18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Focia z policjantem - popularne w ostatnich 24h
Avatar
nwonigers 2016-08-07, 21:15 1
z wlasnego doswiadczenia, bo mam psa wiem ze czasem przez wlosy nie chce kupa sie odczepic. Ale ja mam to w dupie i niech sobie sam radzi.
Zgłoś
Avatar
krzyks 2016-08-07, 21:18 47
nwonigers napisał/a:

z wlasnego doswiadczenia, bo mam psa wiem ze czasem przez wlosy nie chce kupa sie odczepic. Ale ja mam to w dupie i niech sobie sam radzi.



Dobra, dobra... Ty nam tu się psem nie zasłaniaj. Sam masz włosy na dupie
Zgłoś
Avatar
BundyR 2016-08-07, 21:18 7
Z mojego doświadczenia to gówno z psiej dupy łatwo się odczepia - pełno tego koło mnie na trawnikach, właściciele (w większości) podczas srania ich pupilków odwracają głowę i udają cichociemnych, a potem powoli oddalają się z miejsca zbrodni
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2016-08-07, 21:26 29
nwonigers napisał/a:

z wlasnego doswiadczenia, bo mam psa wiem ze czasem przez wlosy nie chce kupa sie odczepic. Ale ja mam to w dupie i niech sobie sam radzi.



A wiesz jak twój pies sobie z tym radzi? Tak jak wszystkie gdy coś im z tyłkiem nie gra...

ukryta treść


...także tak, miłego sprzątania dywanu, kanap, wycieraczek, a może i nawet pościeli.
Zgłoś