18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
Avatar
HermanVonSztolc 2022-11-27, 23:02 1
Ta matka się tam przedstawia widzom na TIK TOKU czy jak? mówi że ma na ime - SUKA .XD
Zgłoś
Avatar
mojsze100 2022-11-27, 23:09 143
Jak całym sercem jestem sadolem i karmię się czyimś nieszczęściem i krzywdą... Tak tego patrzeć oczy moje znieść nie mogą. Urwalbym kurwie ręce i wsadził w dupę !
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-11-27, 23:14 17
Po co wrzucać tutaj filmik o werandowaniu? Aha ... sadol nie tylko bawi ale i uczy.

Info dla nie dzieciatych: Pierwsze werandowanie w zimie powinno trwać 5 minut. Z każdym kolejnym werandowaniem wydłużaj jego czas o 5 (przy niesprzyjającej pogodzie) lub o 10 minut (gdy temperatura jest dodatnia). Gdy maluch spędza na werandowaniu zimą już pół godziny, możecie śmiało iść także na spacer.
Zgłoś
Avatar
Loookas79 2022-11-27, 23:32 17
Tak to jest jak patologia wychowuje i patologia się tworzy - Nie wytłumaczysz nie zrozumie ... siłą nic nie zyskasz ...
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2022-11-27, 23:33 9
unpleasant napisał/a:

Po co wrzucać tutaj filmik o werandowaniu? Aha ... sadol nie tylko bawi ale i uczy.
Info dla nie dzieciatych: Pierwsze werandowanie w zimie powinno trwać 5 minut. Z każdym kolejnym werandowaniem wydłużaj jego czas o 5 (przy niesprzyjającej pogodzie) lub o 10 minut (gdy temperatura jest dodatnia). Gdy maluch spędza na werandowaniu zimą już pół godziny, możecie śmiało iść także na spacer.



ty połowie wytłumacz lepiej co to znaczy słowo weranda ! bo pewnie nie mają pojęcia co to jest ^
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-11-27, 23:37 26
kurwa az dupa boli jak sie krzyczy płacz dziecka ktore jest maltretowane przez matkę opiekunkę czy nowa ciocie

żeby pizda zdechła w bólach na raka a dziecko odżyło gdzieś szczęśliwie.... !
Zgłoś
Avatar
muszka_halucynka 2022-11-28, 2:44 3
Tylko ile razy trzeba rzucić dzieckiem i nim szarpnąć przed wystawieniem na balkon? Bo na filmiku pani ma inną technikę werandowania widzę

Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-11-28, 6:46 1
Nic nie rozumiecie to jest stres po porodowy
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-11-28, 6:57 16
Hodowla następców Putina idzie pełną parą. Tę hołotę należy zaorać, nie ma innego wyjścia.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-11-28, 7:51 8
Cipczan napisał/a:

Hodowla następców Putina idzie pełną parą. Tę hołotę należy zaorać, nie ma innego wyjścia.



Przecież to są metody Zelenskiego - spale własny kraj, ale wam pokażę!
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2022-11-28, 8:23 25
Siriuz napisał/a:

Przecież to są metody Zelenskiego - spale własny kraj, ale wam pokażę!



Ale to Putin chce spalić Ukrainę a ukrole się bronią. Czy ty jesteś z tych co wierzą w, tajne labolatoria usa a Ukrainie i ze ukrole chciały napasc na ruskich a Putin się broni?

Zgłoś
Avatar
Retsam 2022-11-28, 8:33 1
mojsze100 napisał/a:

Jak całym sercem jestem sadolem i karmię się czyimś nieszczęściem i krzywdą... Tak tego patrzeć oczy moje znieść nie mogą. Urwalbym kurwie ręce i wsadził w dupę !



zamknij ryj ja bym podpalil te male kurwy
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-11-28, 8:53 3
Retsam napisał/a:

zamknij ryj ja bym podpalil te male kurwy



woooow ale jesteś hardkorowy i zły woooow
Zgłoś
Avatar
uFo125 2022-11-28, 9:12 5
Retsam napisał/a:

zamknij ryj ja bym podpalil te male kurwy



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie