18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
horizn 2015-08-10, 20:44 7
pierdoli jak potluczony, ze staral sie omijac... i sie wpierdolil w sam srodek tam gdzie stalo najwiecej ludzi. nie mial zadnej kontroli nad samochodem.
Zgłoś
Avatar
dumad 2015-08-10, 22:38 55
jeśli chodzi o tego gościa z dzieciakiem to widać że z tych wszystkich osób facet podjął najmądrzejszą decyzję w kwestii uciekania. Nie pobiegł ze swoim dzieckiem w stronę, w którą biegli wszyscy ludzie a do przewidzenia było to że auto w takim poślizgu raczej nie skręci w lewą stronę tylko będzie leciało w stronę zewnętrzną czyli w prawo.
Pewnie facet wiedział że z małym dzieckiem nie ma szans aż tak szybko biec, a po drugie był taki tłum i było tak ciasno że prędzej można było się potknąć o czyjeś nogi i zostać rozjechanym.
Fart nie fart, brawa dla tego Pana z mojej strony się należą.
Zgłoś
Avatar
jbone 2015-08-11, 9:00 3
czemu ludzie spierdalają w kierunku czoła pojazdu albo taka chujowa jest perspektywa.
Zgłoś
Avatar
woytasw 2015-08-11, 11:50 1
Tylu ludzi i zero trafień

Ojciec podjął najlepszą z decyzji - skrócił kąt w stosunku do samochodu.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-08-11, 16:22 6
Chuj tam z najlepszą decyzją, gdyby nie trzymał dzieciaka za rękę, to ten wbiegłby pod samochód i mielibyśmy nowy materiał na hardzie...
Zgłoś
Avatar
pkh 2015-08-12, 19:03
Czemu sobie w takich autach nie zamontują klimy?? Wiem, że jest wyjęte z auta wszystko co się da, ale chyba lepiej stracić te kilka koni, które pociągnie klima, niż jechać w temperaturze 70 stopni? Mają tam pewnie po 200KM więc nie zauważą różnicy.
Tak samo, podłogi zawsze bez wygłuszenia, izolacji, żeby odjąć każdy kilogram masy auta. Lepiej mieć chyba 5kg więcej ale podłogę która nie grzeje się od tlumika?
Zgłoś
Avatar
Fejkuu 2015-08-12, 23:58 2
LOADING... napisał/a:

Ojciec roku. Zamiast dzieciaka szarpnąć to odskakuje jak z kołkiem w dupie



Czy ja wiem? Na moje oko jedyna rozsądna osoba, która zamiast bezmyślnie spierdalać upewnia się, w którym dokładnie kierunku zmierza pojazd. To, że prosto w tłum jest jasne jak mrugnięcie w 0:16 z drugiego filmiku lecz nigdy nie wiadomo, czy kierowca w ataku paniki nie wykona nagle niespodziewanego zwrotu (tak, nawet w poślizgu można zmienić tor jazdy) i nie wpierdoli się dokładnie tam, gdzie chcieliśmy uciec. Dla gościa zimny browar za rozwagę i stalowe jaja.

PS. Również w 0:16 z filmu drugiego widać dokładnie, co się dzieje jak spierdalasz z dzieckiem. Dużo nie brakło.

@EDIT:
Zapomniałbym, na rajdach samochodowych miejsca odgrodzone taśmą są miejscami w których NIE WOLNO przebywać podczas takich imprez, więc nawet jakby ktoś to na własne życzenie.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-08-13, 0:10 5
Sloł mołszyn to mam na pierwszym filmie próbując go odtworzyć przy łączu 120mb/s....
Zgłoś
Avatar
Górnik_Roku 2015-08-13, 0:38
Te dziecko i ten koleś w okularach trzymający niebieską koszulkę, są największymi szczęściarzami.
Zgłoś
Avatar
motci 2015-08-13, 1:23
Nie wiem, możliwe, że to dlatego, ze jestem ubity jak wieprz, ale wydaje mi sie, że ten filmik to fake. Zobaczcie w 14 i 15 sekundzie jak na drzwiach kierowcy odbija sie biała postac i w momencie uderzenia jest taki blysk w 16 sekundzie i w tym momencie wszyscy, ktorzy spierdalaja przed autem, odwracaja sie w strone auta zeby zobaczyc co sie stalo
Zgłoś
Avatar
norbiman 2015-08-13, 5:42
jedyny myslacy byl ojciec z synem, jedyny ktory biegl tam gdzie trzeba, szacunek i pozdrowienia, oczy otwarte...
Zgłoś
Avatar
MiotaczBobruf 2015-08-13, 9:31
"W górę sercaaaa Jebać TVN, Jebać TVN, Jebać TVN!!"
Zgłoś
Avatar
Novik 2015-08-13, 10:06 1
moje miasto takie piękne
Zgłoś
Avatar
Rinko 2015-08-13, 11:45
Napierdala bokiem jak przecinak ale "starałem się omijać" powinien wstąpić do PO i kandydować na stanowisko Szoguna wszystkich Polaków
Zgłoś