18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Warka323 2012-04-09, 13:06
Kaczyński! Kaczyński!
smoleńsk KURWA! xD
babka drze mordę jakby wykopywali brzozę po tupolewie
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-04-09, 13:09 6
~balcerro Mało jeszcze wiesz o życiu, za komuny nie było, że ci dają kas, tylko ci zabierają i koniec. Ja obecnie mieszkam na terenie, który należał do jednej z rodzin którą znam, wybudowano tu w 80 roku 30 bloków, a teren musieli "sprzedać" i dostali tyle co nic, a była to rodzina utrzymująca się z pola. Dali sobie radę, ale nic nie zmienia faktu, że w naszym kraju nadal tak jest. Za granicą jak budują autostrady to ludzie dostają niezły hajs za swoje działki, u nas jest ustawa, która pozbawia cię własności jeżeli przez twój teren biegnie droga nie masz nic do powiedzenia. Potem przyjdzie jakiś rzeczoznawca dostaniesz co najwyżej rynkową wartość działki i tyle. Żyliśmy i żyjemy w hujowym kraju władza zawsze robiła to co chciała.
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 13:11 2
czekam aż posypią się warny. jak wszyscy, to wszyscy

@Kapral Poproszek

100% poparcia. takiej samowolki ze strony władzy jak jest w Polsce, to nigdzie nie ma.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-04-09, 13:16
@luka5z no niestety tak jest @~balcerro pewnie siedzi na jednej z ciepłych budżetowych posad i słuchaj jak mu się ludzie żalą, że ich to samo państwo które daje mu kasę wyjebało i aż wióry leciały. Jeżeli ci się praca nie podoba zmień idź do prywaciarza to zobaczysz różnicę. W naszym kraju zmienia się tylko jedno - ten kto cię jebie w dupę i tyle. No może poza tym, że przybywa skurwieli bez wykształcenia, którzy mają układy.
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2012-04-09, 13:28 10
demonkuba - też miałem kilka nieprzyjemnych sytuacji, ale dziadki są jeszcze lepsi. Któregoś razu w GPS musiałem zrobić transformacje z układu 65 do 2000. Stoję sobie przy osnowie i bawię się telefonem. GPS oparłem o płot. Podchodzi do mnie dziadek i się pyta czy jestem geodetą, potwierdziłem. Chwile później słyszę trzask. Wiecie co zrobił ? Przyjebał siekierą w GPS'a ... byście później widzieli minę jak policja sporządziła protokół szkód na prawie 70 tysiecy. Mina dziadka bezcenna ! ^^

Jak to pięknie stwierdził, bo my ukradliśmy mu ziemie xD
Zgłoś
Avatar
Vante 2012-04-09, 13:31 1
nie kłam darklex1
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 13:33
@Kapral

otóż to.

całe życie harujesz, płacisz ciężkie podatki, aby móc sobie kupić coś na własność.

a potem dostajesz kosmiczną grzywnę za wycięcie jebanego drzewka na własnej, prywatnej działce.

w Polandii nie ma obecnie czegoś takeigo jak własność prywatna. nikt tego nie szanuje. jednego dnia możesz mieć działkę, a drugiego zmienią plany gospodarki przestrzennej i twoja działka stanie się bezwartościowa (np. brak dojazdu)
Zgłoś
Avatar
misiek3991 2012-04-09, 13:48
szacunek dla majstra że jej nie wyjebał z łopaty
Zgłoś
Avatar
karolas123 2012-04-09, 13:50
To nie samowolka, przeciesz teraz moga wchodzic i kopac a pozniej dopiero sie prawujesz za poniesione straty.
Zgłoś
Avatar
Arkadiusz90 2012-04-09, 14:01
a idź kobieto bo jak szpadel wyprostuje rozjebał ;D
Zgłoś
Avatar
balcerro 2012-04-09, 14:02 2
Akurat w Polsce jest dosyć spore poszanowanie własności. A co do budowy dróg tam gdzie stoją domy, to niestety... chce się jeździć szybciej i wygodniej, to trzeba się poświęcić. Za mało dają za nieruchomość? Najwyżej cenę rynkową? A to przepraszam ile mają dawać? dziesięciokrotność? Nie, nie narzekam na pracę w budżetówce. U prywaciarza też robiłem i miałem tam w sumie lepiej niż w urzędzie. A co do w/w sytuacji ze słupami, to przerabiałem to ostatnio u siebie. Owszem, komuna brała nic nie dając, dlatego teraz mówię, żeby iść do energetyki i coś powalczyć. Ja tak zrobiłem ze swoją działką. A tak, zapomniałem. To już z urzędu sytuacja: Macie mi ten słup wyjebać z mojej działki, bo was wszystkich pozwię i was pozamykają!
- Dobrze, usuniemy, ale wy zostaniecie bez prądu..
-Macie szczęście, że prąd mamy !

więc o czym mowa? coś kosztem czegoś... Jeśli mi mają zabrać parę arów pod te słupy na potrzeby uzbrojenia w media innych osiedli/działek/miejscowości to spokojnie przyjmę to do wiadomości.
Pomyślcie co byście mieli gdyby tak każdego z osobna pytać o zgodę na postawienie słupa...
Połowa z osób mieszkających na wsiach nie miałaby kompów ani TV a zamiast żarówek mieliby świece.
Z dwojga złego myślę, że i tak nie jest źle.
Zgłoś
Avatar
zapal 2012-04-09, 14:09 1
az dziw bierze ze z krzyżem nie przeleciała...
Zgłoś
Avatar
thez 2012-04-09, 14:21 2
"Bójcie się Katolików, ich Bóg im wszystko wybaczy"
Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2012-04-09, 14:25 1
@Kapral Poproszek

moja prababka musiała sprzedać 5 hektarów w centrum miasta, w zamian za 3 mieszkania o łącznej powierzchni 130m^2. Więc zgadzam się z Tobą w 100%, i niech ludzie przestaną pierd.... że za komuny było lepiej, lepiej to było nierobą i alkoholikom, chociaż tym ostatnim też jest bardzo przyjemnie w dzisiejszych czasach.
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 14:31
balcerro napisał/a:

Jeśli mi mają zabrać parę arów pod te słupy na potrzeby uzbrojenia w media innych osiedli/działek/miejscowości to spokojnie przyjmę to do wiadomości.



Na razie to pewnie nie mają czego ci zabrać. ale pożyjemy i zobaczymy. teraz żeś mądry.

Cytat:

Akurat w Polsce jest dosyć spore poszanowanie własności. A co do budowy dróg tam gdzie stoją domy, to niestety... chce się jeździć szybciej i wygodniej, to trzeba się poświęcić. Za mało dają za nieruchomość? Najwyżej cenę rynkową? A to przepraszam ile mają dawać? dziesięciokrotność?


wiesz co to jest cena rynkowa i jak się ją oblicza kolego? jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj na ten temat.

życze, żeby od ciebie kiedyś coś odkupili po tej cenie, ustalanej przez zainteresowanego kupnem.

albo najlepiej, żeby cię z domu wywalili, no bo budują autostradę. ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry. jak będziesz miał przeprowadzkę z przymusu i całe twoje życie się zawali prawdopodobnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie