18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Chazarska Hucpa
futryn • 2024-10-01, 14:12




My tu sobie teges szmeges, a ty głupi goju-chachle/kacapie giń i gnij w okopie za frazes "Wieliku Ukrainu"/"Wieliku Rasiju"

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 18:08 2
@Prosty: był, trochę bałaganu narobił i zmarł w swoim pojeździe przy pomocy ołowiu policyjnych kul, jeśli mówimy o tym samym. Tez bym się wkurwil jakby burmistrz i lokalna policja działały w porozumienia na moją szkodę .
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-01, 18:09 1
Kozłastopa napisał/a:

@: był, trochę bałaganu narobił i zmarł w swoim pojeździe przy pomocy ołowiu policyjnych kul, jeśli mówimy o tym samym. Tez bym się wkurwil jakby burmistrz i lokalna policja działały w porozumienia na moją szkodę .



No coś jak teraz , działają na naszą szkodę.

Chuj ide spawać buldorzer xD
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 18:14
@Prosty: Kto? żydzi czy policja i władza działająca na niekorzyść obywatela?
Oczywiście, odpowiedź brzmi: TAK XD.
Zrób w nim jakaś loze vip to może skrece jakieś kurwiszcza na wieczór!
Zgłoś
Avatar
futryn 2024-10-01, 18:40 3
Subhuti napisał/a:

To już nie ta bestia pozbawiona ludzkich uczuć z kgb Putin wywołał wojne tylko za wszystkim stoją żydzi…Ale, was tu kacapy rozgrywają na tym portalu. Żal patrzeć.



Jako autor posta czuję się wywołany do tablicy. Więc, kolego, po kolei.

Nigdzie nie zasugerowałem, tego co twierdzisz w swoim komentarzu, jest to tylko Twoja projekcja. Za słowa innych nie odpowiadam.

Natomiast mam prawo zauważyć i wkurwić się, że chłopy w naszym wieku kładą się trupem dziesiątkami tysięcy na ukraińskim stepie, a jednocześnie niczym nie skrempowani chasydzi z Chabad-Lubawicz odpierdalają na tej samej ziemi swoje sekciarskie figle, vide wpierdalanie się do czyjejś studni z wodą pitną, czy nocne tańce w Humaniu, jak w materiałach przeze mnie zamieszczonych.

Nie wiem, jak łączysz to z rozgrywaniem przez kacapów. Przeceniasz Wołodię z Moskwy, on nie ma wpływu na fikoły ortodoksów.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-01, 18:46
Ważne żeby kasę zostawili, a później wyjechali.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2024-10-01, 19:07
Jutro będziemy świętować nowy rok. Nie wiem co was dziwi, że sie bawimy. Mamy prawo świętować Rosz ha-szana
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-01, 19:17 1
Kozłastopa napisał/a:

@: Kto? żydzi czy policja i władza działająca na niekorzyść obywatela?
Oczywiście, odpowiedź brzmi: TAK XD.
Zrób w nim jakaś loze vip to może skrece jakieś kurwiszcza na wieczór!



Loży vip nie będzie ale jak będą strzelać to po co najmniej 48h jak juz przejdą kule to dostaniemy po równo ,obiecuje xD idziemy na rekord !
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-01, 19:17 4
futryn napisał/a:

Jako autor posta czuję się wywołany do tablicy. Więc, kolego, po kolei.
Nigdzie nie zasugerowałem, tego co twierdzisz w swoim komentarzu, jest to tylko Twoja projekcja. Za słowa innych nie odpowiadam.
Natomiast mam prawo zauważyć i wkurwić się, że chłopy w naszym wieku kładą się trupem dziesiątkami tysięcy na ukraińskim stepie, a jednocześnie niczym nie skrempowani chasydzi z Chabad-Lubawicz odpierdalają na tej samej ziemi swoje sekciarskie figle, vide wpierdalanie się do czyjejś studni z wodą pitną, czy nocne tańce.



Niech sobie tańczą i śpiewają gdzie chcą co Ci do tego. Twój post jedynie nakręca nienawiść i doskonale o tym wiesz. A ostatnie zdj i podpis mówią coś w stylu ruskie i ukry giną a żydki sie śmieją. Dno dna.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 19:33 2
@Subhuti: tylko tego brakowało, żeby mi ktoś wmawiał Że moja nienawiść do żydów to zasługa ruskich! Haha, wyjdź z wody i zostań czymś więcej niż jedno komorkowcem, kurwa prosze .
Taa, i wg sadistic.pl i nienawiść, no kto by pomyślał. Idź na glam rap, tylko tam jeszcze więcej jadu jest, więc nie wiem jak sobie z tym poradzisz kruszyno.

@Prosty dawaj mnie ten buldożer, bo pierw trzeba nim pojeździć po sekcji komentarzy .
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-01, 19:44 1
Kozłastopa napisał/a:

@: tylko tego brakowało, żeby mi ktoś wmawiał Że moja nienawiść do żydów to zasługa ruskich! Haha, wyjdź z wody i zostań czymś więcej niż .



Już dawno z niej wyszedłem żeby przejmować się jakimiś niedorajdami z internetu którzy projektują nienawiść na jakieś grupy etniczne by wyładować swoją frustrację życiową.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 19:49
@Subhuti: gówno o mnie wiesz, takie samo gówno jakie wydaje ci że wiesz na mój temat i co stoi za moimi poglądami. Innymi słowy - masz gówno do gadania . Do nogi piesku, byle nie mojej, bo chce być zdała od takich popluczyn jak ty.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-01, 19:52
Kozłastopa napisał/a:

@: gówno o mnie wiesz, takie samo gówno jakie wydaje ci że wiesz na mój temat i co stoi za moimi poglądami. Innymi słowy - masz gówno do gadania . Do nogi piesku, byle nie mojej, bo chce być zdała od takich popluczyn jak ty.



Nie no jak mam do czynienia z takim kozakiem to uciekam z podkulonym ogonem.
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-10-01, 19:52 5
Patrzę na te komentarze i się zastanawiam skąd w ludziach takie pokłady nienawiści. Na filmikach sa Chasydzi z całego świata, którzy przyjeżdżają do Humania w centralnej Ukrainie na jorcajt (rocznicę śmierci cadyka z Brecławia) To dla nich taka Częstochowa. W Polsce przyjeżdżają np. do Leżajska na wiosnę tez na grób cadyka. Taki jakby ich Lucheń. Ci balujący to tacy hipisi wśród chasydów czyli Breclawerzy, Ci w studni prawdopodobnie też. Przez dwa - trzy dni kręcą niezłą bibę w Humaniu modląc się, tańcząc, chlając wódę do odciny i tak całe dni. Czasem jest ich 20-25 tysięcy. Śpią pod chmurką, kąpią się w rzeczce, studni, albo w balii, bo chasyd musi rano czyściutki stawić sie na modlitwie.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-01, 19:55 3
Dark_steam napisał/a:

Patrzę na te komentarze i się zastanawiam skąd w ludziach takie pokłady nienawiści.


Bo są życiowymi niedorajdami, z problemami emocjonalnymi. Znajdują sobie jakąś grupkę o różnych poglądach/kulturze i wyładowują swoją nienawiść. Nakręcając się przy tym jak karuzela i tworząc w swoich umysłach coraz większe pomieszanie i cierpienie.
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-10-01, 19:55 3
Kozłastopa napisał/a:

@: tylko tego brakowało, żeby mi ktoś wmawiał Że moja nienawiść do żydów to zasługa ruskich! Haha, wyjdź z wody i zostań czymś więcej niż jedno komorkowcem, kurwa prosze .
Taa, i wg sadistic.pl i nienawiść, no kto by pomyślał. Idź na glam rap, tylko tam jeszcze więcej jadu jest, więc nie wiem jak sobie z tym poradzisz kruszyno.
@ dawaj mnie ten buldożer, bo pierw trzeba nim pojeździć po sekcji komentarzy .



a powiedz mi z iloma Żydami w życiu rozmawiałeś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie