18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
ganja125 2013-08-16, 20:07
czyli czarni chca byc nazywani afroamerykanami ale cos z ta afryka sie kurwa nie utożsamiają
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-08-16, 20:24
HAHAHHA, dobry pomysł, ale tak na prawdę, to biali też nie są rdzennymi mieszkańcami Ameryki, są to ludzie z europy ... ale za pomysł piwko leci
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-08-16, 22:14
hehe jeden z lepszych filmików jakie widziałem na tej stronie
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-08-17, 0:56
Grunt że czarnucha zawinęli;D
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-08-17, 10:19
Jebane białe dziwki z czarnymi małpami za rękę - do czego zmierza ten świat.
Chcą promować swą czarną kulturę - łańcuch na szyi, ubrania z worka na śmieci - to właśnie dla nich ta promocja. Afryka czeka wzywa z daleka.
Jak biała szmata chce czarnego kutasa to dać ją do więzienia tam ją te zwierzęta przerżną na pół.
Zgłoś
Avatar
tomas1985 2013-08-17, 11:46
Zalogowałem się pierwszy raz od nie pamiętam jakiego czasu po to, żeby dać piwo za ten filmik . I jeszcze notka komentatorska... Więcej dystansu życzę tym osobom w filmiku... nikt nie podszedł do tego jak do żartu...każdy czarny wielce obrażony...Ja bym wsiadł tam i wypił to co mają na stanie zeżarł melona zagryzł kubełkiem i opuściłbym "jacht". NO co? za free
Zgłoś
Avatar
samotny_nawigator 2013-08-17, 20:06
I tak by ruchał tą murzynke.. A potem wysłał do Afryki:D
Zgłoś
Avatar
evrybobry 2013-08-18, 21:08
Nie wyrobiłem, zawsze oglądałem bez konta, ale założyłem żeby wesprzeć tą piękną akcje i dać piwo XD
Zgłoś