18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
takija 2012-04-09, 14:34
darkalex1, no żebyś wiedział, i ta determinacja jak warczy tym ciapkiem na nas!!! Policja przyjechała i dziadek musiał sie usunąć...mimo że pierdolił pod nosem i wyzywał każdego. Geodeta ma prawo wejść na teren i huj... A że dziadek sobie 20 lat temu sam wydzielił teren BEZPRAWNIE to teraz ma... swoją drogą..geodezja fajny zawód

A co do tego kto tu w tym sporze ma racje... Jakby babka przyszła i zapytala co sie dzieje i dala dojść do słowa too...ale huj, lepiej przecież wyzywac od hujów jebanych, od skurwieli...a coo
Zgłoś
Avatar
A................d 2012-04-09, 14:36 1
Zgłoś
Avatar
balcerro 2012-04-09, 15:13 3
luka5z
po 1, mają co zabrać
po 2, założę się, że sam kurwami rzucasz jak jedziesz krętą, pojebaną drogą, bo jakiś pokrzywdzony właściciel niech chciał działki sprzedać
po 3, od każdej decyzji wywłaszczeniowej jest odwołanie - sądy itp.
po 4, przeprowadzki to nic przyjemnego i to rozumiem doskonale, ale jak my się mamy w tym kraju rozwijać do kurwy nędzy? no proszę was! coś kosztem czegoś. ja kończę wypowiedzi w tym temacie, a wy jak chcecie to dalej płaczcie jak to was państwo w chuja robi. konstytucje dostawaliście, dzienniki urzędowe i dzienniki ustaw są jawne, a że nikt się nie interesuje prawem to jego problem.
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2012-04-09, 15:15
ja pierdole i takie ludzie glosuja na pis jak tu ma byc dobrze w polsce
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 15:33
balcerro napisał/a:

luka5z
po 1, mają co zabrać
po 2, założę się, że sam kurwami rzucasz jak jedziesz krętą, pojebaną drogą, bo jakiś pokrzywdzony właściciel niech chciał działki sprzedać
po 3, od każdej decyzji wywłaszczeniowej jest odwołanie - sądy itp.
po 4, przeprowadzki to nic przyjemnego i to rozumiem doskonale, ale jak my się mamy w tym kraju rozwijać do kurwy nędzy? no proszę was! coś kosztem czegoś. ja kończę wypowiedzi w tym temacie, a wy jak chcecie to dalej płaczcie jak to was państwo w chuja robi. konstytucje dostawaliście, dzienniki urzędowe i dzienniki ustaw są jawne, a że nikt się nie interesuje prawem to jego problem.
Pozdrawiam.





daj sie dalej dymać tuskowi, kaczynskiemu, ziobrze i reszcie ekipy.

a nie sory, zapomniałem, że ty "pracujesz" w urzedzie, to ci sie podoba dymanie nas - podatników.

ad1) chyba tacie albo mamie
ad2) rzucam kurwami bo są dziurawe albo płatne (pomimo tego, że z naszych pieniędzy) a nie kręte. btw jakby mu zaproponowali uczciwą cenę, to na pewno by im sprzedał.
ad3) tak tak szaraczku walcz z państwem i spółkami budujacymi drogi, na pewno wygrasz
ad4) populizm pełną gębą. jakie piękne te idee. szkoda, że u sterów same patałachy i złodzieje

forumprawne.org/prawo-nieruchomosci-lokalowe-budowlane/236908-jakie-ma...

dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110217/news01/205780144

Cytat:

Na mocy "specustawy” drogowcy przejmują nieruchomości bez negocjacji z właścicielami.

– Przyszła dwójka ludzi i spisała nasz majątek. Nikt z nami nie rozmawiał o wysokości i dacie wypłaty odszkodowania – wytyka jeden z braci.



Cytat:

– Musiałem się odwołać. Zabierają mi tylko część działki. Bez tego kawałka ziemi moja firma nie może funkcjonować, a drogowcy nie chcą wykupić całości. Wycenia się tylko grunt i budynki. A kto mi pokryje koszty ew. zwolnień pracowników? Co z utraconymi zyskami – pyta jeden z przedsiębiorców.



i zamilcz balcerro baranie jak nie masz pojęcia o niczym.
Zgłoś
Avatar
faba 2012-04-09, 15:54
skąd wiesz że to Polska?
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 15:59 2
budowa S17 w Polsce.

wysiedlono 1200 ludzi, zaczęto wyburzać domy, mija rok i dalej ani grosza nie dostali. wypłate odszkodowan odciaga sie i odciaga.

wszystkim, którzy popierają to bezprawie, życze, żeby znaleźli się w takiej sytuacji.

wątpie, że każdy ma w skarpecie 400000 zł żeby sobie nowy dom postawić tak od razu.

takiego bezprawia to nigdzie nie ma.

