18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Budrys2000 2023-07-15, 20:15 2
ThunderZ napisał/a:

widać, że nie masz dzieci i oby tak zostało



Dwóch mężczyzn nie może mieć dzieci (wbrew temu, co próbuje wmówić młodzieży spierdolone lewactwo)
Zgłoś
Avatar
takijedenzjeb 2023-07-15, 20:32 2
Sztruks napisał/a:

Dobrze kaszojadowi wkurwiają mnie takie piszczące suki



Ktoś oberwał kablem od odkurzacza jeden raz za dużo
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-15, 21:07 2
Sztruks napisał/a:

Dobrze kaszojadowi wkurwiają mnie takie piszczące suki



Współczuję że stary cię bił,i teraz wydaje ci się że to normalne. Jebany byłeś od małego i teraz cię cieszy że inni mają podobnie. Niestety w wielu krajach ludzie nie dorośli do cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
kacpersgk 2023-07-15, 21:13
bardzo kurwa dobrze, darla ryja o byle gowno to dostała na ogarniecie i bedzie wiedziec ze trzeba sie zachowywac w miejscu publicznym a w domu moze sobie drzec ryja
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-07-15, 21:42 1
kacpersgk napisał/a:

bardzo kurwa dobrze, darla ryja o byle gowno to dostała na ogarniecie i bedzie wiedziec ze trzeba sie zachowywac w miejscu publicznym a w domu moze sobie drzec ryja



Na moje oko podrośnie, znajdzie towarzystwo w którym się tatuśka bać nie będzie, albo sama będzie silniejsza od niego, i dopiero wtedy wydrze ryja i jeszcze mu wpierdoli.
Strachem się nie wychowuje, strachem można tylko tresować, ale to nie działa na istoty myślące. Póki małe, podziała, ale to nie tylko rośnie, też mądrzeje.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-15, 22:32 1
Kurisu napisał/a:

Nie rozumiem po co to było nagrywane?



Żeby Polacy mieli na Sadolu gównoburzę między zwolennikami bezstresowego wychowywania bąbelków, a tą drugą równie pojebaną stroną z kablami od prodiża

Budrys2000 napisał/a:

Dwóch mężczyzn nie może mieć dzieci (wbrew temu, co próbuje wmówić młodzieży spierdolone lewactwo)



Może mieć, wystarczy adoptować, albo dogadać się ze surogatką. Ale warunkiem jest żyć w jakimś cywilizowanym kraju, a nie takim zbudowanym z dykty, cebuli i średniowiecznych wartościach moralnych prawakowych oszołomów.
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-07-15, 22:45
Dostala wpierdol bo zupa byla za slona, nalezalo jej sie.
Zgłoś
Avatar
dominik666 2023-07-15, 22:46 3
Geraldinio napisał/a:

Żeby Polacy mieli na Sadolu gównoburzę między zwolennikami bezstresowego wychowywania bąbelków, a tą drugą równie pojebaną stroną z kablami od prodiża
Może mieć, wystarczy adoptować, albo dogadać się ze surogatką. Ale warunkiem jest żyć w jakimś cywilizowanym kraju, a nie takim zbudowanym z dykty, cebuli i średniowiecznych wartościach moralnych prawakowych oszołomów.



Możesz stąd wypierdalać, nawet bilet ci kupię. Gdzie chcesz? NIemcy, Anglia, a może modna ostatnio Francja>? Popalisz sobie samochody i sklepy, opierdolisz czarne pęto będzie nowocześnie i postępowo.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-07-15, 23:39
dominik666 napisał/a:

Możesz stąd wypierdalać, nawet bilet ci kupię. Gdzie chcesz? NIemcy, Anglia, a może modna ostatnio Francja>? Popalisz sobie samochody i sklepy, opierdolisz czarne pęto będzie nowocześnie i postępowo.



Tylko po co?
Może wyjadę, jak znów wygra pis, będziesz miał wtedy swoją upragnioną Koreę Północną albo Rosję. Pewnie wyjebie ci blue screena, ale można być hetero, popierać LGBT i jednocześnie mieć centro-prawicowe poglądy

Nie cierpię ekstremistów tak z lewa jak i prawa, ale ci po prawej są obecnie o wiele bardziej szkodliwi dla świata.
Zgłoś
Avatar
fenrir_ 2023-07-15, 23:47
Codzienność w Chinach
Zgłoś
Avatar
Robajson 2023-07-15, 23:53
ThunderZ napisał/a:

widać, że nie masz dzieci i oby tak zostało



Ale co do tego mają waflokruchy? Ja mam jedno a i tak mnie takie gówniaki wkurwiają.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-16, 2:49
Chińczyk głodny, to Chińczyk zły...
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-07-16, 6:17
Zgłoś
Avatar
Retsam 2023-07-16, 7:52
dobrze malej kurwie bedzie stala morde darla
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-07-16, 10:22
Geraldinio napisał/a:


Może mieć, wystarczy adoptować, albo dogadać się ze surogatką. Ale warunkiem jest żyć w jakimś cywilizowanym kraju



twoi ojcowie okłamują cię od małego

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie