18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
John Deere 2014-01-19, 15:05 14
Co mnie najbardziej wkurwia w życiu ? Ten kraj...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-19, 15:10 124
przekroczenie obrony koniecznej to jakas bzdura. w przypadku ataku kazdy zaatakowany powinien miec prawo doodparcia ataku w kazdy mozliwy sposob, chocby wiazalo sie to z zajebaniem napastnika ktore by sie zakonczylo rozjebaniem skurwysyna tak ze tlyko badanie dna pomogloby ustalic dane napastnika
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2014-01-19, 15:15 11
I dobrze zrobił... Szkoda, że nie miał dziadek maczety...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-19, 15:17 137
jeszcze troche i zlodziej bedzie mogl wytoczyc okradzionemu sprawe ze ten za malo mial w portfelu
Zgłoś
Avatar
roodyeo 2014-01-19, 15:17 41
Dobrze dla dziadka, że tego śmiecia nie zabił, bo w tym naszym pojebanym systemie prawnym jeszcze by dożywocie mu przyklepali.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-01-19, 15:19 5
Zgłoś
Avatar
_Optimus_ 2014-01-19, 15:34 35
Słyszałem kiedyś o podobnym przypadku; Pewnemu człowiekowi 2 razy ukradziono samochód spod bloku. Kiedy kupił trzecie auto wziął deskę i nawbijał w nią gwoździ po czym za każdym razem po parkowaniu na noc kładł ją na siedzenie kierowcy gwoździami do góry i przykrywał ręcznikiem. Tak że nie wzbudzało to podejrzeń (ot co dziwnego w ręczniku na siedzeniu? Może ktoś ma brudną pracę i nie chce ubrudzić samochodu.) Aż pewnego ranka zastał auto z wybitą szybą, bez radia i z plamą krwi. Przyjechała policja mimo że jej nie wzywał. Jebany złodziej zgłosił się do szpitala na obdukcję, a potem złożył do prokuratury doniesienie o popełnionym przestępstwie. Wygrał sprawę. Złodziej za radio dostał chyba z pół roku w zawieszeniu i jakieś prace społeczne a właściciel auta za nieumyślne spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu 3 lata w zawieszeniu na rok i spore odszkodowanie na rzecz złodzieja z tytułu poniesionego cierpienia i uszczerbku na zdrowiu.
Ale czy to prawda nie wiem. Gdyby tak, to przechodzi ludzkie pojęcie i jakiekolwiek granice stanowienia zdrowego prawa. Polska.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2014-01-19, 16:05 12
W sumie to nawet tego nie włączę, szkoda nerwów.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-19, 16:05 5
@_Optimus_
Słyszałem to, tylko inną wersję: w desce były wyprostowane haczyki wędkarskie i właściciela auta obudziło zawodzenie złodzieja który nie mógł wyjąć deski z dupy. Oczywiście pały na miejsce i jak wyżej.

Kolegę też zastał ciekawy przypadek: Złodziej przeskoczył płot i wpadł do 1,5m dziury zaraz obok płotu, złamał nogę i... pozwał jego matkę o to że dziura nie była oznaczona przez co doznał uszczerbku na zdrowiu. Na szczęście gówno dostał a nie $.
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2014-01-19, 16:08
jebany p(at)olski kraj
Zgłoś
Avatar
papcio666 2014-01-19, 16:09 55
Zgłoś
Avatar
j................r 2014-01-19, 16:12 1
Ciekawe jakby ktos kogos waznego zaatakowal to pewnie morda w kubel by byla I te pierdolone spojrzenia niewiadomo kurwa gdzie
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2014-01-19, 16:14 6
btw
moze niech jakis pan sie rzuci z zamiarem gwaltu/rabunku na ta piekna prokurator i zobaczymy czy da rade sie obronic samymi lapkami
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-01-19, 16:17 6
Chory kraj dzicy ludzie. Każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi przez myśl by nie przeszło pociągać do odpowiedzialności tego starszego pana ... największą kurwą w Polsce jest Temida
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie