18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
To nie jest żaden prank, czy inny gówniany żart, ale autentyczna historia.



Cytat:

Prawdziwa historia
Pomysł na spot zainspirowany został historią, która wydarzyła się naprawdę. Keith Weisinger pracował w latach 2004-2006 jako dyspozytor. Na początku roku opowiedział w amerykańskich mediach historię telefonu, w którym kobieta mówiła, że chce zamówić pizzę. - Wydawało mi się początkowo, że to niezwykle głupi telefon. A okazał się bardzo poważny - przyznał Weisinger. Jak wyjaśnił, po rozmowie sprawdził, że pod tym samym adresem dochodziło już wcześniej do incydentów związanych z przemocą domową. Na miejscu pojawił się policjant. Zastał pobitą kobietę i jej pijanego chłopaka. Mężczyzna został aresztowany, a kobieta przyznała, że bił ją przez lata.

Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2015-01-31, 16:44 233
Gość bardzo inteligenty, ktoś inny pewnie wziąłby to za żart. A gość od razu podchwycił że coś może być nie tak.

Dla gościa.

A z racji że to sadistic, to klasyk z naszego podwórka

Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2015-01-31, 16:44 6
i to jest material na sadola! mam nadzieje ze koles dostal porzadny wpierdol od Policjanta i posmakowal paralizatora na plecach.
Zgłoś
Avatar
K................i 2015-01-31, 17:14 34
Budzi większą grozę niż większość na hardzie
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-01-31, 17:45 21
Dawno nie było tak dobrego materiału.
Aż mi się włosy zjeżyły na nogach.
Zgłoś
Avatar
q................4 2015-01-31, 18:30
historia jak z filmu. smutna prawda, że na infolinii co dzień zdarzają się głupie telefony i niezwykle ciężko jest wyczuć, kiedy człowiek naprawdę potrzebuje pomocy
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-01-31, 18:36
Zwykły obszczymur a oni robią do niego iście szpiegowskie podchody <facepalm>
Zgłoś
Avatar
Corporal_Grue 2015-01-31, 18:40
"Wstała suka" do dziś żyje u mnie w robocie
Zgłoś
Avatar
muka 2015-01-31, 19:00 1
Popieram ideę tego typu akcji, jednak nie mogła zadzwonić od razu na policję? Nie za bardzo widzę logikę w tych podchodach, bo kto po pobiciu zamawiałby pizzę? Jeszcze może chciała żeby razem sobie siedli i pogadali o problemach...
Zgłoś
Avatar
ZnudzonyPies 2015-01-31, 19:06 7
muka napisał/a:

Popieram ideę tego typu akcji, jednak nie mogła zadzwonić od razu na policję? Nie za bardzo widzę logikę w tych podchodach, bo kto po pobiciu zamawiałby pizzę? Jeszcze może chciała żeby razem sobie siedli i pogadali o problemach...



Taaak, chłopak który ją bił, jakby się dowiedział, że dzwoni po policję, to skuliłby ogon i do budy, a nie na przykład... no nie wiem, wyrwał jej telefon i skatował? A pijany mógł nie widzieć w tym braku sensu, zwłaszcza jeżeli był on głodny, może to nawet on jej powiedział, żeby zadzwoniła po pizze? Pamiętajmy, że przemoc domowa ma bardzo duży impakt psychiczny, i właśnie ta przezorność, a nie zachowywanie się jak głupia pizda (uważaj, bo zadzwonię po policję! do 120 kg draba ma niewielki sens) uratowało jej tyłek.
Zgłoś
Avatar
Hazio 2015-01-31, 19:21
Kurde, aż się wystraszyłem
Zgłoś
Avatar
Attero132 2015-01-31, 21:41
Wiem że to rekonstrukcja rozmowy, ale piwo dla babki która była w tej sytuacji i tak przeprowadziła rozmowę.
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-02-01, 1:11
Extraordinary_Gentleman napisał/a:

Gość bardzo inteligenty, ktoś inny pewnie wziąłby to za żart. A gość od razu podchwycił że coś może być nie tak.



Większość glin w USA jest inteligenta i nie odkłada od razu telefonu jakby to miało miejsce u nas.

Nasi gliniarze mają o tyle dobrze, że mogli by startować jako rekruci do policji w USA ...
Zgłoś
Avatar
lm65 2015-02-01, 11:46
czy po tym telefonie dokończył swojego dzieła?????????????
Zgłoś
Avatar
szwarceneger 2015-02-01, 14:19
ta sól je wykończy
Zgłoś