18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
rubaszny_rollo 2013-05-27, 20:15 1
to nie rosja,
to "słoiki" w warszawie po wypłacie w sobotę
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-27, 20:27 50
Jak mnie to wkurwia. Założyłem się z kimś kiedyś, nvm z kim, że wytrzymam choć 1 tydz na prawdziwej budowie. Wytrzymałem 2 tygodnie i widziałem co tam się dzieje. Abstynentem nie jestem, ale w pracy nie piłem przenigdy. Nawet nie powąchałem. A ludzie, którzy tam pracowali już potrafili brać na drugi dzień zaliczki od kierownika bo to na fajki brak bo to na piwko małe w popołudnie na fajer. Na koniec gdy wszyscy odbierali wypłaty to potrafili już pożyczać jeden od drugiego bo co ja żonie powiem, że bez wypłaty wróciłem. Przepierdoli taki wszystko na alkohol najebie się jak szmata i wówczas o rodzinie nie myśli. CHUJ z taką robotą.
Zgłoś
Avatar
DFM 2013-05-27, 20:42 4
@up

Statystyczny budowlaniec
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-27, 21:11
@alley jak nvs z kim to wpdj do pokeballa
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-27, 21:23
Zakład z kim i o co nie ma tu najmniejszego znaczenia, wystarczyło że ująłem, że to był zakład.
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-05-27, 21:27
Alley napisał/a:

Jak mnie to wkurwia. Założyłem się z kimś kiedyś, nvm z kim, że wytrzymam choć 1 tydz na prawdziwej budowie. Wytrzymałem 2 tygodnie i widziałem co tam się dzieje. Abstynentem nie jestem, ale w pracy nie piłem przenigdy. Nawet nie powąchałem. A ludzie, którzy tam pracowali już potrafili brać na drugi dzień zaliczki od kierownika bo to na fajki brak bo to na piwko małe w popołudnie na fajer. Na koniec gdy wszyscy odbierali wypłaty to potrafili już pożyczać jeden od drugiego bo co ja żonie powiem, że bez wypłaty wróciłem. Przepierdoli taki wszystko na alkohol najebie się jak szmata i wówczas o rodzinie nie myśli. CHUJ z taką robotą.



Ile to lat temu było ??
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-27, 21:35
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



Ile to lat temu było ??



Wrzesień 2012.
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-05-27, 21:52
Alley napisał/a:



Wrzesień 2012.



A no widzisz tradycja jednak jest i być musi
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-05-27, 21:58 1
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



A no widzisz tradycja jednak jest i być musi



Podejrzewam, że piją i pić będą. Tania siła robocza za browara, jak chińczycy za pół miski ryżu.
Zgłoś
Avatar
adris 2013-05-27, 22:03 2
Też swojego czasu pracowałem na budowie, powiem jedno, to raj dla typowych Menelowatych ludzi, takich jak spotykamy najebanych jak autobusy po mieście, którzy za pół lita napiszą ci pracę maturalną.

Tak samo jest tam, przychodzi taki bez szkoły, bez papierów, a po kilku browarach jest specem od Glazury, Tynkowania, elektryki itd

Zawsze mnie to zastanawiało, jakim cudem pół litra w Polakach wyzwala pokłady wiedzy na każdy temat, w każdej dziedzinie, każdy jest w stanie zrobić/naprawić rzeczy o których nie miał nigdy pojęcia.

A krążą opowieści i o takich co pod wpływem alkoholu nagle zaczynali komunikować się w językach których nie znają
Zgłoś
Avatar
L................4 2013-05-27, 22:51 2
Te drabiny to kawał skur***a! Spieprzają spod nóg!
Zgłoś
Avatar
wujcio 2013-05-27, 22:54 1
U nas jak byliśmy na wycieczce w kinie na edukacyjnym filmie pt "Pokłosie" tośmy pili wódkę, a nam w sklepie sprzedali normalnie, tak się narąbaliśmy że Pani Ela, przyszła i myślała czym żesmy się tak potruli
Zgłoś
Avatar
SeleremJesteem 2013-05-27, 23:31
Dzień jak co dzień na bałutach...
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2013-05-27, 23:36
Jeżeli zatrudniasz szwagra z kolegą to pewnie tak to wygląda. Żadna z szanujących się firm budowlanych nie pozwoli sobie na coś takiego w dobie standardów unijnych i wolnego rynku. Wiem co mówię, ekspert ze mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie