18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
x................s 2013-10-18, 18:06 2
lubie jego ból dupy
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-10-18, 20:41 2
No kurwa co za cyrk... Jebani... Jakim chujem toleruje się takie gówno. I jeszcze pierdolenie, że to atak hakerski na sieć sejmową. Dno, dno, dno
To są ręce, które opadają. Co za idioci głosują na Macierewicza i PiS. Tfu...

O ile nie oglądam vlogów to za ten piwo.
Zgłoś
Avatar
HokusPokus 2013-10-18, 22:52
dobrze gada , ale pierdoli za długo i wkurwia
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-10-18, 23:01 6
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-10-20, 3:53 1
chlopak lubi popierdolić
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2013-10-20, 6:47
i gdziee ci wielcyy obroncy kaczynskiego i pisuuuu ??? uu zaden tu dupyy z nich nie rozchyli !!!!!!!
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-10-20, 8:24 3
xts napisał/a:

lubie jego ból dupy


to jest ból dupy że tacy" experci"będą rządzć polską za pare lat
Zgłoś
Avatar
taran7 2013-10-20, 10:10
Co ma umiejętność obsługi Skype do poziomu wiedzy technicznej z innej dziedziny? Takie pierdzielenie bez podstawowej wiedzy vlogera.
Zgłoś
Avatar
Kretmen 2013-10-20, 10:29 2
@up
Ale jakiej wiedzy? Zerowa wiedza w zakresie lotnictwa...
Później wychodzą kwiatki, że pan profesor stwierdza, że kłamał w swoich wcześniejszych wypowiedziach ...
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-10-20, 10:54
taran7 napisał/a:

Co ma umiejętność obsługi Skype do poziomu wiedzy technicznej z innej dziedziny? Takie pierdzielenie bez podstawowej wiedzy vlogera.


Wiedzy technicznej? Wskaż mi gdzie występuję jakaś wiedza ze strony tych ekspertów. Zwykłe pierdolenie z punktu widzenia pasażera. Takie teorie z dupy, których nawet nie potrafią sensownie argumentować.

Po za tym... No kurwa! To już jest brak mózgu, jak się kurwa nie znają na skype to myślę, że całym PiSie jest ktoś kogo można zapytać jak to ustawić żeby było dobrze.

Chociaż miałem nadzieje, że w całym PiSie znajdzie się osoba, która powie: "Słuchaj Antoni nie wygłupiaj się z tą prokuraturą, to nie był żaden atak tylko Wy nie ustawiliście programu". A tu chuj. Oszołomstwo.
Zgłoś