18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
bodzionek 2019-08-19, 23:49 3
Może to jakiś kolejny prank 4chana, którym wkręcili ludzi, że da się zrobić aktualizację oprogramowania samochodu by stał się autonomiczny.

Jakby ktoś nie widział o co chodzi:
ukryta treść

4chan wkręcał kilkukrotnie użytkowników iPhonów, że da się zrobić z nimi coś, co psuło urządzenia. Dla przykładu, zrobili profesjonalnie i oryginalnie wyglądające reklamy, które mówiły, że najnowsza aktualizacja oprogramowania sprawia, że nasz telefon jest bezpieczny podczas zalania.


Było też coś takiego:


... i takiego:

Zgłoś
Avatar
No-idea 2019-08-20, 10:44 4
Ale normalnie nie kumam - ten drugi i trzeci samochód - z zamknietymi oczami jechali? Jakim trzeba być parchatym kierowca żeby tak się wjebać?
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2019-08-20, 10:47 1
Jeden spierdolił sprawę i za chwilę pojawiają się kolejne spierdoleńce by go naśladować przyblokować całkowicie ruch. Jak ktoś ma problemy z oczami czy hamowaniem niech zachowa większy odstęp.
Zgłoś
Avatar
gumiak 2019-08-20, 11:32 4
Jak dla mnie wygląda na jakąś gołoledź albo marznacy deszcz. Wygląda na wiadukt i może podmrazac od spodu. Widać ze chłopaki hamują ale jada dalej
Zgłoś
Avatar
Krogoolec 2019-08-20, 11:46 1
"Mogę gapić się w telefon i prowadzić samochód. Mam podzielną uwagę. Zawsze tak robię i nigdy wypadku nie miałem."
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2019-08-20, 14:10 1
ten po lewej, na samym początku nagrania zblokował koła, a i tak jechał dalej, pewnie oblodzona droga
Zgłoś
Avatar
zszywacz 2019-08-20, 15:41
ale go otłukują dzisiaj, co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-08-20, 18:59
ewidentnie przyroda ich wyruchała
Zgłoś
Avatar
DHLPIZDACWEL 2019-08-24, 11:12
ALEE URWAŁŁŁ!!!

Vielebny2000 napisał/a:

Ale normalnie nie kumam - ten drugi i trzeci samochód - z zamknietymi oczami jechali? Jakim trzeba być parchatym kierowca żeby tak się wjebać?



Naprawdę nie widzicie tego lodu na jezadni?
Zgłoś