18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
xon123x 2012-06-11, 0:51
Bardzo dobrze jestem z ich dumny pierwszy raz w życiu wkurwiali mnie zawsze na drogach ale . . .
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-11, 1:09
Ostrą amunicje dać "psiarni" na takie wypadki, i towarzystwo rozchodzi się w chwilę.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-06-11, 1:31 3
Denerwuje mnie gadanie w stylu: "jak ukradną telefon to pierwszy biegnie na komendę".

Gówno prawda! Nie wiesz jak ktoś w takich sytuacjach może reagować.
Nie każdy jest cipą jak osoby które tak piszą.

Można nie robić nic, a psiarnia i tak nie pomoże bo wolą poszukać kogoś kto ma przy sobie pół grama i najebać sobie frekwencji w skuteczności. A jak ktoś jest kumaty to znajdzie sam takich pachołów i się z nimi rozliczy a jak nie to trudno.
Taka jest prawda.

Piszecie o dzieciach, które zajawiły się na hasła w stylu "HWDP" i chuja wiedzą o życiu, a sami w swojej tępocie nie dostrzegacie tego, że pomimo tego, że W KAŻDYM KRAJU POWINNY BYĆ SŁUŻBY PORZĄDKOWE u nas, w Polsce TE SŁUŻBY FUNKCJONUJĄ ŹLE!

I każdej takiej cipie życzę, żeby kiedyś się spiła i wzięli ją na 24 i żeby dostała wpierdol od psów.
Ale wy wielcy mędrcy jak was złapią z piwem (o ile pijecie) przyjmujecie mandat i pokornie słuchacie "kozackich" komentarzy tych niebieskich ścierw - strażników z teksasu bez matury na wasze tematy i patrzycie na ich mordy, które cieszą się kolejnym łatwym zarobkiem ZAMIAST ZAJĄĆ SIĘ CHOĆBY NAWET SZUKANIEM SKRADZIONYCH TELEFONÓW.

sram na policje i mam prawo do takiego zdania więc łapcie w usta wszystkie cipy sprzed komputerów.
JEBANE STADO BARANÓW ŻYJĄCYCH MEDIALNĄ PROPAGANDĄ.
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-11, 2:24 3
@up w większym mieście jak policja złapie bardzo najebanego gościa, który odpierdala to nie zawożą go na komendę tylko na izbę wytrzeźwień , a jak nie odpierdala to po prostu go zostawiają
Zgłoś
Avatar
Romand 2012-06-11, 4:06 3
Ten filmik pokazuje klasykę policyjnej głupoty albo prowokacji.

Jest niespokojnie, głośno, dużo pijanych ale nie jest groźnie ani niebezpiecznie.

Pojawia się policja i ostentacyjnie wyciąga kogoś z tłumu, żeby wylegitymować albo gdzieś zabrać. Wtedy zaczynają wrzeszczeć nieliczni stojących najbliżej "zostaw kibica", grupa krzyczących szybko rośnie, zaczyna się "zostaw kibica ty kurwo zostaw kibica", lecą pierwsze butelki, zaczyna się przepychanka i początkowa grupka policjantów szybko znika, pojawiają się białe kaski, zaczyna się bitwa, bicie i gonienie ludzi.

Opis pasuje do tego co widać na filmie ale komentuję również na przykładzie tego co na żywo widziałem z okien krakowskiego EMPiKu po meczu Śląska Wrocław. Chłopaka, którego wyciągnęli z grupki pijącej piwo pod Adasiem wypuścili po 15 minutach - gdy trwała już gonitwa kasków po Rynku za kibicami Śląska i gdy poleciało kilkadziesiąt butelek.
Dodatkowo zanim przyszły kaski to grupki policjantów i strażników miejskich stanowiące cel rzucanych butelek stanęły sobie na chodniku w grupie przechodzących i nieświadomych niebezpieczeństwa zagranicznych turystów, którzy nie rozumiejąc co się dzieje rozbiegali się starając ukryć przed lecącymi na nich butelkami nie otrzymując żadnej pomocy od gapiących się mundurowych.

Podsumowanie - cała akcja z zatrzymaniem chłopaka nie poprawiła bezpieczeństwa natomiast spowodowała realne zagrożenie dla ludzi w pobliżu. Tak wygląda profesjonalizm polskiej policji.
Zgłoś
Avatar
blueman87 2012-06-11, 4:42
Najpierw obrażacie polskich kibiców, nazywacie ich bydłem i chcecie by policja strzelała do nich z ostrej amunicji! Teraz szukacie w nich ochrony i chcecie by pilnowali porządku w swoich miastach, bo policja sobie nie radzi! Jesteście ŻAŁOŚNI!!!
Zgłoś
Avatar
opson 2012-06-11, 7:29
Dlaczego naszych policjantow chca wszyscy bic ? Moze z naszymi rodzimymi kibicami nie jest tak zle , skoro okazuje sie , ze pol europy chce dac w tyte policjii polskiej. Moze to w niej lezy problem , ze pracujace tam oszolomy same prowokuja do takich zachowan.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-06-11, 9:13 1
Piszcie co chcecie ale takich kumpli to ze świecą szukać
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-06-11, 9:16 2
Pisuar,jesteś baranem. Wedle Twojej teorii, policja ma działać wybiorczo, baaa, prawo powinno być okrojone... Niestety picie przez Ciebie piwka jak i kradzież do 250 zł to wykroczenie. Policja ma się zajmować wszystkim. I pogódź się z tym. A jak Ci się nie podoba to prawo, to nikt Cię w PL nie trzyma. I nie nazywaj ludzi, którzy zgłaszają coś policji lub przyjmują mandat cipami.To ich robota... ale skoro według Ciebie, oni to cipy, to Ty ze swoimi kumplami jesteście jeba*nymi neandertalami;]
Zgłoś
Avatar
mres666 2012-06-11, 10:56
teraz przydało by się ZOMO
Zgłoś
Avatar
marekdbr 2012-06-11, 12:04
qhash napisał/a:

gdyby nie ta psiarnia to byś koleżko kanałami chodził, żeby nie dostać w pape



śmieszą mnie takie popierdolone komentarze. To chódź kanałami cioto bo może w ryj dostaniesz.
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-06-11, 12:33 1
marekdbr napisał/a:



śmieszą mnie takie popierdolone komentarze. To chódź kanałami cioto bo może w ryj dostaniesz.



zamilcz kreaturo i wracaj pod kamień skąd wypełzłeś

a ciote to oglądasz codziennie w lustrze, śmieciu
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-06-11, 13:19
Policja nie powinna się pierdolić, tylko powybijać kilku zęby i olać do nieprzytomności, potem puścili by to w paru telewizjach i chołota by się oduczyła. A walki kibice vs kibice są bez sensu, posłuchajcie co uefa chce zrobić ruskom za wrocław. Trochę brutalności policji to już co innego, przydałoby się.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2012-06-11, 13:35
@qhash chyba ty tak zapierdalasz skoro tak myślisz.
Zgłoś
Avatar
qhash 2012-06-11, 13:49
czaki126pl napisał/a:

@qhash chyba ty tak zapierdalasz skoro tak myślisz.



następny "miłośnik" policji...
naprawdę nie chce mi się z takimi jak wy dyskutować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie