18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
donkapusta 2024-09-21, 19:24 41
Ubój rytualny - tak tłumaczy się niektóre działania w normalnej rzeczywistości klasyfikowane jako zbydlęcenie i bestialstwo.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-21, 19:25 16
Wojna między bambikami a zwyrodniałymi psycholami za 3... 2...1...
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-09-21, 19:26 171
Stara kurwa do pieca.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-09-21, 19:27 43
Już rozumiem utopić czy skręcić kark, ale tak?

Nawet jak to miało wylądować na talerzu to to nie jest kurwa homar że się żywcem na wrzątek wrzuca - mięso ssaków, które miały stresa przed zgonem jest dużo twardsze i mniej smaczne...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-21, 19:28 21
Robi tak jak z pomidorami, żeby skórka łatwo schodziła
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-09-21, 19:32 85
Tylko po co - jak już musi jeść te koty czy psy to nie mogła ich zaszlachtować nożem albo skręcić im karków na szybko? Jakie to jest skurwysyństwo żeby żywie zwierze polewać wrzątkiem...? Przecież to jest już szczyt okrucieństwa, masakra.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-09-21, 19:44 2
Anihilacja niektórych gatunków zwierząt musi jest wymagana dla ekosystemów. Jednym z tym gatunków jest homo sapiens
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-21, 19:50 32
Geraldinio napisał/a:

Wojna między bambikami a zwyrodniałymi psycholami za 3... 2...1...



Wiesz, jest jeszcze coś pośrodku. Zwykłe człowieczeństwo, minimum empatii.
W tym wypadku tak, jedyna kara dla baby to oko za oko.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-09-21, 19:50 72
Nawet by mi ręka nie drgnęła... Nienawidzę takich starych, bezwzględnie pojebanych i nikomu niepotrzebnych kurew. Niech suka wpadnie do wrzącego oleju... Ha tfu

Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-21, 20:02 14
Zwierzęta w stresie wydzielają adrenalinę, która wpływa też na ludzi, a ludzie ponoć podświadomie pożądają dawek adrenaliny. Ludzie jedzący mięso są podobno bardziej agresywni. Kiedyś takie wywody czytałem, ale nie wiem czy to prawda. Kolega mnie przekonywał, że jak przestał jeść mięso, to schudł, przestał chrapać, zaczął dobrze sypiać, przestał chorować. Tyle, że on dużo pił.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-09-21, 20:18 20
Nie widzę w tym nic zdrożnego, w naszych kręgach kulturowych też się żywcem gotuje np: raki, homary czy kraby, ryby na żwyca się skrobie i kroi bo nie każdy potrafi ogłuszyć i najpierw łeb odciąć, więc o co kurwa chodzi, bo młode kotki czy pieski są lepsze w przytulanki? głośniej piszczą? Albo zakazać twego wszędzie wobec wszystkich gatunków, albo po prostu się odpierdolić od tego co robią inni dopóki nie męczą zwierzaków dla sportu czy przyjemności a jedynie po to aby je wszamać.
Zgłoś
Avatar
gabrysia1971 2024-09-21, 20:19 18
starej kurwie pizdzisko bym polał,ale wrzącym olejem
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-09-21, 20:37 40
takamahi napisał/a:

Nie widzę w tym nic zdrożnego, w naszych kręgach kulturowych też się żywcem gotuje np: raki, homary czy kraby, ryby na żwyca się skrobie i kroi bo nie każdy potrafi ogłuszyć i najpierw łeb odciąć, więc o co kurwa chodzi, bo młode kotki czy pieski są lepsze w przytulanki? głośniej piszczą? Albo zakazać twego wszędzie wobec wszystkich gatunków, albo po prostu się odpierdolić od tego co robią inni dopóki nie męczą zwierzaków dla sportu czy przyjemności a jedynie po to aby je wszamać.



Jaki ładny wywód taki światowy, wyrozumiały . Pewnie umysł masz otwarty jak kibel przed sraniem
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-21, 20:50 1
A cipeczki się zesrały bo "rusek wrzucił kociaczki do strumyczka", z którego większość albo i wszystkie wylazły i przeżyły.
Ale to chinka, więc inna kultura, więc ona to może... he, he
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie