18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Tobiahus96 2022-01-08, 13:16 36
Kurwa i po co ten zamazany obraz. Ale czuję teraz kurwa niedosyt
Zgłoś
Avatar
maddog77 2022-01-08, 14:18 3
Wlazło to centralnie w martwy punkt.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2022-01-08, 14:32
Mieli pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
klaser11 2022-01-08, 14:47 6
RockyWood napisał/a:

Mieli pierwszeństwo



I brak mózgu ( może teraz dosłownie) . Martwy punkt, a w ogóle debile nie liczą, że auto musi troszkę przejechać zanim się zatrzyma- tymbardziej ciężarówka. Niestety bardzo często ludzie bez patrzenia wbijaja na pasy, bo przecież ma pierszeństwo
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-08, 16:05 4
klaser11 napisał/a:

I brak mózgu ( może teraz dosłownie) . Martwy punkt, a w ogóle debile nie liczą, że auto musi troszkę przejechać zanim się zatrzyma- tymbardziej ciężarówka. Niestety bardzo często ludzie bez patrzenia wbijaja na pasy, bo przecież ma pierszeństwo



Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do kurwy nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz kutasie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-01-08, 17:39 9
Juzwa napisał/a:

Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do kurwy nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz kutasie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!



Moim skromnym zdaniem Ty chamie pierdolony to pierwszeństwo ma instynkt oraz przewidywanie , a że żòłtkòw jak mròwkòw ...

Ewidentna wina kierowcy ale mózgu to już raczej to pieszym nie zwròci.
Zgłoś
Avatar
korkyspolsky 2022-01-08, 17:40 1
Wina kierowcy,ale piesi też do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-01-08, 17:43 1
A ja mam takie pytanie nie było wersji bez cenzury? Bo jeblo jak przy wyciskaniu pryszcza
Zgłoś
Avatar
Gantorian1994 2022-01-08, 18:25
co się rozbryzgła...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-08, 20:32 2
Jacek86s napisał/a:

Moim skromnym zdaniem Ty chamie pierdolony



Takie teksty to możesz sobie do swoich rodziców wysyłać, o ile ich znasz. Bo takiego jadowitego śmiecia to się zaraz po wypluciu z macicy wrzuca do szamba. Jak nie masz argumentów, to atakujesz mnie ad personam. Napisałem szczerą prawdę, a ty się przypierdoliłeś do mnie jak gówno do kalesonów. W całym cywilizowanym świecie pierdoleni kierowcy mają szacunek dla pieszych, rowerzystów itp. Rowerzyści mają szacunek dla pieszych i vice versa. W Polsce popierdoleni napinacze przewidywali tysiące zabitych pieszych na pasach. Jakoś się to nie sprawdziło. Mandaty są jeszcze za małe, powinny być takie, że jak ktoś spowoduje wypadek ze swojej winy, to dostaje mandat wysokości MILIONA zł. Skąd to weźmie? A chuj to kogo obchodzi. Zapewne jesteś jednym z tych, co to ma 20 letnie BMW z niemieckiego szrotu i musi, kurwa MUSI zapierdalać po ulicach jak jebnięty. Mam nadzieję, że się rozdupcysz na słupie i zaklinujesz w płonącym trupie.
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2022-01-08, 21:14 3
Juzwa napisał/a:

Po pierwsze to "PIERWSZEŃSTWO" jeśli już, po drugie kierowcy muszą w końcu zrozumieć, że do kurwy nędzy to nie oni sa panami i władcami dróg. Masz kutasie jeden z drugim UWAŻAĆ bo pieszy na drodze dla ciebie jest BOGIEM!!!



Ty kurwa cymbale pieszy ma ogarnąć tylko przejście przez jezdnię a i tak nie potrafi tego poprawnie zrobić bo huj wie gdzie patrzy , muza na słuchawkach w ręce smartfon wchodzi na pewniaka na jezdnię ma
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-08, 21:42 1
Lolekmko11 napisał/a:

Ty kurwa cymbale pieszy ma ogarnąć tylko przejście przez jezdnię a i tak nie potrafi tego poprawnie zrobić bo huj wie gdzie patrzy , muza na słuchawkach w ręce smartfon wchodzi na pewniaka na jezdnię ma



Następny, co pewnie już zapłacił mandat. Mam nadzieję, że stracisz prawo jazdy, a wcześniej kilka tysięcy w mandatach. Takich jak ty, obrońców debili za kółkiem powinno się topić w betonie.
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2022-01-08, 22:38
jak arbuzy
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2022-01-08, 23:22 4
Juzwa napisał/a:

Takie teksty to możesz sobie do swoich rodziców wysyłać, o ile ich znasz. Bo takiego jadowitego śmiecia to się zaraz po wypluciu z macicy wrzuca do szamba. Jak nie masz argumentów, to atakujesz mnie ad personam. Napisałem szczerą prawdę, a ty się przypierdoliłeś do mnie jak gówno do kalesonów. W całym cywilizowanym świecie pierdoleni kierowcy mają szacunek dla pieszych, rowerzystów itp. Rowerzyści mają szacunek dla pieszych i vice versa. W Polsce popierdoleni napinacze przewidywali tysiące zabitych pieszych na pasach. Jakoś się to nie sprawdziło. Mandaty są jeszcze za małe, powinny być takie, że jak ktoś spowoduje wypadek ze swojej winy, to dostaje mandat wysokości MILIONA zł. Skąd to weźmie? A chuj to kogo obchodzi. Zapewne jesteś jednym z tych, co to ma 20 letnie BMW z niemieckiego szrotu i musi, kurwa MUSI zapierdalać po ulicach jak jebnięty. Mam nadzieję, że się rozdupcysz na słupie i zaklinujesz w płonącym trupie.



Andrzeju niedenerwuj się bo ci dupsko pęknie. Powiedz no, ile to już podejść na egzamin?
Zgłoś