18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Chazarska Hucpa
futryn • 2024-10-01, 14:12




My tu sobie teges szmeges, a ty głupi goju-chachle/kacapie giń i gnij w okopie za frazes "Wieliku Ukrainu"/"Wieliku Rasiju"

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
michu225 2024-10-01, 22:03
Złota moneta pod nogi i sami by się tam wymordowali
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-01, 22:15 2
Subhuti napisał/a:

niczym nie różnisz sie od szurów wierzących w reptilian bądź moherów wyzywających wszystkich od masonów.


A propos masonów - wyszli z mody. W szurskim świecie zastąpili ich "globaliści".
Zgłoś
Avatar
futryn 2024-10-01, 22:19
Subhuti napisał/a:

Mam to gdzieś szczerze mówiąc.





Subhuti napisał/a:

Jak myślisz że spiskują przeciwko całemu światu niczym nie różnisz sie od szurów wierzących w reptilian bądź moherów wyzywających wszystkich od masonów.



Bardzo nie lubię tłumaczyć się, że nie jestem wielbłądem. Skąd wniosek, że akurat tak myślę albo kogoś nienawidzę? To bardzo mocne, nieuzasadnione oskarżenia. Nazywanie w sposób dosadny, czy wulgarny niegodziwości, nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie.

Nie wszyscy na tym portalu to niepiśmienni, niewykształceni troglodyci z żądzą krzywdzenia innych. To forum, jako jedno z niewielu miejsc w polnecie, od wielu lat pozwala w idei wolności słowa, poruszać tematy, za które gdzie indziej dostałbyś z marszu permabana, a w real'u kopa z pracy/uczelni/towarzystwa z kwitkiem zjeba na pożegnanie.

Także zluzuj trochę kolego, peace out.

Subhuti napisał/a:

Wiem również że nienawiść tworzy złą kammę która ciągnie nas do odrodzeń pełnych dukha więc pokój dla wszystkich. Żydów, Arabów, nawet dla tych kacapskich półludzi i dla was pełni nienawiśći sadole 🫡



A tu pełna zgoda dla odmiany.

@TwójCzarnyPan:

Oznaczę Cię, czarnuchu. Może coś załapiesz 😉
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-01, 23:47
Subhuti napisał/a:

To już nie ta bestia pozbawiona ludzkich uczuć z kgb Putin wywołał wojne tylko za wszystkim stoją żydzi…Ale, was tu kacapy rozgrywają na tym portalu. Żal patrzeć.



Żal to patrzeć na tych wszystkich, którzy łykają propagandę CIA sączoną przez tv z lewa i prawa.
Więc albo jesteś tu służbowo i twoim i twoich kolegów zadaniem jest doprowadzenie Polaków do amoku i samobójczej wojny z Rosją w interesie USA, Niemiec, Francji i UK, skutkującą atomową zagładą Państwa i Narodu Polskiego,
albo jesteś zwykłym kretynem jak Bartosiak co szczuł na Rosję, że jest tak słaba że po 2 miesiącach braknie ruskim amunicji.
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-10-02, 5:10
PsikutaBezS napisał/a:

Bawią się i nic złego nie robią.
Ale katolik zwłaszcza polski katolik dopierdoli się do wszystkiego



Na filmie nie słychać "polskiego katolika" a raczej prawosławną ruską albo ukraińską babę :/
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-10-02, 6:11
PsikutaBezS napisał/a:

To polscy katolicy mordowali żydów a nikt ich nie zmuszał - dlaczego? bo to są tępe przygłupy często nie umiejący czytać i pisać.
Cytuje:
"W średniowiecznej Polsce, podobnie jak w innych krajach Europy, analfabetyzm obejmował przytłaczającą większość ludności. Pisać i czytać potrafili jedynie przedstawiciele duchowieństwa, urzędnicy dworscy i Żydzi."
I czego nie rozumiesz?



nie rozumiem który parszywy żyd uczył cie pisać w naszej mowie. Po co cI to, parchu?

[ Dodano 2024-10-02, 06:13 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ilu poznałeś Żydów, że tak dobrze ich znasz, jeśli mogę spytać?



Na szczęście zero. Podobnie jak 0 gwałcicieli, kryminalistów, morderców i chorych na aids.

Jeszcze jakieś "argumenty"?
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-10-02, 6:48 2
darayavahus napisał/a:

nie rozumiem który parszywy żyd uczył cie pisać w naszej mowie. Po co cI to, parchu?



Widzę że cierpisz na analfabetyzm funkcjonalny.
Wszyscy!!! - Żydzi umieli czytać, pisać, rachować - a reszta społeczeństwa w 90% - nie.
Dlatego byli znienawidzeni przez resztę "społeczeństwa" czyli niepiśmiennych prostaków co łykali wszystko co ksiądz powiedział z ambony.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-02, 7:53 2
Muza do dupy, ale jeśli ktoś ma coś przeciwko kulturalnie tancującym/podskakującym to coś z wami nie tak. Wolicie tych co skaczą po samochodach, srają po fentanylu czy tłuką się po wódzie?
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-10-02, 8:21 1
JanzDukli napisał/a:

Żal to patrzeć na tych wszystkich, którzy łykają propagandę CIA sączoną przez tv z lewa i prawa.
Więc albo jesteś tu służbowo i twoim i twoich kolegów zadaniem jest doprowadzenie Polaków do amoku i samobójczej wojny z Rosją w interesie USA, Niemiec, Francji i UK,.


Ile groszy dostajesz za jeden wpis?
Zgłoś
Avatar
UPAdlina 2024-10-02, 10:52 4
Dark_steam napisał/a:

Widzę, że kolekcjonujesz wrogów. Ukraińcy, Żydzi, pewnie też Niemcy. Masz jakichś przyjaciół czy tylko skupiasz się na szukaniu wrogów? Powiem ci w tajemnicy, ale nie mów nikomu - jestem etnicznmym Niemcem (to nie sciema) My już to przerabialiśmy. Nasz naród dał się wciągnąć w spirelę nienawiści pod wodzą chujowego malarzyny z austiackiego Tyrolu. Mamy za co przepraszać na 1000 lat. Nie popełnij tego samego błędu, nie pozwól się omamić siewcom nienawiści.



Moi przyjaciele to moi rodacy, Polacy.
Nie szukam przyjaciół pośród wrogów. Wsadź sobie takie pieprzenie w niemiaszkowo-żydzią dupę bo na mnie takie pierdololo nie działa.

Skoro taki już przerobiony jesteś niemiaszku to oddawaj niemiaszku reperacje wojenne dla Polski!

Malarz nie był taki zły, do póki nie wjechał w Polskę i inne kraje. Do póki robił porządek z talmudyczno-syjo-żydzim paździerzem to robił wspaniałą robotę.
Ale jak wiemy to zrobił im cały hooy i całe te mityczne 6 milionów to piękna bajka dla pokornych szabas-gojów i gojów.
Raz że te 6 milionów to zmyślona liczba a dwa nawet jeśli - teoretycznie- by tyle tego robactwa skasowali to to robactwo -niestety- miało obywatelstwa polskie, czyli byli Polakami... a wiadomo że Polakami się nie czuli im potrzebny był polski kwit p tym jak zostali wypędzeni z całej Europy za pasożytniczy styl życia. Roszczenia jakie wysuwają wobec Polski to kolejna bajka wyssana z żydziego suta lichwy i kłamstwa.

Skończ pierdolić i się zutylizuj.

[ Dodano: 2024-10-02, 11:01 ]
futryn napisał/a:

@: @: @: @:
Straciłem parę minut, by znaleźć dowody na tolerancję i miłość do innych w wykonaniu starotestamentowców. Dobroć wręcz kipi z ekranu. Proszę o komentarz moi ekumeniczni naiwniacy 😉



Cześć, jeśli nie będzie dla Ciebie problemem to proszę podeślij mi na PW linki doi tych filmików.

Skurwysyny, jednak to prawda że oni Chrześcijaństwo traktują jako swoje narzędzie, do puki nie nastanie "Beit Din"
pl.wikipedia.org/wiki/Bejt_din

Jest taki gość jak Adam Green, nie wiem czy znasz. Chłopaczek zajmuje się tematyką żydżoską i demaskuje czym jest Islam i Chrześcijaństwo i czemu mają posłużyć jedni i drudzy. A co się robi z pożytecznymi idiotami kiedy wykonają swoją robotę? - "Beit Din"
bitchute.com/hashtag/knowmorenews/

Pozdro



















Zgłoś
Avatar
Kontotylkonaharda 2024-10-02, 12:16 1
UPAdlina napisał/a:

PODEJŻANIE DUŻO WIESZ O TYCH ŻMIJOWYCH PUSTYNNYCH KURWIACH.
Czy to pejsate z frędzlami i kawałkiem szmaty na łbie czy to w garniaku i pod krawatem TO ZAWSZE JEST TO SAMO KURWSKIE ZŁO!
To talmudyczne-syjonistyczno-satanistyczne skurwysyństwo zawsze obstawiało dwie strony konfliktu.
Tak samo stworzyli iluzję wewnętrznego podziału na chasydów i syjonistów. "Dobry i zły glina" mówi ci to coś?
Jedno co ich wszystkich łączy i zdradza że są jednością to ich jebany śmierdzący siarką mojsze, mesjasz - Antychryst.
Każda z tych ludzkich wesz zaczyna zacieszać swój świński upośledzony ryj na hasło o przyjściu tego ścierwa.
Nie odpisuj jeśli jesteś żydowskim ścierwem.
A jeśli nie jesteś to lepiej wyjdź z iluzji w jaką dałeś się wciągnąć i zacznij zgłębiać "antysemickei" informacje o tych tunelowych szczurach.
Bo na tę chwilę to ruchają twoje mózgowe zwoje aż biedą skrzypi.
"Śpią pod chmurką, kąpią się w rzeczce, studni, albo w balii, bo chasyd musi rano czyściutki stawić sie na modlitwie"
I to jest kurwa kwintesencja ich PASOŻYTNICZEGO TRYBU ŻYCIA!
Za to właśnie byli wypędzani z ponad 48 krajów. Nie asymilowali się oraz "żyli z pracy ludzi"... czyli JEBANE PASOŻYTY.
Każdy normalny człowiek jak zabaluje piątek, sobotę - niedzielę to już trzeba mieć zdrowie i pato życie xD - to w poniedziałek czyściutki, pachnący wypoczęty stawia się w pracy i zapierdala. A nie stawia się na modlitwę... jeszcze kurakiem nad pejsatym łbem pokręcą bo nagrzeszyli!
żydzi to NAJGORSZE ŚCIERWO, NAJWIĘKSZA ZAKAŁA TEGO ŚWIATA, PASKUDNI SKURWYSYNOWIE PRZEBJIAJĄCY SWOIM SKURWIENIEM arabusów i UPAdliniaków.


Wielki kurwa szacun za ten komentarz.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-10-02, 14:10
Jebane satanistyczne bydło semickie.
Zgłoś
Avatar
grasiciel 2024-10-02, 19:04
Czego Benjaminek cieszy michę, jak synek jego to pedał
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-10-02, 22:02
darayavahus napisał/a:

z drugiej strony, to jeśli nie masz nic do żydó, to pewnie sam nim kurwa jesteś.



Jak wszyscy katolicy i wierzący w religie powiązane z chrześcijaństwem.
Zgłoś
Avatar
Benbusz Wczoraj 21:19
drodzy sadole czy ktoś z was zna tytuł tej łupanki, przy której tańcują rzymianie?
mi nie udało się znaleźć
Zgłoś