18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Vindegrale 2024-09-18, 9:54 7
Zawsze w tych filmikach najebanych jest tylu żółtych skuterzystów, że nie wiesz, na którym zawiesić wzrok. I coś odwali ten, na którego akurat nie patrzyłeś, przez co musisz cofać filmik i oglądać od początku. Chujki marnują mi przez to prąd i megabajty.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-18, 10:29 1
Dobre audio bo słychać nawet trzask pękającej czachy pana kiblarza
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-18, 17:05 2
To jest wiecznie ten sam schemat!Motor-skuter-rower-z prawego pasa chce jechać prosto!Ciężarówka-autobus-z powodu szerokiego skrętu-skręca w prawo ZE ŚRODKOWEGI PASA I..ZGARNIA WSZYSTKO TO,CO JECHAŁO OBOK NIEJ Z PRAWEJ STRONY-POD SIEBIE! NIGDY nie ruszać ze skrzyżowania OBOK ciężarówki-ALE JECHAĆ ZA NIĄ!
Zgłoś
Avatar
Jebasiak 2024-09-18, 18:31
Vindegrale napisał/a:

Zawsze w tych filmikach najebanych jest tylu żółtych skuterzystów, że nie wiesz, na którym zawiesić wzrok. I coś odwali ten, na którego akurat nie patrzyłeś, przez co musisz cofać filmik i oglądać od początku. Chujki marnują mi przez to prąd i megabajty.



Chłopie kurwa, z ust mi to wyjąłeś. Piwko dla ciebie jak chuj. U mnie akurat było tak że patrzyłem na te białe autko aż do końca i nic. Myślę sobie że to gówno na sadola? Ale później zauważyłem tę ciężarówę, a wiem iż z nimi nie ma żartów, dlatego cała nadzieja była w niej i że uratuje honor filmiku. Nie myliłem się tym razem
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-18, 19:02 2
Ale ładunek na ciężarówce zabezpieczony perfekcyjnie.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-18, 19:51
za zabezpieczenie ladunku powinni go odjebac na miejscu
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-09-18, 21:17
goslaw3 napisał/a:

za zabezpieczenie ladunku powinni go odjebac na miejscu



już jednego odjebał
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-18, 22:12
Chuj go tam wie co tam się zjebało
Zgłoś
Avatar
zbigniewz Wczoraj 13:59
Lepsi chociaż niż hulangonarze
Zgłoś
Avatar
DonaldDown76 Dzisiaj 20:03
@Bul_od_bytu: Raczej czacha bo ryja przestało dreć
Zgłoś