18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
bardak 2022-06-26, 11:11 13
Bóg tak chciał.
Zgłoś
Avatar
gumofc 2022-06-26, 11:49 5
szkoda że sobie tego głupiego ryja nie rozwalił
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-06-26, 11:52 1
Kościół katolicki,upadł jeszcze niżej.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-06-26, 13:36 14


kara za robienie gały putlerowi, na razie delikatne ostrzeżenie
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-26, 13:47
gumofc napisał/a:

szkoda że sobie tego głupiego ryja nie rozwalił


Zwierzak to chyba jakieś prawosławne elementy. Nie wiem czym od katolików się różnią ale maja więcej złota i przepychu.
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-06-26, 13:54
baronturbina napisał/a:

Zwierzak to chyba jakieś prawosławne elementy. Nie wiem czym od katolików się różnią ale maja więcej złota i przepychu.



Tak, złodziejstwem, tym się różnią
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-26, 14:51 1
dadar123 napisał/a:

Tak, złodziejstwem, tym się różnią


Może bardziej poziomem złodziejstwa?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2022-06-26, 15:02 1
religia to największy i najgłupszy wynalazek ludzi
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-26, 15:03 2
zwierzak30 napisał/a:

Kościół katolicki,upadł jeszcze niżej.



jak można nie odróżnić kościoła. Na pierwszy rzut oka widać katolicy, prawosławni, islam, żydzi. To jest tak jak byś czarnego od białego i żółtego nie odróżniał.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-26, 15:14
Heliar napisał/a:

jak można nie odróżnić kościoła. Na pierwszy rzut oka widać katolicy, prawosławni, islam, żydzi. To jest tak jak byś czarnego od białego i żółtego nie odróżniał.


Może zwierzak ma to w dupie i nie widzi różnicy? Umiesz odróżnić mączniaka młynarka od drewnojada?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-06-26, 15:37 2
baronturbina napisał/a:

Może zwierzak ma to w dupie i nie widzi różnicy? Umiesz odróżnić mączniaka młynarka od drewnojada?



Drewnojada widziałem, brat miał ptasznika. Mączniaka właśnie wygooglowałem. Różnica taka, że drewniak ma czarny ryj. Tylko dlaczego podajesz mi dwa niemal identycznie wyglądające robale, do porównanie, z zupełnie inaczej ubierającymi się przedstawicielami kościołów ??

Jak byś mi podał do porównania drewnojada i rosówkę to bym ci powiedział tak widzę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-26, 16:36
Heliar napisał/a:

Drewnojada widziałem, brat miał ptasznika. Mączniaka właśnie wygooglowałem. Różnica taka, że drewniak ma czarny ryj. Tylko dlaczego podajesz mi dwa niemal identycznie wyglądające robale, do porównanie, z zupełnie inaczej ubierającymi się przedstawicielami kościołów ??
Jak byś mi podał do porównania drewnojada i rosówkę to bym ci powiedział tak widzę.


Sęk w tym, że np. dla kogoś kto ma gdzieś wiarę w Boga może nie być różnicy między jednym a drugim kościołem. Katolicy i prawosławni są jak mącznik i drewnojada dla mnie czy dla Ciebie hahahaha:-)
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-06-26, 19:06 1
I chuj mu w dupę
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-06-27, 0:38
Pamiętam jak wróciłem do domu po chlańsku w parku i zejszczalem się w przedpokoju wiecie przez spodenki poszło na podłogę mówię idę spać rano o 15tej wytrę
Wstaje idę po browary i jeden w te szczyny i na łeb

Mama też tam najebana śpi i się drze kurwa Zbysław chuju jebany łełełe coś tam ...

ja mówię a nic śpij wdepłem w mocz i się obaliłem tylko, mama aha ok to idź po te piwa
Zgłoś