18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Riikko 2022-08-26, 18:59
a chuj w tych ruskich. tylko malej szkoda, bogu ducha winna.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-08-26, 19:26 16
1) nie Kalinigrad a Królewiec
2) powinni to oddać Polsce, w zamian mogą sobie anektować Estonię
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-08-26, 19:54 11
I ten skurwiały język chujów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2022-08-26, 21:20 3
te hujnogi to już hamulców nie mają , czy lepiej wyhamować komuś w dupie ??
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-08-26, 23:51 1
Klasyczne przyspieszenie zamiast hamowania. Sami sobie odpowiedzcie dlaczego.
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2022-08-27, 0:53 6
~VeIture napisał/a:

I ten skurwiały język chujów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....


Ocieplanie sowieckiego człeka trwa w najlepsze - już na ulicach duzych miast szczególnie teraz w okresie "kanikuł" sami upaińcy zachłysnięci naszym juz dla nas nudnym brudem - widzę pewną analogię w tym co się dzieje z polsko co się działo w UK jak byłem 2007 i 2 lata pozniej.
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-08-27, 1:06 6
VeIture napisał/a:

I ten skurwiały język chujów co chcieli nas rusyfikować podczas zaborów....



Ukrainski jest w 95% jak rosyjski i slychac go wszedzie wiec musisz byc mega wkurwiony, ze po 24 lutego slyszysz ten zjebany jezyk non stop
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-08-27, 8:56 13
Jebani ukraińscy tchórze. Wszyscy. Wszyscy którzy spierdolili przed wojna. Każdy ukr w Polsce będący w wieku poborowym powinien wyłapać buty na ryj, po czym za jaja należałoby go zaciągnąć do autobusu jadącego prosto na front. Brzydzę się nimi. W biedrze też już zjebałem Ukrainkę, że jak już się jest w Polsce to przydałoby się nauczyć kilku zwrotów i liczebników po polsku. Marne moje produkowanie, bo 1: nie zrozumiała ani słowa, bo 2: głupie to jak but z lewej nogi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-08-27, 11:09 5
Cieszy mnie jak wiele osób napisało to czego ja już nie musze dodawać ryzykując konsekwencje prawne
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-08-27, 12:44
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
PhantomMask 2022-08-27, 13:15 1
Upaińcy czy ruscy, jednym chujem swołocz robiona.
Zgłoś
Avatar
swieca 2022-08-27, 17:49
Gruba chyba w piętę ujebała tego typa
Zgłoś
Avatar
YuukiPL 2022-08-28, 19:52
dadar123 napisał/a:

Dostałem bana na miesiąc, tylko za to, że admin jest proruSSkim zwolennikiem



Zazwyczaj jak jest się pro-polskim to wyzywają właśnie od pro-ruskich jakby nie można było mieć własnego zdania. Ty upośledzony jesteś? To albo trzeba być za zachodem albo za rosją, nie ma nic po środku? Propaganda i kłamstwa są z obu stron. Ale magicznie jak mówi się nie to czego oczekują media głównego ścieku to jest się pro-ruskiem. Można mieć w dupie i ukrainę i rosję i patrzeć jak się napierdalają czy to nadal bycie pro-ruskim? Osobiście bardziej gardzę pro-zachodziarzom co mają sprane mózgi przez usa i ich manipulacje i rozjuszanie.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-29, 3:22 1
YuukiPL napisał/a:

Zazwyczaj jak jest się pro-polskim to wyzywają właśnie od pro-ruskich jakby nie można było mieć własnego zdania. Ty upośledzony jesteś? To albo trzeba być za zachodem albo za rosją, nie ma nic po środku? Propaganda i kłamstwa są z obu stron. Ale magicznie jak mówi się nie to czego oczekują media głównego ścieku to jest się pro-ruskiem. Można mieć w dupie i ukrainę i rosję i patrzeć jak się napierdalają czy to nadal bycie pro-ruskim? Osobiście bardziej gardzę pro-zachodziarzom co mają sprane mózgi przez usa i ich manipulacje i rozjuszanie.



Jesteś typowym przykładem ruskiego spierdolenia resztek mózgu
Zgłoś