18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chodzi jak modelka
Flodzia • 2024-04-26, 13:13


a jebła jak torba gówna :lol:

2024-04-26, 14:58
Wygląda jak torba gówna.

2024-04-26, 16:00
smc napisał/a:

Wygląda jak torba gówna.



pie**olisz. Chyba jesteś pedzio

2024-04-26, 16:16
Joachim napisał/a:

pie**olisz. Chyba jesteś pedzio



Po co to chyba ?

2024-04-26, 16:32
Krótkie nóżki, fałdki tłuszczyku i okrągła mordka. Taka kaczuszka że wsi.

Moja księgowq w firmie jest ładniejsza, 180cm, 55kg, długie nogi i piękna twarz. Codziennie widzę piękne kobiety wokół. One znają swoją wartość intelektualną i nie czują potrzeby paradowania dupą przed kamerką.

2024-04-26, 17:14
smc napisał/a:

Krótkie nóżki, fałdki tłuszczyku i okrągła mordka. Taka kaczuszka że wsi.
Moja księgowq w firmie jest ładniejsza, 180cm, 55kg, długie nogi i piękna twarz. Codziennie widzę piękne kobiety wokół. One znają swoją wartość intelektualną i nie czują potrzeby paradowania dupą przed kamerką.



Ale "księgowa" to jej ksywa bo dużo bierze, czy też zawód wykonywany?

2024-04-26, 17:56
k***y z sadistica, se zróbcie dział, administratorka już jest.

2024-04-26, 18:21
smc napisał/a:

Krótkie nóżki, fałdki tłuszczyku i okrągła mordka. Taka kaczuszka że wsi.
Moja księgowq w firmie jest ładniejsza, 180cm, 55kg, długie nogi i piękna twarz. Codziennie widzę piękne kobiety wokół. One znają swoją wartość intelektualną i nie czują potrzeby paradowania dupą przed kamerką.



Co ty pie**olisz o kobietach z perspektywy mężczyzny ? Jak sam identyfikujesz sie jako kobieta (płeć nick) mając jajca i fiuta.... k***a dramat z tobą!

2024-04-26, 18:37
smc napisał/a:

Wygląda jak torba gówna.



W głowie ma torbę gówna

2024-04-26, 19:06
smc napisał/a:

Krótkie nóżki, fałdki tłuszczyku i okrągła mordka. Taka kaczuszka że wsi.
Moja księgowq w firmie jest ładniejsza, 180cm, 55kg, długie nogi i piękna twarz. Codziennie widzę piękne kobiety wokół. One znają swoją wartość intelektualną i nie czują potrzeby paradowania dupą przed kamerką.



Weź trollu skończ pie**olić w co 2 wrzucie o tej swojej wyimaginowanej firmie, bo to już nudne jest. Facet który ma własną firmę nie ma czasu na siedzenie w internecie na jakichś gównoportalach. Taki facet nie ma nawet czasu dla własnej żony, tylko ją zdradza z c**ami nowo poznanymi podczas realizacji zleceń u klientów, a ty spermiarzu siedzisz w piwnicy prawdopodobnie bezrobotny i brandzlujesz się z nadzieją, że kiedyś znajdziesz tą jedyną oddaną tylko dla ciebie, buahahah...

2024-04-26, 19:12
Mi tam sie podoba, lubie takie kształty a nie sama skóra i kości :lol:

2024-04-26, 19:42
koronki na tym pasku na dupie, by ją uratowały i nie byłoby czego oglądać,
a tak lafirynda dostała na co zasługuje, a my mamy z czego się śmiać

2024-04-26, 21:15
Baronessa napisał/a:

Weź trollu skończ pie**olić w co 2 wrzucie o tej swojej wyimaginowanej firmie, bo to już nudne jest. Facet który ma własną firmę nie ma czasu na siedzenie w internecie na jakichś gównoportalach. Taki facet nie ma nawet czasu dla własnej żony, tylko ją zdradza z c**ami nowo poznanymi podczas realizacji zleceń u klientów, a ty spermiarzu siedzisz w piwnicy prawdopodobnie bezrobotny i brandzlujesz się z nadzieją, że kiedyś znajdziesz tą jedyną oddaną tylko dla ciebie, buahahah...



Nie no, nie calkim masz racje. Jak prowadziłem działalność to też tu siedziałem, ba, nawet komentowalem xd o dziwo nie z tych przyczyn olałem temat

2024-04-27, 01:39
Film się nawet na kwejka nie nadaje (każdy poślizgnąć się może), piwo daję tylko za ładną laskę.

2024-04-27, 11:05
psotny_fiutek napisał/a:

Co ty pie**olisz o kobietach z perspektywy mężczyzny ? Jak sam identyfikujesz sie jako kobieta (płeć nick) mając jajca i fiuta.... k***a dramat z tobą!



smc to pedał jest. I co gorsza, utożsamiający się jako kobieta, tzn ten pasywny, co to inni go w dupę jebią. Dziewczę na filmie jest grubo ponad przeciętne z ładnym tyłkiem, niewielkim brzuszkiem i nawet ładną buzią a ten dupodajek pisze że to torba gówna. Do wora go i do jeziora.