18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
L................z 2023-11-02, 8:01 14
Raz oszukał śmierć omijając motoprzyjaciela. Nie wyciągnął wniosków więc ma za swoje.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-11-02, 8:18
Myślałem że w kiblarza przyjebie. Szkoda samochodu.
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2023-11-02, 11:05 8
Lord_Slizgacz napisał/a:

Raz oszukał śmierć omijając motoprzyjaciela. Nie wyciągnął wniosków więc ma za swoje.



To nie był motoprzyjaciel tylko skuterzysta, dla nich to podgatunek motorzysty, i nawet im nie machają.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-11-02, 12:18 1
w Azji norma, u nich przepisy są tylko porada, a nie prawem wiec jeżdżą jak chcą, ku naszej uciesze
Zgłoś
Avatar
htp 2023-11-02, 12:45
Ktoś rozumie, co mówią?
Zgłoś
Avatar
razak 2023-11-02, 20:47
Dobra kurwa, ale kierowca motocyklu umiejętnościami jazdy nie odstaje od Krzysia z 3ciej C. Miał od chuja czasu na to, żeby minąć auto z lewej strony to postanowił hamować i wierzyć w to, że sie uda. No debil... I tak eksperci sadolowii jeździłem na motocyklu więc sie znam. Tutaj po prostu się lepiej do tego nie przyznawać
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-11-02, 22:00
razak napisał/a:

Dobra kurwa, ale kierowca motocyklu umiejętnościami jazdy nie odstaje od Krzysia z 3ciej C. Miał od chuja czasu na to, żeby minąć auto z lewej strony to postanowił hamować i wierzyć w to, że sie uda. No debil... I tak eksperci sadolowii jeździłem na motocyklu więc sie znam. Tutaj po prostu się lepiej do tego nie przyznawać


Pytanie: „motocyklu” czy „motocykla”?
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-11-03, 0:49
htp napisał/a:

Ktoś rozumie, co mówią?



Mandaryński to raczej nie jest
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-05, 13:42
razak napisał/a:

Dobra kurwa, ale kierowca motocyklu umiejętnościami jazdy nie odstaje od Krzysia z 3ciej C. Miał od chuja czasu na to, żeby minąć auto z lewej strony to postanowił hamować i wierzyć w to, że sie uda. No debil... I tak eksperci sadolowii jeździłem na motocyklu więc sie znam. Tutaj po prostu się lepiej do tego nie przyznawać



wyleczyłeś się z homoseksualizmu? no to się ceni!
Zgłoś