18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
koolowsky 2014-01-20, 4:15
Prawo jest prawem.
Dziadek przekoroczył tzw. obronę konieczną.

(Ruchałbym panią prokurator)
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-20, 7:37
@up

Prawo zależy od interpretacji prokuratury.Dlatego też np. policja boi się strzelać do niektórych tępych chujów nawet w momencie,kiedy ich życie jest zagrożone.W tych czasach lepiej dać się okraść,napaść a nawet zajebać niż podnieść rękę na biednego łotra.

Co do ruchania prokuratorki to takie rury jak ona nie zasługują nawet na psa w życiu.Ludzkiego podejścia do życia niema i tyle.
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-20, 17:01
aha, czyli mam pistolet ale gościu na mnie biegnie z maczetą, nie mogę go odstrzelić bo łamię prawo, zajebiste przepisy...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-20, 22:13
@up no wlasnie tak mniejwiecej nasze prawo dziala, to znaczy nie tyle prawo bo ono sie az tak diametralnie nie zmienilo od czasu prlu a tam dzialalo w miare sprawnie jezeli chodzi o takie sprawy, tylko decyzje sedziow i prokuratorow wlos na glowie jeza. naprawde ciezko mi dojsc jak bardzo maja oni nasrane we lbach ze bardziej sie przejmuja zlodziejami czy innym kurestwem a gotowi sa przeszurac okradzionego/poszkodowanego kolesia po sadach bo naruszyl nietykalnosc cielesna napastnika
Zgłoś
Avatar
Plavel 2014-01-24, 1:02
Ten kraj jest pierdolniety !!!!
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-01-25, 0:14
Pani prokurator wygląda jak alkoholiczka. Ciekawe ile sera musiała zlizać żeby się wjebać na stołek.
Zgłoś