18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Chujowe reklamy
Bigninecarbon • 2020-03-23, 01:47
Jak wyłączyć te zwalone reklamy? Nie da się normalnie przeglądać portalu


2020-03-23, 01:55
Zrób sobie filtr dns lokalnie w sieci i ciesz się życiem bez reklam na wszystkich urządzeniach nawet bez adblocka

2020-03-23, 02:44
Nie korzystam nigdy z wifi

2020-03-23, 03:04
widzę że każdemu dają inne reklamy, ja mam te Jensen wilkinson do golenia co wejdę na portal to blokuje mnie reklama pok***ie se pod nosem reklama minie i znowu to samo i tak 3 razy ten j***n łylkinson

2020-03-23, 03:28
A ja mam reklamy dojrzałych kobiet w mojej okolicy, nie wiem dlaczego?

2020-03-23, 06:36
alt+f4 zawsze działa

2020-03-23, 07:26
Mi się otwierała cały czas reklama KFC, która była niezamykana na telefonie. Pobrałem jakąś przeglądarkę z adblockiem i jest git.

2020-03-23, 07:38
A ja się pytam gdzie jest admin, który wypie**oli tych debili wrzucających takie gówno. Szkoła w domu i widać efekty na sadisticu. Admin na kwarantannie?

2020-03-23, 08:08
Problem wk***iającej reklamy, zgłoszony do administratora. Na chwilę obecną najlepiej mobilnie przechodzić w opcjach przeglądarki na wersję PC i reklam nie ma.

2020-03-23, 08:22
Witam, czy ktoś mi może powiedzieć, czemu reklama tego j***nego media expert wyświetla się na pół strony i nie można jej zamknąć? Chodzi o wersje mobilna, na przeglądarce chrome. Czy to może wina Adminów tej jakże zacnej strony? Bo jeśli tak to czy Was z deczka nie po e ba ło? Nie wystarcza, że radia nie można słuchać bo codziennie i co chwila mają jakieś przezajebiste promocje? Weźcie to ogarnijcie bo nie da się tego oglądać. Rozumiem jakąś dyskretna reklame, ale to co robi mm to wchodzenie komuś do bani a teraz i do oczu..

2020-03-23, 09:56
Co jakiś czas wracają reklamy przyczepione do dołu ekranu. Możecie ten konkretny typ reklam na stałe usunąć?
https://youtu.be/6-chihns4Ks

2020-03-23, 10:19
Dzięki. Problem zgłoszony do dostawcy reklam, ma być ogarnięty wkrótce.

2020-03-23, 11:28
elmalino napisał/a:

Witam, czy ktoś mi może powiedzieć, czemu reklama tego j***nego media expert wyświetla się na pół strony i nie można jej zamknąć? Chodzi o wersje mobilna, na przeglądarce chrome. Czy to może wina Adminów tej jakże zacnej strony? Bo jeśli tak to czy Was z deczka nie po e ba ło? Nie wystarcza, że radia nie można słuchać bo codziennie i co chwila mają jakieś przezajebiste promocje? Weźcie to ogarnijcie bo nie da się tego oglądać. Rozumiem jakąś dyskretna reklame, ale to co robi mm to wchodzenie komuś do bani a teraz i do oczu..



Na chwile obecną wystarczy w opcjach przeglądarki mobilnej wybrać wersję na PC i jest bez rekla.