w sklepie jak coś weźmiesz i nie zapłącisz to się nazywa kradzież.
Zgłoś
Avatar
balcerro 2012-04-09, 16:09 2
jednak jeszcze się udzielę...
ad1) mnie
ad2) zgodzę się
ad3) piszesz tak jakby nikt nigdy nie wygrał
ad4) pretensje miej do tych co głosowali na patałachów i złodziei

podsumowując naszą burzliwą konwersację zauważyłem, że nie można mieć opinii i poglądu innego niż Ty.
Boli Cię, że ktoś ma swoje zdanie, sprzeczne z Twoim?
Nawet jeśli nie mam racji to jest to tylko i wyłącznie mój problem, czy będę żył obłudą czy prawdą.
W każdym poście mi ubliżasz. Podnieca Cię to? Nawyk z domu, czy próba pokazania swojej wyższości przez chamstwo? Dodatkowo zauważam u Ciebie zawiść, że pracuje tam, gdzie pracuję. Zał Ci pizdę ściska nieudaczniku. Gówno w życiu osiągnąłeś i teraz spinasz się na ludzi, którym pykło trochę lepiej.
Dlatego nie chciałem kontynuować tej dyskusji. Miałem nadzieje, że to zobaczysz. Szkoda, że poza jako taką wiedzą wyczytaną z gazet nie ma w Tobie nic ciekawszego. Umiesz ubliżać, atakować i pokazywać jakim jesteś chamem.
A co do życzeń, które wcześniej padły. Mam nadzieję, że to Ciebie tak wykiwają, a jeśli już to zrobili, to że jesteś w głębokim gównie.
Bez pozdrowień dla buraka i chama.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-04-09, 16:28
Jakie to Polskie Przekleństw więcej jak w niejednym filmie gangsterskim czy filmie akcji wyreżyserowanym w stanach
Kurwa kocham ten kraj, kocham to słownictwo:>
Zgłoś
Avatar
takija 2012-04-09, 16:29 1
Czy Was kurwa pojebało?....zajebisty watek, zajebista babka, jest sie z czego pośmiać, są święta, a Wy kurwa dalej o polityce.... Pierdolenie że jest źle nic nie poprawi. A ubliżanie sobie i wytykanie kto gdzie pracuje to....takie dziecinne trochę Zazdrość?..... Panowie, więcej luzu
Zgłoś
Avatar
Michal_86 2012-04-09, 16:34 1
Nie żaden polski moher tylko właścicielka działki. Ale jak cieć bez szkoły nie rozumie to nic nie da się zrobić, trzeba by go tą łopatą walnąć.
A gdyby do was do domu wpadły ciecie i kilofem rąbać wam parkiet zaczęli bo oni chcą akurat tam dziurę zrobić.
Zgłoś
Avatar
MATTowy 2012-04-09, 16:51
Jakbym swoją babcie słyszał
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2012-04-09, 17:06
Vante napisał/a:

nie kłam darklex1



70 tysięcy za GPS wydaje Ci się absurdem ? Nic bardziej mylnego, GPS Topcona, który posiadam jest jednym z lepszych w kategorii cena/jakość, a to jest prawdę powiedziawszy niska półka. Kolego instrumenty geodezyjne kosztują nawet kilkaset tysięcy złotych np. taki skaner. Przykładowo KAŻDY geodeta posiadający firmę musi mieć tachimetr. Cena chińczyka np. SOUTH waha się w granicach 25 tysięcy, powtarzam chińczyka, który mimo wszystko pozostawia wiele do życzenia... Firmy, które są godne polecenia TOPCON, SOKKIA to wydatek rzędu 50 tysięcy. Wysil mózgownicę, dostań się na polibudę i zobacz jak fajnym kierunkiem jest Geodezja i Kartografia

ps. przypuszczam, ze pomyliłeś gps z nawigacją samochodową a to są dwie różne rzeczy
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-04-09, 17:28
balcerro napisał/a:

Dodatkowo zauważam u Ciebie zawiść, że pracuje tam, gdzie pracuję. Zał Ci pizdę ściska nieudaczniku. Gówno w życiu osiągnąłeś i teraz spinasz się na ludzi, którym pykło trochę lepiej.
.



haha zawiść?????? wolałbym truskawki zbierać niż poniżyć sie jak ty i opeirdalać się w jakims jebanym urzedzie.. pewnie w skarbowce pracujesz i dostajesz premie za wyłapywanie babć sprzedajacych kwiatki przed cmentarzem.

tobie sie pyklo troche lepiej bo albo miales znajomosci albo mamusie lub tatusia urzednika. i zerujesz na zwyklych ludziach ktorzy zapierdalaja od rana do wieczora zeby miec kawałek własnej ziemi, którą potem tacy jak ty jednym kiwnieciem palca im zabierają.

btw prowadzę sklep internetowy i nie narzekam na zarobek. jednak przez takich matołów jak ty popierających jawne bezprawie strach inwestować w jakiekolwiek nieruchomości.

i płątce na każdym kroku podatki. patałąchy pracuja podobno nad wproadzeniem podatku dla firm na komunikacje miejska

jak chcesz dawać dupy temu choremu panstwu to sam dawaj, a nie zmuszaj innych.

i jeszcze raz życze wszystkim gimbusom którzy popierają wywłaszczenia pod budowe autostrad w obecnej formie, aby to ich dom wyburzono i to oni stracili dorobek całego życia i nie mieli gdzie się podziać, a odszkodowanie dostali po roku i to w śmiesznej kwocie nie uwzględniającej inflacji ani wahań rynkowych + innych strat.
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-04-09, 19:01
Ja tam mam szacunek do starszych ludzi. Charakter ma kobiecina taki jaki ma, świat rozumie najlepiej jak umie i nie ma się czemu dziwić. Wydaje mi się, że całkiem słusznie broni swojego kawałka ziemi opierając się (być może na ograniczonej) wiedzy na temat prawa.
Jestem niemal pewny, że nikt do niej wcześniej nie przyszedł i nie powiedział na spokojnie jaki jest zakres robót i że najprawdopodobniej jej areał na tym nie ucierpi.

Babka się po prostu boi o swoje i ma rację.

Pozdrawiam.

PS. Nie życzę nikomu, żeby był wywłaszczony, ale życzę wszystkim umiejętności szerszego postrzegania pewnych spraw.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie