18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
żmij 2020-02-21, 7:52 1


W obu przypadkach osią wydarzeń pozostaje kupa.
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2020-02-21, 8:07
Rzeczywiks brawo za komentarz.
Ludzie którzy byli na wakacjach w Afryce lub Azji nieraz byli okradani z jedzenia przez małpy tak jak na tym filmie, a to że finalnie małpa wypadła z samochodu; no cóż wszyscy wiedzą że małpy czują się najpewniej tylko w koronach drzew.
Zgłoś
Avatar
dr.goebbels 2020-02-21, 8:58
Kolor skóry przypadkowy oczywiście.
Zgłoś
Avatar
gofolek 2020-02-21, 9:04
Bluzę pewnie też kupił
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-02-21, 10:11
cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-02-21, 14:35
Twarz nieskalana intelektem.
Zgłoś
Avatar
gofolek 2020-02-21, 15:52 15
Byku35 napisał/a:

cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?



Wolę być białym tyraczem i wiedzieć ile jest 2+2x2, być szanowanym, wiedzieć że coś co zrobiłem, zrobiłem własnoręcznie o nic nikogo nie prosząc, mieć cel w życiu i go spełniać, mieć przyjaciół na których można polegać, umieć po sobie posprzątać i dbać o czystość. Nie mając czegoś, dążyć do tego aby legalnie to zdobyć. Nie kraść, nie oszukiwać innych też ciężko pracujących. Cieszyć się z pracy, a po pracy cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, wstać rano i wiedzieć gdzie iść i nikt w życiu mi nic nigdy nie zarzuci i złego słowa nie powie żem to kurwa wszystko dostał, alem się teraz kurwa wkurwił.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-02-21, 17:16 2
Byku35 napisał/a:

cieszy się tańczy rapuje gra ze w kosza A Ty chodzisz smutny zmęczony jedyny sport to browar na rozluźnienie mózgu i mięśni

kto tu jest głupi? biały tyracz czy czarny luzak?



Aha bo biały według ciebie nie może się cieszyć, tańczyć, rapować i grać w kosza. Jesteś czarny czy tylko głupi.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-02-21, 17:18 1
gofolek napisał/a:

Wolę być białym tyraczem i wiedzieć ile jest 2+2x2, być szanowanym, wiedzieć że coś co zrobiłem, zrobiłem własnoręcznie o nic nikogo nie prosząc, mieć cel w życiu i go spełniać, mieć przyjaciół na których można polegać, umieć po sobie posprzątać i dbać o czystość. Nie mając czegoś, dążyć do tego aby legalnie to zdobyć. Nie kraść, nie oszukiwać innych też ciężko pracujących. Cieszyć się z pracy, a po pracy cieszyć się czasem spędzonym z rodziną, wstać rano i wiedzieć gdzie iść i nikt w życiu mi nic nigdy nie zarzuci i złego słowa nie powie żem to kurwa wszystko dostał, alem się teraz kurwa wkurwił.



Pięknie powiedziane! Piwko!
Zgłoś
Avatar
CFSD_89 2020-02-21, 19:47 1
A sprzedawca sobie hasa z klamką i to open carry Czarny miał szczęście przy swojej głupocie że nie spróbował bardziej spektakularnego napadu
Zgłoś
Avatar
PytaJakArmata 2020-02-23, 1:28
Co za kurwa tępe mudżyny!
Zgłoś