18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Roszp 2012-06-13, 14:07 60
No i brawo. Za kilku pojebów z flagami komuchów wielu zwykłych rosjan dostało wpierdol. Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-13, 14:22 10
@upup

znajdzie się jeden baran cierpi całe stado identycznie jak u nas z płemiełem...
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-06-13, 14:29 12
Jak by nie cwaniakowali to by wpierdol nie dostali
Zgłoś
Avatar
krzyk123 2012-06-13, 14:41 2
To może następnym razem Euro w Rosji i nasi wielce odważni bracia z szeregu kiboli tam pojadą robić zadymy ? I wszystkie powyższe dzieci-sadole ?

Zobaczymy czy tak odważnie będą stąpać po ziemi...
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-13, 15:00 17
@up

a ty co czerwony !?
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-13, 15:46
4x4offroad, a niby z jakiej racji się należy? Szerokość geograficzna determinuje człowieka? Od kiedy? To jakby się taki urodził kilometr dalej i był np. Ukraińcem to już jest ok gość?
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-13, 15:58 15
Ten debil z flaga z sierpem i młotem machnął nią dwa razy, schował i szedł tuż za kordonem policji.
Nie dostał nawet z liścia.
W pizdę dostały dziesiątki niczego nie winnych rosjan, ja pierdolę.
Ale nie, i tak się będziecie jarać że "czerwoni dostali w ryj ahahahaha", debile.
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2012-06-13, 16:31 8
derley1 napisał/a:

@up

a ty co czerwony !?

A ty wiesz z jakiej okazji to był marsz debilu? Założę się, że myślisz, iż jesteś prawicowy, a pragniesz żyć w socjalizmie takim jak teraz - zasiłeczek, emeryturka wczesna, darmowa edukacja, pewnie i tak nie skorzystałeś w pełni. Rosjanie z flagami CCCP (zaledwie kilku) mieli ten sam poziom inteligencji co polscy wandale, na tym polu mieliśmy przewagę liczebną debili.

ulthart napisał/a:

Jak by nie cwaniakowali to by wpierdol nie dostali

Ty masz 34 lata? Dorośnij proszę.
Zgłoś
Avatar
okropeczny 2012-06-13, 17:53 1
@ Leothyr
Dokładnie tak było! Bydło atakowało głownie tych spokojnych.
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2012-06-13, 20:47 4
grzess777a a ty powiedz mi, z czego się bierze cały ten socjal? Z dupy? Tak sobie drukują hajs jak im sie nudzi? Nie! Z podatków kurwa! Każdego miesiąca państwo zajebuje nam 1/3 pensji, a i każdy produkt który kupujesz ma w cenę wliczony podatek, zabierają ci kupe szmalu za który sam spokojnie byś to wszystko sobie sfinansował i jeszcze by Ci zostało. To właśnie komuniści wymyślili, "zabierzmy każdemu po trochu, potem weźmy troche dla siebie a na końcu coś im kupmy żeby nie płakali".
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-13, 21:28
Grzesiu, debilu to sobie możesz mówić do kolegów z gimnazjum ale nie do mnie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-13, 21:41 6
Roszp napisał/a:

No i brawo. Za kilku pojebów z flagami komuchów wielu zwykłych rosjan dostało wpierdol. Gratuluję.


Sprawa jest prosta... My ostrzegaliśmy że nie chcemy flag ZSRR i jasno dawaliśmy do wiadomości że mamy w dupie sprzedawczyków typu Tusk, Gronkiewicz-Waltz i ich czerowne poglądy oraz policję na ich smyczy.
Oni pozwolili by na święto Dnia Rosji, przypominam z natury anty-komunistyczne, przyszedł ktoś z czerwonej hołoty symbolem. Więc skoro oni sami nie naprostowali tych kwiatuszków historycznej wiedzy to niestety my musieliśmy to zrobić, najlepiej butem. Zawsze działa.
Zgłoś
Avatar
k................0 2012-06-14, 0:22 4
Do Arashel: Twój sposób myślenia definiuje kim jesteś, więc właśnie dlatego zapewne na co dzień w pracy przewozisz gówno taczkami, jeśli w ogóle masz prace...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-06-14, 2:35
A potem się dziwić że mają polaczków za karaluchy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie