18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Chazarska Hucpa
futryn • 2024-10-01, 14:12




My tu sobie teges szmeges, a ty głupi goju-chachle/kacapie giń i gnij w okopie za frazes "Wieliku Ukrainu"/"Wieliku Rasiju"

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 19:56
@Subhuti: idź opierdolic satanistyczną jarmułkę z połykiem :*

@Dark_steam z tobą i tym wyżej, a teraz wróć do źródła swej ciemnej energii która tłumaczy wasza ciemnotę.
Zgłoś
Avatar
pawus5 2024-10-01, 19:57 1
Ukraina to nareszcie wolny kraj
Wolny od ukraińców !
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-10-01, 20:02 3
Subhuti napisał/a:

Bo są życiowymi niedorajdami, z problemami emocjonalnymi. Znajdują sobie jakąś grupkę o różnych poglądach/kulturze i wyładowują swoją nienawiść. Nakręcając się przy tym jak karuzela i tworząc w swoich umysłach coraz większe pomieszanie i cierpienie.



Tak sobie myślę, że to się z domu wynosi. Takie zaściankowe szukanie winnych swojego nieudacznictwa i leczenie kompleksów. To prezes wyzwolił te demony. Żyjemy w oblężonej twierdzy, a wokół sami wrogowie. Ukraińcy, Żydzi, Niemcy, Czesi. Tylko ze śledziami w Bałtyku mamy jakie takie stosunki. Dramat!!!!

[ Dodano: 2024-10-01, 20:06 ]
Kozłastopa napisał/a:

@: idź opierdolic satanistyczną jarmułkę z połykiem :*
@ z tobą i tym wyżej, a teraz wróć do źródła swej ciemnej energii która tłumaczy wasza ciemnotę.



oddychaj głęboko, przejdzie ci, to chwilowe.
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-01, 20:09
@Dark_steam: odetchnę spokojnie jak już cię tu nie będzie.
Ja rozumiem że uczyłeś się polskiego, i nie wyssales go z mlekiem matki ale wez już wypierdalaj bo nudzisz synku .
Tak zawzięcie stoisz za rasa która ma w dupie ten kraj..może chuja w dupie też lubisz ? Mów, nikt się śmiać nie będzie .
Zgłoś
Avatar
UPAdlina 2024-10-01, 20:15 5
Dark_steam napisał/a:

Patrzę na te komentarze i się zastanawiam skąd w ludziach takie pokłady nienawiści. Na filmikach sa Chasydzi z całego świata, którzy przyjeżdżają do Humania w centralnej Ukrainie na jorcajt (rocznicę śmierci cadyka z Brecławia) To dla nich taka Częstochowa. W Polsce przyjeżdżają np. do Leżajska na wiosnę tez na grób cadyka. Taki jakby ich Lucheń. Ci balujący to tacy hipisi wśród chasydów czyli Breclawerzy, Ci w studni prawdopodobnie też. Przez dwa - trzy dni kręcą niezłą bibę w Humaniu modląc się, tańcząc, chlając wódę do odciny i tak całe dni. Czasem jest ich 20-25 tysięcy. Śpią pod chmurką, kąpią się w rzeczce, studni, albo w balii, bo chasyd musi rano czyściutki stawić sie na modlitwie.



PODEJŻANIE DUŻO WIESZ O TYCH ŻMIJOWYCH PUSTYNNYCH KURWIACH.
Czy to pejsate z frędzlami i kawałkiem szmaty na łbie czy to w garniaku i pod krawatem TO ZAWSZE JEST TO SAMO KURWSKIE ZŁO!
To talmudyczne-syjonistyczno-satanistyczne skurwysyństwo zawsze obstawiało dwie strony konfliktu.
Tak samo stworzyli iluzję wewnętrznego podziału na chasydów i syjonistów. "Dobry i zły glina" mówi ci to coś?
Jedno co ich wszystkich łączy i zdradza że są jednością to ich jebany śmierdzący siarką mojsze, mesjasz - Antychryst.
Każda z tych ludzkich wesz zaczyna zacieszać swój świński upośledzony ryj na hasło o przyjściu tego ścierwa.

Nie odpisuj jeśli jesteś żydowskim ścierwem.
A jeśli nie jesteś to lepiej wyjdź z iluzji w jaką dałeś się wciągnąć i zacznij zgłębiać "antysemickei" informacje o tych tunelowych szczurach.
Bo na tę chwilę to ruchają twoje mózgowe zwoje aż biedą skrzypi.

"Śpią pod chmurką, kąpią się w rzeczce, studni, albo w balii, bo chasyd musi rano czyściutki stawić sie na modlitwie"

I to jest kurwa kwintesencja ich PASOŻYTNICZEGO TRYBU ŻYCIA!
Za to właśnie byli wypędzani z ponad 48 krajów. Nie asymilowali się oraz "żyli z pracy ludzi"... czyli JEBANE PASOŻYTY.

Każdy normalny człowiek jak zabaluje piątek, sobotę - niedzielę to już trzeba mieć zdrowie i pato życie xD - to w poniedziałek czyściutki, pachnący wypoczęty stawia się w pracy i zapierdala. A nie stawia się na modlitwę... jeszcze kurakiem nad pejsatym łbem pokręcą bo nagrzeszyli!

żydzi to NAJGORSZE ŚCIERWO, NAJWIĘKSZA ZAKAŁA TEGO ŚWIATA, PASKUDNI SKURWYSYNOWIE PRZEBJIAJĄCY SWOIM SKURWIENIEM arabusów i UPAdliniaków.
Zgłoś
Avatar
poi0021 2024-10-01, 20:26
jebać jednych i drugich
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-10-01, 20:28 2
UPAdlina napisał/a:

PODEJŻANIE DUŻO WIESZ O TYCH ŻMIJOWYCH PUSTYNNYCH KURWIACH.
Czy to pejsate z frędzlami i kawałkiem szmaty na łbie czy to w garniaku i pod krawatem TO ZAWSZE JEST TO SAMO KURWSKIE ZŁO!
To talmudyczne-syjonistyczno-satanistyczne skurwysyństwo zawsze obstawiało dwie strony konfliktu.
Tak samo stworzyli iluzję wewnętrznego podziału na chasydów i syjonistów. "Dobry i zły glina" mówi ci to coś?
Jedno co ich wszystkich łączy i zdradza że są jednością to ich jebany śmierdzący siarką mojsze, mesjasz - Antychryst.
Każda z tych ludzkich wesz zaczyna zacieszać swój świński upośledzony ryj na hasło o przyjściu tego ścierwa.
Nie odpisuj jeśli jesteś żydowskim ścierwem.
A jeśli nie jesteś to lepiej wyjdź z iluzji w jaką dałeś się wciągnąć i zacznij zgłębiać "antysemickei" informacje o tych tunelowych szczurach.
Bo na tę chwilę to ruchają twoje mózgowe zwoje aż biedą skrzypi.
"Śpią pod chmurką, kąpią się w rzeczce, studni, albo w balii, bo chasyd musi rano czyściutki stawić sie na modlitwie"
I to jest kurwa kwintesencja ich PASOŻYTNICZEGO TRYBU ŻYCIA!
Za to właśnie byli wypędzani z ponad 48 krajów. Nie asymilowali się oraz "żyli z pracy ludzi"... czyli JEBANE PASOŻYTY.
Każdy normalny człowiek jak zabaluje piątek, sobotę - niedzielę to już trzeba mieć zdrowie i pato życie xD - to w poniedziałek czyściutki, pachnący wypoczęty stawia się w pracy i zapierdala. A nie stawia się na modlitwę... jeszcze kurakiem nad pejsatym łbem pokręcą bo nagrzeszyli!
żydzi to NAJGORSZE ŚCIERWO, NAJWIĘKSZA ZAKAŁA TEGO ŚWIATA, PASKUDNI SKURWYSYNOWIE PRZEBJIAJĄCY SWOIM SKURWIENIEM arabusów i UPAdliniaków.



Widzę, że kolekcjonujesz wrogów. Ukraińcy, Żydzi, pewnie też Niemcy. Masz jakichś przyjaciół czy tylko skupiasz się na szukaniu wrogów? Powiem ci w tajemnicy, ale nie mów nikomu - jestem etnicznmym Niemcem (to nie sciema) My już to przerabialiśmy. Nasz naród dał się wciągnąć w spirelę nienawiści pod wodzą chujowego malarzyny z austiackiego Tyrolu. Mamy za co przepraszać na 1000 lat. Nie popełnij tego samego błędu, nie pozwól się omamić siewcom nienawiści.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 20:36 2
darayavahus napisał/a:

Niby masz rację, ale z drugiej strony, to jeśli nie masz nic do żydó, to pewnie sam nim kurwa jesteś.


Ilu poznałeś Żydów, że tak dobrze ich znasz, jeśli mogę spytać?
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-10-01, 20:40 3
darayavahus napisał/a:

Niby masz rację, ale z drugiej strony, to jeśli nie masz nic do żydó, to pewnie sam nim kurwa jesteś.



To polscy katolicy mordowali żydów a nikt ich nie zmuszał - dlaczego? bo to są tępe przygłupy często nie umiejący czytać i pisać.

[ Dodano 2024-10-01, 20:43 ]
Cytuje:
"W średniowiecznej Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy, analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi."
I czego nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-10-01, 20:46 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ilu poznałeś Żydów, że tak dobrze ich znasz, jeśli mogę spytać?



Całe mnóstwo. Mam przyjaciół Żydów, znam kilku rabinów. To jakiś problem?

[ Dodano 2024-10-01, 20:53 ]
PsikutaBezS napisał/a:

To polscy katolicy mordowali żydów a nikt ich nie zmuszał - dlaczego? bo to są tępe przygłupy często nie umiejący czytać i pisać.
Cytuje:
"W średniowiecznej Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy, analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi."
I czego nie rozumiesz?



Co najważniejsze polscy niepiśmienni chłopi nie potrafili liczyć. Żyli pod pańskim butem od wiosny do wiosny. Żydzi prowadzili handel, rzemiosło, wyszynk. Polski chłop pańszczyźniany zostawiał u nich w knajpie większość gotówki, zalewając smutki. Jak brakowało kasy brał na krechę. Potem psioczył na Żyda, że chce odzyskać kasiorę. Zły Żyd!
Zgłoś
Avatar
futryn 2024-10-01, 21:00 1
@Subhuti: @Dark_steam: @TwójCzarnyPan: @PsikutaBezS:

Straciłem parę minut, by znaleźć dowody na tolerancję i miłość do innych w wykonaniu starotestamentowców. Dobroć wręcz kipi z ekranu. Proszę o komentarz moi ekumeniczni naiwniacy 😉









Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 21:08
Dark_steam napisał/a:

Całe mnóstwo. Mam przyjaciół Żydów, znam kilku rabinów. To jakiś problem?


Ale przecież nie ciebie pytałem, tylko kolesia o nicku darayavahus.
Zgłoś
Avatar
kaszubski 2024-10-01, 21:24
a jak pan Braun powiedział?
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-01, 21:34
futryn napisał/a:

@: @: @: @:
Straciłem parę minut, by znaleźć dowody na tolerancję i



Mam to gdzieś szczerze mówiąc. Oni i tak zostaną zgładzeni przez arabów bo przegieli w strefie gazy i teraz dokonując rozróby w Libanie. Świat arabski zrobi z nimi porządek już niedługo. I USA (pod którymi są butem) tutaj nie pomoże.
Tylko po co mam nienawidzieć jakiś obcych ludzi na drugim końcu świata? Jak myślisz że spiskują przeciwko całemu światu niczym nie różnisz sie od szurów wierzących w reptilian bądź moherów wyzywających wszystkich od masonów.

Wiem również że nienawiść tworzy złą kammę która ciągnie nas do odrodzeń pełnych dukha więc pokój dla wszystkich. Żydów, Arabów, nawet dla tych kacapskich półludzi i dla was pełni nienawiśći sadole 🫡
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-10-01, 21:43
Jak tak można się bawić bez narkotyków?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie