18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hgh 2014-01-19, 17:55
Teraz to dopiero mu wpierdolą... powinien dostać ochronę, albo zmienić miejsce zamieszkania, tak byłoby bezpieczniej.

Brawo dla tego pana, też bym dopierdolił, ale lepiej chyba batonem i gazem, bo bezpieczniej niż nóż.
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2014-01-19, 18:11 2
Życzę tej prokurator, żeby ktoś ją pobił, zgwałcił a na samym końcu zajebał wszystko co miała.

Przecież to jakiś żart...
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2014-01-19, 18:17 6
Pytanie za 100 punktów, za co bartasq dostał warna?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-19, 18:46 2
Swego czasu krążył taki dowcip:
Na łączonym wykładzie studentów z Politechniki i Uniwersytetu z Wydziału Prawa wykładowca wyjął książkę telefoniczną, położył na biurku i powiedział, że mają się jej nauczyć na pamięć. Przyszli inżynierowie spytali:
- po co?
Przyszli prawnicy natomiast spytali:
- na kiedy?

Tak niestety "uczą" prawników, którzy później tworzą absurdy w Prokuraturach i na każdym szczeblu tworzenia KC w Polsce.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-01-19, 19:33
Kiedy ludzie wreszcie zrozumieją, że w tym kraju nie istnieje nic takiego jak prawo.
Ile jeszcze trzeba pokazać i dowieść że nie ma w Polsce prawa.
Jakby istniało, to prawdę powiedziawszy w naszym chorym Rządzie już do dziś nikogo by nie było, bo wszyscy poszli by siedzieć. Za same kradzieże na taką skalę jaka jest każdy miałby dożywocie.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-19, 19:35 4
masabitumiczna napisał/a:

Pytanie za 100 punktów, za co bartasq dostał warna?



Bo administracja bawi się ostatnio w dziwną grę, chyba polega na udawanie konwencji prawnych UE.
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-01-19, 19:35 1
KURWA bo Polska to kraj pierdolonych zlodzieji I wysykwiwaczy przynajmniej teraz jaki kurwa przyklad daja niby ci prawni politycy chuje zlodzieje ojczyzne wysprzedaja czlowiek normalny majacy mozg pakuje torbe I spierdala bo na chuj co mam placic do 70 na zus I ile oni mi z tego oddadza 1%? TO kpina . Zlodziej zlodzieja zawsze bedzie popieral .
Zgłoś
Avatar
tarek_kubusio 2014-01-19, 19:44
skurwysyny. jestem za posiadaniem broni w obronie wlasnej UŻYĆ ! zlodziej zastanowi sie 2x.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-19, 20:31 1
@Werewolv - jestes debilem od urodzenia, czy na zawolanie? co ma do tego komuna? jakos nie slyszalem zeby za tej "komuny" jakis zlodziej stawal sie ofiara bo dostal wpierdol od poszkodowanego,dodatkowo zwykle po zlapaniu w obroty brali go na komendzie, nie wspominajac o skarzeniu wiezeien ze mialo sie zle warunki odsiadki. wiec wytlumacz mi po co pierdolisz glupoty. chyba tylko dla tych kilku piw ktore dostales o rownych tobie debili ktorzy jak tylko ktos pisze lewak czy komuch to automatycznie daja powo bez zastanowienia sie o czym ktos pisze.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-01-19, 20:36
mare30ks napisał/a:

@Werewolv - jestes debilem od urodzenia, czy na zawolanie? co ma do tego komuna? jakos nie slyszalem zeby za tej "komuny" jakis zlodziej stawal sie ofiara bo dostal wpierdol od poszkodowanego,dodatkowo zwykle po zlapaniu w obroty brali go na komendzie, nie wspominajac o skarzeniu wiezeien ze mialo sie zle warunki odsiadki. wiec wytlumacz mi po co pierdolisz glupoty. chyba tylko dla tych kilku piw ktore dostales o rownych tobie debili ktorzy jak tylko ktos pisze lewak czy komuch to automatycznie daja powo bez zastanowienia sie o czym ktos pisze.



I tak dobrze, że jeszcze jakiś debil nie postawił tezy o lewackim atakującym i prawicowym poszkodowanym, oraz nie próbował parafrazować tego do życia codziennego.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-19, 20:41
medal za zabicie pasożyta powinni wręczyć i dodatek do rentki za bohaterski uczynek.
Zgłoś
Avatar
meresstrae 2014-01-19, 22:39
Ojciec zawsze mi powtarzał, że jak złodziej wejdzie mu do domu to już z niego nie wyjdzie a na drugi dzień wapno i do lasu ze skurwysynem... nikt nic nie widzi nikt nic nie słyszy a chwast wyrwany.
Zgłoś
Avatar
GóralWCH 2014-01-19, 23:31
To jest nienormalne. Skoro nie można się skutecznie bronić, to lepiej od razu złodziejowi do ręki dać portfel, żeby mu przypadkiem, kurwa, krzywdy nie zrobić. Chore...
Zgłoś
Avatar
LilL 2014-01-19, 23:51
Co Wy pierdolicie. Zdrowy chłopak wyszedł na spacer, miał trafienie a tu dziadek wyskakuje z kosą i kto tu jest bandytą ?

żartuje..

Nie rozumiem kradzieży kurwa, ale jeszcze bardziej nie rozumiem jak w przypadku porażki można iść na policje i do sądu, no kurwa. To jest debilizm, cwaniactwo czy bezczelność ? A te niektóre historie z komentarzy to raczej mity, bo w taki absurd to ja już nie uwierzę.

A jeszcze z innej beczki. Wierzycie w te reportaże w tv? przecież kłamia.
Zgłoś
Avatar
Otek18 2014-01-20, 1:32
Potrzebujemy nauczyć się kultury własności, że to jest świętość jak w USA napadasz to licz się z tym, że możesz żle skończyć. Sytuacja jest chora i zresztą nie pierwsza tego typu a ustawodawcy wolą się spierać o duperele prawa dla pedałów niż zmienić prawo, które przyda się całemu społeczeństwu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie