18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
piotrekkwidzyn 2012-04-09, 11:25 3
Moher Power - nie ma to tamto ;d
Zgłoś
Avatar
meplant 2012-04-09, 11:26 96
Boze daj mi taka cierpliwosc jak oni mieli...
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-04-09, 11:27 137
typowa polska katoliczka
Zgłoś
Avatar
piter210 2012-04-09, 11:35 30
Ona jest z Pis-u bo chodzi jak kaczka
Zgłoś
Avatar
takija 2012-04-09, 11:36 43
Takie filmiki moge oglądać godzinami!!!

Swoją droga na praktyce geodezyjnej miałem taką akcje...to dziadostwo nawet do policji sie sadzi jak pojebane... Już nie wspomnę o tym że natarcie traktorem na geodetów mroziło krew w żyłach
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-09, 11:54 8
Jest nagranie. Teraz tylko policja, zniesławienie i stara kurwa będzie żreć tynk ze ściany bo na odszkodowania się nie wypłaci.
Zgłoś
Avatar
kocur 2012-04-09, 12:06 10
a w niedziele bedzie z pokora zapierdalała do konfesjonału
Zgłoś
Avatar
dawid131 2012-04-09, 12:21
Ogródek jej zniszczyli
Zgłoś
Avatar
schab 2012-04-09, 12:28 1
ja pierdole sam bym ja tam zakopal tak zeby jej tylko lep wystawal
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 12:50
a może babka miała racje???

co nie zmienia faktu, że moher do odstrzału
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-04-09, 12:51 3
kurwa, jak bym własną babkę słyszał, tylko moja tak rozmawia ze mną
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-04-09, 12:52 14
No i ma kobita racje u nas w kraju samowolka to samo jest u mojej rodziny na wsi. Stoją słupy energetyczne nielegalnie od 30 lat, ci potrafią w środku lata wiecheć terenowym wozem w środek zboża i z radością śmieje ci się w twarz nawet się nie pyta skurwiel czy może. Gdyby było prawo jak w stanach mieliby po kulce w głowę i by się skończyło, albo by kupili ziemię wraz z dojazdem i zapłacili stosowne odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
balcerro 2012-04-09, 12:56 14
No i ma kobita racje u nas w kraju samowolka to samo jest u mojej rodziny na wsi. Stoją słupy energetyczne nielegalnie od 30 lat, ci potrafią w środku lata wiecheć terenowym wozem w środek zboża i z radością śmieje ci się w twarz nawet się nie pyta skurwiel czy może. Gdyby było prawo jak w stanach mieliby po kulce w głowę i by się skończyło, albo by kupili ziemię wraz z dojazdem i zapłacili stosowne odszkodowanie.

Na początek to zorientuj się czy Twoi przodkowie już dawno nie ojebali tej tej działki a pieniędzy dawno nie przepierdolili na wódkę. Codzień w pracy słyszę tak smutne historie jak Twoja. Każdy pierdoli jaki to poszkodowany, ale jak dawali kasę do łapy żeby ryje zamknąć wieśniactwu to żaden z nich nawet nie pisnął. Macie słupy to zwróćcie się do zakładu energetycznego o odszkodowanie za słupy albo żeby odkupili od was część działki. A tak na przyszłość to sugeruję zasięgnąć jezyka a nie siedzieć z pizdą w gliniance i czekać aż unia da, unia zrobi.
Zgłoś
Avatar
anionimek 2012-04-09, 13:00 1
wina jest z każdej strony, ci zamiast poczekać aż baba się uspokoi wytłumaczyć jej spokojnie o co chodzi, a babka po prostu nie była doinformowana gdzie jest granica jej działki i ciągle myslała że "do słupa" nie widząć małej cegiełki, więc chuj wam w dupe to tylko starsza osoba
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie