrata z rozkazu Schetyny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie