18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Avatar
Jaten 2024-10-03, 17:51 34
Szkoda że tak szybko ucięte, już zza rogu wyskakiwała kocica trybie childalert
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-10-03, 18:09 10
Niech mi ktoś wmówi, że to są tacy sami ludzie jak my.
Ps, jebać koty.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-03, 18:16 7
Co za pojebany dzieciak. Tak się z kotem nie postępuje. Marnotrawstwo mięsa i futerka...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-03, 18:17 27
StachuJoness napisał/a:

Dla takich jak on jest kurwa jedno miejsce, w piecu



Spokojnie, konkubent matki wróci ze Specjalnej Operacji na ukrainie, to młodym się zajmie... przekopie gówniaka jak on kotka.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-03, 18:33 1
Toperson1 napisał/a:

Niech mi ktoś wmówi, że to są tacy sami ludzie jak my.
Ps, jebać koty.



A ilu was tam jest?
Ps. to już chyba kopanie kota jest bardziej humanitarne
Zgłoś
Avatar
Marianczelo 2024-10-03, 19:00 11
Jak byłem mały to zajebałem kilka kotów. Jednego wrzuciłem do studni, innego wsadziłem do wora i napierdalałem tym workiem aż zdechł. Miałem wtedy nie więcej niż 7lat, było to bardzo dawno temu i nie pamietam już co miałem wtedy w tym swoim pustym łbie. Nadmienie że wychowałem się w normalnym domu i nikt mnie nie tłukł ani nie kazał jeść kału. Mimo tych incydentów z kotami nie wyrosłem na jakiegoś zwyrola, mam żonę prace i nie jestem popierdolony bardziej niż co drugi użytkownik tego serwisu. Wiem jedno -że małe dzieci potrafią być arcychujami
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-10-03, 19:17 3
Jednego szkodnika mniej.
Zgłoś
Avatar
jawox 2024-10-03, 19:22 11
Toperson1 napisał/a:

Niech mi ktoś wmówi, że to są tacy sami ludzie jak my.
Ps, jebać psy.



Palnąłeś literówkę, ale już poprawiłem
Zgłoś
Avatar
KJP678 2024-10-03, 20:32 3
Historia tego filmiku jest taka, że ojciec (a raczej jego resztki) wrócił z frontu i rodzina jako rekompensatę dostała worek ziemniaków. Młody się wkurwił, bo wszystkie ziemniaki zeżarli urzędnicy i tak naprawdę dostali sam worek.

______________

Z nocy, co wokół mnie zapada,
Czarnej jak samo piekła łono,
Bogu czy bogom – dzięki składam
Za duszę swą niezwyciężoną
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2024-10-03, 20:44 6
za noge i łbem o podłogę
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2024-10-03, 20:57 2
widać predyspozycje do zostania zawodowym piłkarzem. Prawa noga ładnie ułożona !!
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-10-03, 21:12
Gooooool, gooooolll, gooool
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-10-03, 21:25 1
jawox napisał/a:

Palnąłeś literówkę, ale już poprawiłem



Fakt, sorry. Psy i ich właścicieli też jebać.
Zgłoś
Avatar
htp 2024-10-03, 21:49 6
Marianczelo napisał/a:

Jak byłem mały to zajebałem kilka kotów. Jednego wrzuciłem do studni, innego wsadziłem do wora i napierdalałem tym workiem aż zdechł. Miałem wtedy nie więcej niż 7lat, było to bardzo dawno temu i nie pamietam już co miałem wtedy w tym swoim pustym łbie. Nadmienie że wychowałem się w normalnym domu i nikt mnie nie tłukł ani nie kazał jeść kału. Mimo tych incydentów z kotami nie wyrosłem na jakiegoś zwyrola, mam żonę prace i nie jestem popierdolony bardziej niż co drugi użytkownik tego serwisu. Wiem jedno -że małe dzieci potrafią być arcychujami



Może coś wyparłeś z pamięci? To się ponoć często zdarza.
Często się słyszy o takich, co byli przykładnymi ojcami rodzin, sąsiadami, pracownikami. Po pracy cierpliwie składali modele statków, czy samolotów. A potem naglke nagle brali siekierę i szli na miasto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie