18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
z................5 2013-07-18, 10:54 1
No kurwa.. popieram jak można oglądać to chujowe anime? Chciałem nawet kiedyś obejrzeć jeden odcinek, ale animacja była tak chujowa, że.. wyłączyłem po dwóch minutach ;p
Co innego z mangą, tylko nie taką o właśnie pedałkach, tylko z mocną fabułą i bardziej hmm mroczną.
Polecem berserk
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-07-18, 10:57
Lewica ma wakacje i się nudzi....
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-07-18, 11:23 6
Jak w 100% prawidłowo wymówić anime.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-07-18, 11:55 2
wylew z dupy u fanów chińskich bajek
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-07-18, 12:34 3
Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wkurwiającymi rzeczami jest te jebane piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka.

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od chuja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-18, 13:00 3
Kurwa gimbaza przejęła sadola i linczuje ludzi bo sama sie nie załapała na DB w tv
Zgłoś
Avatar
dupaCYC 2013-07-18, 13:06 7


gimbaza niech się pierdoli , wychowałem się na anime i nauczyło mnie wiele , nie będę pisał co bo i tak nie zrozumiecie więc chuj wam w dupę. Anime uczy wartości takich których w amerykańskich gównianych kreskówkach nawet nie powąchacie.

A ktoś kto myli Japonię z Chinami nie wiem jakim cudem przeszedł przez gimnazjum. Dwa różne kraje , dwie różne kultury !
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-07-18, 13:07
vedkonner napisał/a:

Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wkurwiającymi rzeczami jest te jebane piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka.

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od chuja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.



Właśnie te japońskie głosy dają ten klimat.
Zgłoś
Avatar
jacki 2013-07-18, 14:10
God, Elfen Lied to JEST tandeta. Polecam Texhnolyze albo Ergo Proxy, anime nie dla dzieci, ale oczywistym jest, że nie każdy zrozumie. Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie ma przesłania, to jest ogranicznym idiotą i imbecylem, i bardzo mu współczuję.
Niektórym mógłby się spodobać też Monster czy Neon Genesis Evangelion (klasyk), ale w Evangelionie przez większość czasu są tylko mechy i mechy, natomiast końcowe przesłanie jest cudne. Baccano też jest niezłe.
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-07-18, 14:34
Duzy murzynski chuj w dupe Ci za to, ze nie mzieniles nekamaru na sadistic.pl
Nie ma piwa tylko dlatego.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2013-07-18, 15:08 1
DeepInLove napisał/a:

Duzy murzynski chuj w dupe Ci za to, ze nie mzieniles nekamaru na sadistic.pl
Nie ma piwa tylko dlatego.


Pedalski chuj w dupę takim polaczkom jak ty, co podwalają cudze treści, usuwając źródła

Treść zrobiona przez fanów chińskich bajek, a spina po obu stronach. Po prostu pięknie
Zgłoś
Avatar
Nexus69 2013-07-18, 15:47
Jakim kurwa prawem pedale z posta primo secundo wstawilem dragon balla miedzy Generała Daimosa i Tygrysią Maskę....
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-07-18, 16:00
dipek napisał/a:

chyba coś się popierdoliło autorowi tegoż obrazeczka ..

Primo: nie ma żadnych pedalskich plakatów (są przerobione)

Secundo: nie ma takiegoś czegoś jak "chińska bajka" , ale za to jest pierdolenie niedoinformowanego ojca (nie wnikam jeśli ktoś inny)

Tertio: Tak dla małej informacji otaku obejmuje również graczy komputerowych, obojętnie jakiej maści (od maniaków po niedzielnych graczy), także nie wierze że w nic nie grałeś

I quatro bo musze lecieć po browara bo mi sklep zamkną , Daimos, dragon ball, yataman, tygrysia maska i tp, to są bajki na których się wychowałem, i jest mi z tym zajeb*ście, bo nauczyly mnie podstawowych wartości moralnych .. (bo pierdoliłem zrzędzenia rodziców ) Bakka!



jacki napisał/a:

God, Elfen Lied to JEST tandeta. Polecam Texhnolyze albo Ergo Proxy, anime nie dla dzieci, ale oczywistym jest, że nie każdy zrozumie. Jeżeli ktoś twierdzi, że to nie ma przesłania, to jest ogranicznym idiotą i imbecylem, i bardzo mu współczuję.
Niektórym mógłby się spodobać też Monster czy Neon Genesis Evangelion (klasyk), ale w Evangelionie przez większość czasu są tylko mechy i mechy, natomiast końcowe przesłanie jest cudne. Baccano też jest niezłe.



Zgłoś
Avatar
kompas424 2013-07-18, 16:30 1
Sam se lubie pooglądać tzw. tutaj ''Chińskie bajki'' 3 lata oglądam i jestem tym jak to mówią na to ''otaku'' ale mam beke z tego obrazka bo mam dystans do siebie ;D
Zgłoś
Avatar
MortPL 2013-07-18, 16:36
vedkonner napisał/a:

Oglądałem kilka anime, najbardziej podszedł mi Black Lagoon, ale UWAGA - z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. W anime chyba najbardziej wkurwiającymi rzeczami jest te jebane piszczenie do mikrofonów japończyków i robienie pseudo dramatu z wylanego mleka.

No i drugie anime, jakby ktoś był ciekawy, to ekranizacja Devil May Cry, od chuja krwi i flaków, podstawa gry wideo, czyli to co sadole lubią najbardziej.



Za Black Lagoon w wersji ang. zawsze piwko. Z jeszcze takich dobrze zdubbingowanych to polecam Cowboy Bebop. Klimat trochę jak w filmach Noir, tylko mało sieki -tak dla Sadola na 60% .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie