18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-07-01, 11:11 7
Brawa dla pana Thai-Chi
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-07-01, 11:14 27
Nie "niemcom", tylko nazistom. Trzeba trzymać ton narzucanej przez nich narracji.
Zgłoś
Avatar
saves 2023-07-01, 11:23 4
Policja.... Pizdy w mundurach. Powinniśmy tam wysłać naszych byłych zomowców. Oni by nauczyli tych pizdusiów, jak się obchodzić z takimi pacjentami.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-07-01, 11:37 2
Gumowa pała i wąskie drzwi.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-07-01, 11:40 1
saves napisał/a:

Policja.... Pizdy w mundurach. Powinniśmy tam wysłać naszych byłych zomowców. Oni by nauczyli tych pizdusiów, jak się obchodzić z takimi pacjentami.



Tęsknisz za fuszką taty,co?
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-07-01, 11:57
Nie lubię Azjatów, ale temu należy się piwo
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2023-07-01, 12:18 1
Szkoda. Ten arab mógł zajebać kilka tych szwabskich ścierw.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-07-01, 12:23 96
Mariusz87 napisał/a:

Nie lubię Azjatów, ale temu należy się piwo



Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyjebane, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-07-01, 13:04 1
mogl nic nie robic. niech tam sie z nimi pierdola w tych zaszczanych niemcach
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-01, 13:10 7
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyjebane, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



Widziałeś kurwa wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapierdalających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy kurwa na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-07-01, 13:10 4
Głosujcie kurwa na PO, będzie dokładnie to samo u nas.
Zgłoś
Avatar
koko69 2023-07-01, 14:06 2
azjaci idealnie pokazuja ze imigranci moja sie asymilowac. pokazuja tez, ze ciapate tego po prostu nie potrafia
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-07-01, 14:07 1
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyjebane, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



Nie, ale pracowałem z Wietnamczykami i mnie wkurwiali swoim zachowaniem.
Zgłoś
Avatar
korni131 2023-07-01, 14:13 6
VeIture napisał/a:

Widziałeś kurwa wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapierdalających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy kurwa na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.



I dobrze że nie płacą ,chociaż nie trafią do tych kurew nierobów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie