18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
edek_kotek 2023-10-02, 12:41 5
Czerwone światło motopizdeuszy nie obowiązuje ?
Zgłoś
Avatar
turor 2023-10-02, 14:06 5
edek_kotek napisał/a:

Czerwone światło motopizdeuszy nie obowiązuje ?



Na zielonym nie wjebali by się pod auto
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-10-02, 14:29 2
Mózgu???
hahahahaha jakiego mózgu?
musiałby by go mieć
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2023-10-02, 16:06 1
Hej! Ho! Przybywaj przygodo!
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2023-10-02, 17:03 7
A najlepsze że on ruszył a reszta za nim. Czasami tak robię na przejściu dla pieszych że niby zaczynam iść i inni też idą. Zawsze wtedy mam włączone nagrywanie. Mam nadzieje, że niedługo będę miał jakiś materiał na sadola.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-10-02, 17:30
wiadomo że motocykliści to straszne gejuchy są, pewnie lubrykant analny pokonał barierę krew-mózg i przeniknął mu do neuronów i mu odjebało
Zgłoś
Avatar
Rex-io 2023-10-02, 22:31
Teraz tak patrzę na tę sytuację to przypomina mi się podobna. Pracuje na mrożni i pod rampą stoi tirowiec. Mieliśmy otwartą ostatnią rampę i pyta się mnie czy może już odjechać a ja mu że nie bo jeszcze dwie palety. Mamy też sygnalizację świetlną i mówię że jak zmieni się światło to będzie mógł odjechać. Koleś niby zrozumiał i odszedł. Jak się okazało tylko po to żeby wsiąść i odjechać. Tłumaczył się że miał przecież czerwone xD
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-10-03, 9:50
koniskooooo napisał/a:

A najlepsze że on ruszył a reszta za nim. Czasami tak robię na przejściu dla pieszych że niby zaczynam iść i inni też idą. Zawsze wtedy mam włączone nagrywanie. Mam nadzieje, że niedługo będę miał jakiś materiał na sadola.



Tam na filmie to wszyscy są baranami, praktycznie każdy ruszył
Zgłoś