18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
ludlu 2023-01-14, 20:48 1
Smacznie to wygląda.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-01-14, 20:51 14
Polecam to jako podkład muzyczny.

Zgłoś
Avatar
paniczmax 2023-01-14, 20:52
pe łen szacun do włascicil za godne warunki
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-14, 21:06 42
Niezawodne są te Chiny pełne różnych niespodzianek i zawsze zaskoczą Cię czymś nowym
Zgłoś
Avatar
Gantar 2023-01-14, 21:38 2
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.
Zgłoś
Avatar
rulas 2023-01-14, 21:46 2
Gantar napisał/a:

Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.



Wytłumacz dlaczego średniego
Zgłoś
Avatar
Gantar 2023-01-14, 21:47 1
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-01-14, 21:49 32
Jaki kraj, taki urbex. U nas tylko jakieś wyschnięte koty i gołębie.
Zgłoś
Avatar
Gantar 2023-01-14, 22:21 3
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

Huj poprawie się w wysyłaniu
Zgłoś
Avatar
kubol 2023-01-14, 22:45 9
@up ty juz kurwa lepiej nie pisz nic...
Zgłoś
Avatar
8marca 2023-01-14, 23:20 3
kubol napisał/a:

@up ty juz kurwa lepiej nie pisz nic...



Raczej lepiej już nie pij... no może tylko mniej
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2023-01-14, 23:26 101
Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motopizda odpierdoli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest spierdolony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-14, 23:37 8
Maraza7.1 napisał/a:

Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motopizda odpierdoli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest spierdolony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.



I nagrana oraz zamieszczona w formie graficznej na naszym portalu. Zdrowie Twoje
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-14, 23:51 15
Maraza7.1 napisał/a:

Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motopizda odpierdoli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest spierdolony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.



O kurwa, co za agent
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie