18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MilkyWayPL 2011-06-30, 4:36 7
1. Daj trochę więcej info w komentach

2. Żona sięga do pasa?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-06-30, 8:34 55
Albo znalazłeś zdjęcie i dopisałeś sobie fabułę, albo wyczytałeś informacje o "ślubach" z jakiegoś ultraprawicowego serwisu.

Co do zdjęcia jakby kogoś interesowało - przedstawia ono jakąś tam tradycyjną dla Palestyńczyków imprezę, coś na kształt naszej komunii - dziewczynki ubierają się w białe suknie i są prowadzone przez braci/kuzynów na imprezkę która symbolizuje ich wejście w dorosłość (bo dziecko u Muzułmanów kończy się na 10 latach bodajże), chłopcy mają podobną imprezę. Było to dyskutowane chyba z rok temu gdy to zdjęcie z podobnym opisem (tylko wtedy autor wymyślł sobie jeszcze dodatkowo, że to jest "impreza pożegnalna" dla facetów-samobójców ktorzy w zamian za planowane poświęcenie życia dostają młode dziewice za żony) pojawiło się na demotywatorach. A i jeszcze jedno - większość sadoli będzie zniesmaczonych ale niestety - wbrew rozpowszechnionej u nas zasadzie "studniówka nie ruchana - matura nie zdana" panowie zaproszeni na imprezę przez "panie" (tzn te dziewczynki) nie dostają "owocu rozkoszy" w ramach pakietu zadośćuczynienia za konieczność wbicia się w garniak i wynudzenia się na imprezie, więc nie szukajcie tym podobnych kazirodczych materiałów z tych imprez na hardzie
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-06-30, 9:09 1
No właśnie coś nie do końca byłem pewien co do zdjęcia, ale w sumie w Iranie takie rzeczy jak kilkuletnie żony ciągle się odbywają więc uznałem je za prawdziwe. Forum gdzie to znalazłem było raczej lewackie.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-06-30, 9:47
Co nie zmienia faktu, że w tamtych stronach takie rzeczy to nie s-f.
Jakiś czas temu czytałem, że teraz jest to tam bardziej ucywilizowane i po ślubie ruchanie takiej "żoneczki" nie wchodzi w grę. Małżonek może sobie zamoczyć kija dopiero gdy żona będzie w takim wieku, że jej krzywdy wacławem nie zrobi.

@miedziak, piwa nie ma za sianie głupoty na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Don 2011-06-30, 11:48
Jemu by się podobało

Co nie zmienia tego faktu że wszystko w ich stronach odbywa się w jakiś dziwny sposób nie sądzicie ?
Zgłoś
Avatar
MadCat 2011-06-30, 12:43 2
Pierwszy po lewej przypomina mi kogoś... hm... jak on miał... ten czarny z USA...
Zgłoś
Avatar
kermicik 2011-06-30, 16:25
Królowa Jadwiga miała też coś ok. 10 lat jak ją Władysławem II Jagiełło poślubił, pffff wtedy nikt sie nie burzył na internecie z tego powodu!!!

;PPPPPPPPPP
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-06-30, 17:14
Tak czy inaczej, musi być grubo
Zgłoś
Avatar
Majster90 2011-06-30, 17:22 1
Mnie to sie jednak wydaje ze oni leca w pilke grac a nie ruchac...
Zgłoś
Avatar
Jedr02 2011-06-30, 18:52
"Forum gdzie to znalazłem było raczej lewackie. "

A co to za różnica, skrajni lewicowcy i prawicowcy to te same debilstwo tylko z przeciwnymi zwrotami.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-06-30, 19:48 3
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2011-06-30, 20:22
@bloodwar
co ty pierdolisz?
naczytaleś się demotywatorów i innego gówna i teraz powtarzasz... to jest ślub masowy!
w ch*j razy było na necie jak to pan młody podczas nocy poślubne nieumyślnie uśmiercał swoją wybrankę (kilkunastoletnią) po tym jak chciał w nią wejść...
To jest inny świat i nie próbujcie tego zrozumieć...
Zgłoś
Avatar
szefooo 2011-06-30, 20:41 1
Ja pierdziele ile tu arabów na forum.
Zgłoś
Avatar
makasa15 2011-07-01, 0:10
bloodwar UP

Pięknie !
Zgłoś