18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Extermis 2022-10-19, 12:29
Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-10-19, 12:31 5
Extermis napisał/a:

Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.



Albo nie zdążył, albo skalkulował, że zapasowy się nie zdąży otworzyć. Lepiej mieć tę skłębioną masę materiału niż nic.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-10-19, 12:57 7
mwaski napisał/a:

Albo nie zdążył, albo skalkulował, że zapasowy się nie zdąży otworzyć. Lepiej mieć tę skłębioną masę materiału niż nic.



Po prostu zaczął wirować i podczas wyrzutu awaryjnego najprawdopodobniej ów spadochron się zawinął o linki przed rozłożeniem i chuj. Po chłopie.
Zgłoś
Avatar
fortiwrc 2022-10-19, 13:53 1
Extermis napisał/a:

Czemu drugi gość nie otworzył spadochronu "awaryjnego"? Kiedyś już widziałem podobną akcję z zaplątanym spadochronem, gdzie awaryjny spadochron po chwili uratował sytuacje. Chociaż i tak nie wiadomo, czy by coś pomogło.



Przy base jump-ach nie ma spadochronow zapasowych.
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-10-19, 14:36 2
Wszystkie spadochrony się otworzyły - policzcie kolory czasz: czerwony, niebieski i na końcu zielony . Tylko, że ostatni otworzył się dopiero po jebnięciu w czasze niebieskiemu, który później spadł zaplątany w linki.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-10-19, 15:16 1
Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2022-10-19, 15:58
mit2 napisał/a:

Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem



Myślałem, że z eurowizji
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2022-10-19, 19:08
John-Flopp napisał/a:

Po prostu zaczął wirować i podczas wyrzutu awaryjnego najprawdopodobniej ów spadochron się zawinął o linki przed rozłożeniem i chuj. Po chłopie.



Dlatego najpierw odrzuca się zaplątany ale do tego jest potrzebna wysokość
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2022-10-19, 19:26
Podsumowując powyższe można wysnuć następujące wnioski: chłopaki posuwali mu żonę, i chcieli pozbyć się piątego koła u wozu...
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-10-20, 14:17 1
Skoczyć komusz na spadochron a potem spierdolić i otworzyć własny? Trochę taki "dick move"
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2022-10-20, 20:07 1
mit2 napisał/a:

Podkład z koncertu? Kurde, nie zdawałem sobie sprawy, że ten przebieraniec z Lordi jest takim beztalenciem



Kiedy Lordi wygrywało Eurowizję, to większość uzytkowników tego portalu była jeszcze spermą w worze.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-10-22, 13:52
ellsworth napisał/a:

Kiedy Lordi wygrywało Eurowizję, to większość uzytkowników tego portalu była jeszcze spermą w worze.


Być może. Osobiście pamiętam jak oglądałem finał na żywo i się cieszyłem, że w końcu ktoś docenił muzykę inną niż ten jebany pop.
Zgłoś