18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
koło_zamachowe 2024-10-03, 22:29 1
StachuJoness napisał/a:

Dla takich jak on jest kurwa jedno miejsce, w piecu



Nie przesadzaj, dobrze młodemu poszło...
Zgłoś
Avatar
Waldteufel 2024-10-03, 22:46 2
Dagestan wraz z jego człekokształtną fauną nadaje się tylko do bycia poligonem nuklearnym
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-10-03, 23:07 2
wyruchałbym tego małego cwela w dupsko, ciekawe jakby mu się spodobał muj kutas wciśnięty w niego po same kule
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-03, 23:10 1
gdfgdf napisał/a:

wyruchałbym tego małego cwela w dupsko, ciekawe jakby mu się spodobał muj kutas wciśnięty w niego po same kule



Zostaw już tego kota w spokoju. Swoje wycierpiał...
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-10-03, 23:27 1
Pewnie ojciec tak samo go traktował jak stawał mu na drodze do jego kozy a naprężony kutas sprawiał że nie mógł już wytrzymać presji myśląc o swojej ciapackiej kochance
Zgłoś
Avatar
lukasinsky 2024-10-03, 23:28 1
Toperson1 napisał/a:

Niech mi ktoś wmówi, że to są tacy sami ludzie jak my.
Ps, jebać koty.



Jebac Ciebie!
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-10-03, 23:41 1
Najwyraźniej nauczony, że dostaje kopa za nic jak tylko stary wróci do domu, przygotowuje się do roli prawdziwego mężczyzny w potężnym Bantustanie. Zjeby produkujące kolejne zjeby, całe społeczeństwa śmieci.

______________

Rzeczy trudne dają się rozłożyć na prostsze. Rzeczy proste nie dają się dalej rozbijać i musimy w nie po prostu uwierzyć albo chrzanić je.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-10-03, 23:51 1
Marianczelo napisał/a:

Jak byłem mały to zajebałem kilka kotów. Jednego wrzuciłem do studni, innego wsadziłem do wora i napierdalałem tym workiem aż zdechł. Miałem wtedy nie więcej niż 7lat, było to bardzo dawno temu i nie pamietam już co miałem wtedy w tym swoim pustym łbie. Nadmienie że wychowałem się w normalnym domu i nikt mnie nie tłukł ani nie kazał jeść kału. Mimo tych incydentów z kotami nie wyrosłem na jakiegoś zwyrola, mam żonę prace i nie jestem popierdolony bardziej niż co drugi użytkownik tego serwisu. Wiem jedno -że małe dzieci potrafią być arcychujami


Dziwne, bo ja miałem złą akcję z żabą, którą zabiłem i 1 kotem, którego rzuciłem psu, potem mnie całe życie sumienie męczyło , tylko ja miałem patole w domu i sam nie wiem, czy to było odreagowanie? Może byłem blisko zostania socjopatą? Aktualnie nie potrafię nikomu zrobić krzywdy, kocham zwierzęta, nawet pająków nie zabijam i zostawiam w domu, bo są przydatne lub wynoszę na zewnątrz, jak inni domownicy mocno trują o jakiegoś, że im przeszkadza.
Dzieciaka powinni szybko ogarnąć, bo może serio rośnie socjopata. Dzieciaka można jeszcze usprawiedliwić, ale pomyśleć, że niektórzy dorośli robią takie i gorsze akcje.
Najlepsze, że co jakiś czas mi się przypominają te 2 akcje i sumienie męczy, więc chyba jest ok.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-10-04, 0:21 5
Marianczelo napisał/a:

Jak byłem mały to zajebałem kilka kotów. Jednego wrzuciłem do studni, innego wsadziłem do wora i napierdalałem tym workiem aż zdechł. Miałem wtedy nie więcej niż 7lat, było to bardzo dawno temu i nie pamietam już co miałem wtedy w tym swoim pustym łbie. Nadmienie że wychowałem się w normalnym domu i nikt mnie nie tłukł ani nie kazał jeść kału. Mimo tych incydentów z kotami nie wyrosłem na jakiegoś zwyrola, mam żonę prace i nie jestem popierdolony bardziej niż co drugi użytkownik tego serwisu. Wiem jedno -że małe dzieci potrafią być arcychujami


Byłeś jebniety i zapewne dalej to w tobie siedzi. Ja w wieku 5,5 roku zanosilem kotkom jeść a okoconym kotkom z małymi robiłem posłania i dawałem mleka. Ważne co masz w sobie i jak podchodziłes dla tematu a nie twoja chec wywyższania się
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-10-04, 1:54 1
Mówi się, że jak w dzieciństwie ktoś się znęca się nad zwierzętami to będzie mordercą, a w Dagestanie to normalny etap w rozwoju dziecka
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2024-10-04, 2:39 2
StachuJoness napisał/a:

Dla takich jak on jest kurwa jedno miejsce, w piecu



i tu moge pracować bede palił wszystkich pedałów, złodziei tzn polityków, gwałcicieli i pedofili
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-10-04, 2:52 1
StachuJoness napisał/a:

Dla takich jak on jest kurwa jedno miejsce, w piecu



No ale chłopca też bym tam wrzucił
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-10-04, 6:44 1
Już samo pochodzenie tej k.....wy - Dagestan , kwalifikuję ją do śmierci w męczarniach. Obraza boska. Tfu
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-10-04, 8:14 1
Ale bym sprał szczyla.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-04, 9:47
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Spokojnie, konkubent matki wróci ze Specjalnej Operacji na ukrainie, to młodym się zajmie... przekopie gówniaka jak on kotka.



Idź słoiki na smalec już szykuj

[ Dodano: 2024-10-04, 09:47 ]
Up. Kurwa nie ten komentarz zaznaczyłem, do psotnej cipki miało to był
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie