18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
...stracił panowanie nad pojazdem i według opisu wjechał w dom.

Oryginalny opis:
ukryta treść
On October 8, in Baise, Guangxi, the truck swayed all the way out of control and rammed straight into a roadside house. When the incident happened, many people were in front of the door to enjoy the cold, and the mother picked up the child and ran away.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-10-10, 14:20 1
Przypomina mi się afera w Polsce jak nauczali tirowców aby jebali w osobówki aby się zatrzymać
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-10-10, 22:01 2
Krakus36 napisał/a:

Przypomina mi się afera w Polsce jak nauczali tirowców aby jebali w osobówki aby się zatrzymać



To wcale mi ich nie żal jak ITD dowala im kary za syczenie hamulców. "Przed chwilą tego nie było" i inne debilne wytłumaczenia.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-10-11, 0:03 1
mnie bardziej zastanawiają te żółte prostokąty, wygląda jak jakiś system szpiegowski (a ponoć u nich coś takiego sukcesywnie wdrażają)...
Zgłoś
Avatar
BundyR 2021-10-11, 6:17 2
"według opisu wjechał w dom" - według filmu też
Zgłoś
Avatar
metyoo 2021-10-11, 17:02
shoe5maker napisał/a:

To wcale mi ich nie żal jak ITD dowala im kary za syczenie hamulców. "Przed chwilą tego nie było" i inne debilne wytłumaczenia.



jeden i drugi gówno wiecie! afera dotyczyła nie walenia w osobówkę, żeby się zatrzymać, tylko walić w osobówkę, jeżeli alternatywa opcja dla siofera rodzi prawdopodobieństwo uszkodzenia jego samego! proponuję zapoznać się z budową układu hamulcowego w ciężarówce. syczenie to nieszczelność, nieszczelność to brak powietrza w układzie, a brak powietrza to permanentny hamulec!
Zgłoś