18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Wypierdalajjdjd 2024-09-22, 16:18
seeed71 napisał/a:

Widziałem kiedyś filmik, na którym stara azjatka odcięła małemu białemu psu łapkę tasakiem i on uciekł kuśtykając. Nawet nie żeby zabić, tylko okaleczyć



Ja widziałem jak odcina łapkę tasakiem ale nie ucieka bo jest przywiązany potem zawiązuje mu oczy w wbija całą szpilkę od buta do oka wkłada i wyjmuje
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-22, 16:18
Podpiszę się pod kolegami wyżej i niech ta suka spłonie żywcem.
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajjdjd 2024-09-22, 16:23
Chinach żywcem obdziera się psy ze skóry a potem grilluje palnikiem takie widoki mają ci ludzie od małego dlatego niczego nie czują
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 16:39
takamahi napisał/a:

Nie widzę w tym nic zdrożnego, w naszych kręgach kulturowych też się żywcem gotuje np: raki, homary czy kraby, ryby na żwyca się skrobie i kroi bo nie każdy potrafi ogłuszyć i najpierw łeb odciąć, więc o co kurwa chodzi, bo młode kotki czy pieski są lepsze w przytulanki? głośniej piszczą? Albo zakazać twego wszędzie wobec wszystkich gatunków, albo po prostu się odpierdolić od tego co robią inni dopóki nie męczą zwierzaków dla sportu czy przyjemności a jedynie po to aby je wszamać.



Nie znam żadnej szkoły gotowania z naszego regionu, która mówi o skrobaniu i krojeniu czegokolwiek na żywca. Nawet na wsiach ogłusza się zwierzę przed zabiciem bo kto normalny by wjebał żywego kuraka czy świniaka do wrzątku?
Chyba dorastałeś w jakimś bidulu i słuchałeś strasznych historii jak inne dzieciaki wracały z wakacji.

Tu masz lanie wrzątku na żywe szczenięta przeznaczone do zjedzenia i pierdolisz coś o lepszych i gorszych zwierzętach? Niech je zeżrą, ale po chuj tak niepotrzebnie męczyć?
Obyś sam kiedyś wymoczył kindybała we wrzątku żeby się przypadkiem nie rozmnożyć symetrysto
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-22, 18:05
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie znam żadnej szkoły gotowania z naszego regionu, która mówi o skrobaniu i krojeniu czegokolwiek na żywca



Ja też nie, ale wielokrotnie się z tym spotykałem bo ludzie często albo tego zrobić nie potrafią właściwie albo mają to w dupie. A jako zrzeszony i "zapalony" wędkarz, wielokrotnie to widziałem nawet w wykonaniu rodzin (zon, córek itd) innych wędkarzy. I tak jak pisałem gotowanie na żywca, krabów, homarów, czy raków w naszych kręgach kulturowych jest normalne ( co nie znaczy że przez wszystkich akceptowalne). Dlatego daleko mi do stwierdzeń że z tą babką na filmie jest coś nie tak, inny kraj, inne realia, inna mentalność inne wychowanie, nie wpierdalam się. Ja bym tak nie zrobił, jak by mi dali potrawę z tych psiaków nawet bym nie spróbował ale na pewno będąc tam u niej w kraju, na jej podwórku, bym jej tego nie zabronił, nie moja sprawa w tym wypadku. Szczęśliwy z tego powodu bym nie był ale daleki jestem od tego aby mówić innym jak mają żyć. Od tego są ustawodawcy. Dlatego pisałem, zakazać tego wszędzie, wobec wszystkich gatunków zwierząt i dopiero można pisać jak to baba jest albo nie jest pojebana itp, itd. Teraz mogę napisać jedynie że to przykry widok i tyle, nie wiem czy ona się znęca nad zwierzakami, czy po prostu szykuje posiłek dla wnuczków, czy w jej kraju to legalne, czy nie, dopóki nie wiem, nic więcej, ponad to że to przykry widok, nie będę pisał.

Wcześniej napisałem że to nić zdrożnego, bo założyłem że inni piszący wcześniej mieli rację i baba szykuje żarełko, widok przykry, ale nic zdrożnego. W różnych kulturach akceptowalne i dopuszczalne są różne rzeczy w kwestii przygotowywania posiłków.

Jeszcze wracając do tej szkoły gotowania, po głębszym zastanowieniu się, małże, otwierasz na siłę muszlę, odkrajasz albo odrywasz na żywca od muszli, skrapiasz sokiem z cytryny albo jakimś sosikiem i łykasz na żywca, ojejku to w naszych kręgach kulturowych. no ale małże, kraby, raki czy homary są gorsze w przytulaskach i mniej piszczą od piesków, czy kotków więc się nie liczą.

[ Dodano 2024-09-22, 18:06 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba dorastałeś w jakimś bidulu i słuchałeś strasznych historii jak inne dzieciaki wracały z wakacji.



Nie, nie dorastałem z tobą.

[ Dodano 2024-09-22, 18:07 ]
Bul_od_bytu napisał/a:

Obyś sam kiedyś wymoczył kindybała we wrzątku żeby się przypadkiem nie rozmnożyć symetrysto



Uczę się na błędach innych i twoich powielać nie zamierzam.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-09-22, 18:24
Wypierdalajjdjd napisał/a:

Ja widziałem jak odcina łapkę tasakiem ale nie ucieka bo jest przywiązany potem zawiązuje mu oczy w wbija całą szpilkę od buta do oka wkłada i wyjmuje



Ale serio? Jaka stronka?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 18:39
@takamahi: Wam od czasów Wołynia nie dało się wytłumaczyć pewnych rzeczy więc tym bardziej nie spodziewam się, że w tym przypadku dokonasz przełomu
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-22, 18:46
Bul_od_bytu napisał/a:

@: Wam od czasów Wołynia nie dało się wytłumaczyć pewnych rzeczy więc tym bardziej nie spodziewam się, że w tym przypadku dokonasz przełomu



Nie musisz w każdym wątku udowadniać że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i trzymaniem się tematu, to już jest wszystkim tu wiadome.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-22, 18:47
takamahi napisał/a:

Zawsze myślałem że ważniejsza jest jakość, ale widać niektórzy lubią mieć nasrane we łbie.



Jakość z niczego to nadal nic.
Dziękuję, staram się.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 18:48
@takamahi: Pewnie, nie ma co psuć relacji polsko banderowskich z powodu jakichś 120 tysięcy trupów. Bywaj zdrów gieroju
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-22, 18:54
Abibabe napisał/a:

Jakość z niczego to nadal nic.



To dziwne masz te kible, ja w swoim przed sraniem mam w miarę czystą wodę a nie nic.

Bul_od_bytu napisał/a:

@takamahi: Pewnie, nie ma co psuć relacji polsko banderowskich z powodu jakichś 120 tysięcy trupów. Bywaj zdrów gieroju



Widzę że wyniosłeś ten brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i trzymania się tematu do rangi poważnych zaburzeń umysłowych.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-22, 18:58
takamahi napisał/a:

To dziwne masz te kible, ja w swoim przed sraniem mam w miarę czystą wodę a nie nic.
Widzę że wyniosłeś ten brak umiejętności czytania ze zrozumieniem i trzymania się tematu do rangi poważnych zaburzeń umysłowych.



Wodogłowie jest to bardzo niebezpieczne schorzenie, zgłoś się jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu lub sor
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-22, 19:00
Abibabe napisał/a:

Wodogłowie jest to bardzo niebezpieczne schorzenie, zgłoś się jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu lub sor



Skończ już te głupie przepychanki bo tylko udowadniasz że gównogłowie jest gorsze..
Zgłoś
Avatar
Borasek666 2024-09-22, 20:20
Jebani sadyści. Jak tak można ? Nic tylko jej to samo zrobić i na końcu polać kwasem.
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-22, 22:32
takamahi napisał/a:

Skończ już te głupie przepychanki bo tylko udowadniasz że gównogłowie jest gorsze..



Przecież mogłeś to zrobić sam.
Mnie to troch bawi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie