18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Gymnorhinus 2019-01-11, 18:24
Kurwa, siedzą przy piwie i cicho? Wiedziałbym, że coś się szykuje. A żart nie taki chujowy bo nikomu sie wielka krzywda nie dzieje
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-01-11, 21:16 38
@up, trudno powiedzieć czy się nie dzieje, skóra na ustach jest delikatna możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przejebane przez kilka dni bo coś co jest ciepłem to parzy , więc żart chujowy
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-01-11, 21:51
@up do tego wda się jakaś infekcja i mamy super materiał na Sadistica
Zgłoś
Avatar
razak 2019-01-12, 5:13
Hrabia Drapula napisał/a:

@up, trudno powiedzieć czy się nie dzieje, skóra na ustach jest delikatna możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przejebane przez kilka dni bo coś co jest ciepłem to parzy , więc żart chujowy



"możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przejebane przez kilka dni"

jaja sobie kurwa robisz ? dojebany żarcik ty krypto pedal**** ty krypto tym od machania nogami na rowerze Co mu sie kurwa może stać, że mu bąbelek wyskoczy ? Że Twoja matka nie była taka zapobiegawcza jak tatuś chciał do środka... Było by jednej pizdy mniej na tym portalu....
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2019-01-12, 14:32 4
razak napisał/a:



"możliwe że za godziną będzie miał bąbel i wtedy przejebane przez kilka dni"

jaja sobie kurwa robisz ? dojebany żarcik ty krypto pedal**** ty krypto tym od machania nogami na rowerze Co mu sie kurwa może stać, że mu bąbelek wyskoczy ? Że Twoja matka nie była taka zapobiegawcza jak tatuś chciał do środka... Było by jednej pizdy mniej na tym portalu....



A tobie coś dolega gościu? Czy po prostu jesteś głupi? Chuj tam, że ktoś cię kiedyś "wylał", ale matka to musiała się zlitować strasznie, żeby wziąć na siebie takie brzemię...
Zgłoś
Avatar
MrJungleBlade 2019-01-13, 20:38
też tak reaguję na ciepłe piwo
Zgłoś