18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Halman 2021-03-28, 17:09 1
tylko frajer da temu piwo...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-03-28, 17:11 3
Popierdoliło cię z tymi tematami? Masz jakiś zakład, że będziesz na głównej?
Po chuj to gówno tu wstawiasz?
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-03-28, 18:55
Aligatory to takie pizdowate krokodyle....
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-03-28, 19:23 4
Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i chuj patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2021-03-28, 22:32 10
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i chuj patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Bo te gady tam były jeszcze zanim pierwszy konkwistador się wyszczał do tego jeziora... Jak ktoś ma więcej niż jedną szarą komórkę to wie, że nie wypierdala się wszystkiego co niebezpieczne do pnia, bo to nigdy na dobre nie wychodzi, tylko ewentualnie reguluje się tego populację.

Mnie osobiście najbardziej rozwala jak u nas w tym roku ludzie zaczęli się srać, bo wilki po lesie biegają. A w takich stanach aligatory, niedźwiedzie, pumy i jeszcze więcej niebezpiecznego gówna a nikt nie trzęsie portkami przed wyjściem z chaty.
Zgłoś
Avatar
NoweKonto 2021-03-28, 22:55
Flodzia wypad!
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-03-28, 23:45 4
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i chuj patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Ja nie kapuje skad sie biora takie tepe chuje jak ty.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-03-29, 5:54
Powinna być tabliczka "DOKARMIANIE KROKODYLI SUROWO WZBRONIONE"
Zgłoś
Avatar
Pert 2021-03-29, 15:56 1
Asuritta napisał/a:

Nie kapuje mają te gady wszędzie w jeziorkach, atakują wszystko co do wody wejdzie psy dzieci itp ... i nie wybiją tego kurestwa CZEMU?! to jak mieszkać w domu i wypuścić dzikie węże i chuj patrzyć jak dzieci w domku się bawią w udawanie trupa



Bo ekosystem jest trochę bardziej skomplikowany niż "zabić co może mnie zabić i elo" zobacz co się działo w Yellowstone jak wybili wilki
Zgłoś